Клиника Малинов - клиниката сбъдваща мечти :) Бебешка тема 24

  • 39 433
  • 721
  •   1
Отговори
# 45
  • София, Надежда1
  • Мнения: 323
Е по два пъти не ми се занимава, честно казано пък и се чувствам адски парцаливо... вчера готвих днес чистих утре яйца ще боядисам и заминаваме за Девин с мм да си парцалясвам активно  Joy

# 46
  • Мнения: 882
Усмивка, успех с изследванията!  Praynig Всичко да е наред и док да даде зелена светлина да си прибирате сладоледчетата!
На мен ми изписаха кринон при този трансфер. Аз си питах док дали може, той потвърди, каза че на все повече места го изписват и предпочитат, но те не смеели така масово да го дават, защото е по-скъп и да не товарят допълнително пациентите.
Воайорче, ако искаш да минеш на кринон никой няма да те спре. Peace
А на всички ли са ви изследвали прогестерона при положителен тест?  newsm78 Аз питах, но казаха че нямало нужда... 

# 47
  • София
  • Мнения: 1 689
сигурно казват, че няма нужда, защото така или иначе май винаги изписват

# 48
  • Мнения: 6 037
На мен на са ми пускали прогестерон при положителните тестове. Казаха ми и да не спирам нищо от лекарствата до прегледа. Така че все още съм си на 3х2 естрофем, 3х2 утрогестан и през  4 дни Прегнил 5000 IU. А освен фолиевата не трябва ли да се пият и някакви витамини? Аз спрях всички добавки и не знам дали е правилно.
И още нещо да питам. Утре сутринта дали да не пропусна естрофема и прогестерона? Не знам дали ще са се разтворили като хората до прегледа, който е в 11.30 ч.
Усмивка, успех. Чакаме да се похвалиш с добри стойности на хормоните.  Peace

Последна редакция: ср, 12 апр 2017, 13:20 от Boby_pl

# 49
  • Мнения: 244
Боби, не пропускай, слагай чинно.
Бях днес, пуснаха ми хормони, после ми звъннаха и познайте.... резултатите са добри, започваме, не знам до къде ще стигна, но е хубаво, че най на края има начало. Като ми понамалее почвам с естрофема и преднозолон. Иначе сега да си пия Вит д и еу тирокса. Та толкова от мен. Назначиха ми и дата за контрол на хормоните и преглед. Вълнувам се, все едно ще ми е за първи път

# 50
  • Мнения: 244
Боби правилно си спряла всичко. Сега пий и слагай само това, което са ти казали, а след 3 месец от бременността можеш да започнеш с витамините за бременни. Аз пиех Ортомол и бях супер доволна, но каквито и да са твоите е хубаво да си ги обсъдиш с лекаря си

# 51
  • Мнения: 882
Боби, и аз бих си сложила сутринта лекарствата и после на преглед.  Peace В крайна сметка ще те гледат на УЗ, няма да правите нищо. Пък и след толкова седмици на лекарства положението е толкова зле там, че не вярвам да се оправи за няколко часа.  Mr. Green От добавките аз само витамин Д пия, че ми е на долна граница ама не всеки ден. Силно стискам палци за прегледа утре!  Praynig
Усмивка, супер новини! Хайде да си прибираш скоро следващото  бебе или бебета!   Peace

Последна редакция: ср, 12 апр 2017, 17:51 от Liv Tyler

# 52
  • Мнения: 244
Е Ливче дано ако стане, да стане едно, а не две, че като ги гледам около мен с близнаците, всички са луднали. Не е лесно. Ама да стигнем до там де. Няма да слагам тигана преди рибата

# 53
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Никой нищо да не спира докато док не каже на прегледа. Те с доцента ще се разберат.

# 54
  • Мнения: 6 037
Усмивка, а защо ще връщате двечки? Няма как да се размрази само едно ли? Хич не съм наясно със ЗЕТ-а. От вас разбрах, че се съхраняват в някакви сламки и предполагам, че се размразяват и двете наведнъж. С близнаци всеки би се видял в чудо. А ти ще си като с тризнаци, защото Ема е много мъничка още.  Heart Eyes
Аз освен утре да стана в ранни зори да сложа лекарствата, за да се разстопят до прегледа. Не ми се искаше да ми тече утрогестан на прегледа. Blush
Воайорче, утре и за двете ни е важен ден. Дано донесем добри новини и да си донесем взаимно късмет.
А вие, момичета включвайте вълшебните палци на пълна скорост. Praynig

# 55
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Боби, аз ги слагах след прегледа Wink за по сигурно.

# 56
  • Мнения: 5 894
Аз също пропусках лекарствата и ги пиех вместо да ги слагам. Но главно, защото нямаше време да лежа при условие, че пътуваме, а и за да нямам течове, което при цял ден на крак е още по-неприятно. Отделно използвах "ефекта успокоително" на утрогестана, който се получава след орален прием, защото бях ни жива, ни умряла преди преглед.
Витамини няма какви да пиеш на този етап освен фолиевата и вит. Д. Те се включват на по-късен етап. Някои лекари изписват, други не са привърженици. Просто трябва сама да прецениш какво да приемаш.

# 57
  • Мнения: 3 126
Стискам палци утре на Воайорчето, кръвният тест да е по-категорично положителен от уринарния. Аз не вярвам на уринарни тестове. Количественият анализ е истинсия, а не качественият.
Боби, палчета и на теб. Да видиш най-прекрасната гледка. Не се шашкай, от липсата на симптоми -аз също нямах. Винаги съм си слагала лекарствата преди прегледите.
Усмивка, страхотни новини, пожелавам ти успешен финал.
Май само при мен нещата циклят...мрън, но да се надяваме, че резултатът ще оправдае чакането Simple Smile

# 58
  • Мнения: 16 871
Успех утре на Боби и Воайорчето  bouquet

Искам са ви попитам нещо - започнах да чета темите от #1 и попаднах на инфо, че хламидията важи 6м. Все още ли е така? Питам, защото аз имам правени хламидия, уреа и микоплазми на 6.10. Ако важат 6 м дали ще мога да "мина метър" и да ги използвам, за да ме планират за ТВЛ другата седмица  newsm78

# 59
  • Мнения: 244
Боби, не може само едно да се размрази. Размразява се цялата сламка

Общи условия

Активация на акаунт