Слънце вече нека грее, детски смях да ни залее - Април 2017, Тема 15

  • 51 090
  • 610
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 111
Аз стоях изцяло гола между кърменията. А на тях ревях. С правилно захапване за няколко дни се оправих.
Много ми е странно, че още ви тормозят операциите, аз нищоне усещам вече и то от доата време.

# 76
  • Мнения: 1 341
Мами имам питаме, като излизате с количката на разходка, нали имат едно покривало не знам как се казва, което направо затваря коша за новородено като в куфар. Та сега слагате ли го??  newsm78 или само с одеалцето и в коша отворен си ги слагате бебенцата??? Че хем ми св струва топло, хем духа ..  Thinking

# 77
  • София
  • Мнения: 4 015
Мами имам питаме, като излизате с количката на разходка, нали имат едно покривало не знам как се казва, което направо затваря коша за новородено като в куфар. Та сега слагате ли го??  newsm78 или само с одеалцето и в коша отворен си ги слагате бебенцата??? Че хем ми св струва топло, хем духа ..  Thinking
Аз си го затварям, ако е прекалено топло махам одеалцето,
но покривалото си седи, има доста вятър тия дни...

# 78
  • Мнения: 1 049
Честито на новите ни бебенца  bouquet На мамите им бързо възстановяване!  Hug
Мен ме тръшна някакъв грип, днес съм по-добре, но вчера бях с температура, повръщане и болки в гърлото. На останалите 2в1 пазете се, че е много неприятно баш на финала да се разболееш.

# 79
  • Мнения: 454

PurpleS, пази се де, без издънки накрая! Това време е много кофти, аз се притесних също, защото вчера се виждах с племеника ми, а той е на АБ, но аз не мога да не си го гушкам и да му се радвам като си го видя.
Аз пак почнах с моите депресивни изстории, толкова ми се ражда вече, само сънувам бебчета.
Вчера ревах на ММ, че искам вече всичко да минава и секс искам да правя вече и всичко и той ми каза да си събирам багажа като искам и да ходим да го вадят  #Cussing out #2gunfire #Crazy и той май е в списъка ми с дразнители вече.

# 80
  • там където се случват чудеса и мечтите се сбъдват
  • Мнения: 160
Здравейте!И нас ни хванаха колики още на 15 ден.Засега нищо не помага,Колиеф,Еспумизан,Биогая.Сега поръчах от Германия Лефакс,дано те помогнат поне.На мен също ми е 3-то секцио,на 6 ден бях ок.Сега месец по-късно не ме боли нищо вече,само ако я понатисна операцията я усещам.Но то нямах и време да ме заболи,още с изписването и в такъв омагьосан кръг се вкарах.Цадене,хранене,колики и носене на ръце,че нямах време и ох да кажа.
И друго да ви питам,майките с деца ,които ходят на градина,пускате ли ги.Аз моят съм го спряла вече месец не ходи,страх ме е да не донесе някой вирус,а сега с това морбили съвсем ме е страх.Мисля още месец да е внас и чак тогава да го пусна,надявам се да отшуми шарката.

Последна редакция: ср, 12 апр 2017, 12:06 от *** vselena***

# 81
  • Мнения: 85

Аз пак почнах с моите депресивни изстории, толкова ми се ражда вече, само сънувам бебчета.
Вчера ревах на ММ, че искам вече всичко да минава и секс искам да правя вече и всичко и той ми каза да си събирам багажа като искам и да ходим да го вадят  #Cussing out #2gunfire #Crazy и той май е в списъка ми с дразнители вече.

Нана,
Мила, недей се разстройва!  Hug

  Никой от мъжете не може да е напълно тактичен в този толкова специален за нас момент- от една страна: желанието да видим вече бебчо-здрав и от друга- желанието да осигурим най-много от вътреутробното развитие, въпреки тежестта на последните дни от бремеността. Мъжете решават проблемите директно: искаш да свършва бремеността --> раждане с цезарово. Не му се сърди, носи и У-хромозома, не знаем там какво се крие, ако не сме търпеливи в отношенията си. Обясни му, в удобен момент, какво са за теб тези последни дни... Сподели му от какво имаш нужда сега.

# 82
  • Мнения: 1 111
Аз я батко ще го държа 1 месец вкъщи. После ще ходи ако няма шарки.

# 83
  • София
  • Мнения: 18 679
 Излизах на обяд с един приятел и пак едвам се прибрах  Tired Много жега бе! Събух си чорапките и установих, че пръстите ми са като наденички hahaha Така са подпухнали, много смешни Joy

# 84
  • там където се случват чудеса и мечтите се сбъдват
  • Мнения: 160
Как мога да се присъединя към фейсбук групата?

# 85
  • Мнения: 1 280
Сега от вас разбирам,че биогаята е за коликите.  newsm78 На нас от болницата ни ги изписаха  + Еспумизан.Коликите не го мъчеха много,но реших да го сменя с Абоколикен.Първо,че е голяма мъка да се цедя (добавят се към млякото),второ се одриска и за капак така се измъчи душицата снощи,ме откачих.Поне на плаче,много инат..Днес пак му дадох Еспумизан и за сега е спокоен,да чукам на дърво.

# 86
  • Мнения: 154
Ние също сме на Абоколикен . Ноща мина спокойно,но днес от 12 не е спала ... Вече нервите ми не издържат...Май ме хваща някаква слледродилна депресия...

# 87
  • там където се случват чудеса и мечтите се сбъдват
  • Мнения: 160
Аз Еспумизана го давам с лъжичка направо в устата.В началото цедях 20мл. и го слагах вътре,но ужасно ми се раздраниха зърната от тази помпа и сега си го давам с лъжичка.

# 88
  • Мнения: 154
Ние сме само от шише . Цедя се всеки ден и така даваме и Абоколикена .

# 89
  • Мнения: 1 341
Ditmade добре че ми каза, излезнах то много духа значи .. мерси  Wink
Нана дръж се не остана оммм нали така беше ... и а аз сега съм на "Оммммм заспивай , оммм засивай" , а накрая мама заспива бебо не  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт