Клиника Малинов - клиниката сбъдваща мечти :) Бебешка тема 24

  • 39 429
  • 721
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 244
Хайде и аз да се намърдам в новата тема. Преди 4 дни спрях оргаметрила, дойде ми и тази сутрин ходих до клиниката да пусна хормони. До 2 часа чакам обаждане, да видим какво ще се случва от тук нататък

# 31
  • София
  • Мнения: 781
Ами не мога да преценя дали розовее, май е твърде бледа (или аз прекалено се вълнувам...) Simple Smile
Вие виждате ли нещо?https://www.bg-mamma.com/assets/vessur/img/not_found.png

# 32
  • Мнения: 5 894
Нищо не виждам, съжалявам. Пък и престото не го знам точно какво показва. Моите си ги познавам безотказно. Никога не съм имала изпарителни. Понякога е имало просто сянка, защото е по-релефна чертата.
Ако имаш някой стар тест може да ги сравниш и да видиш дали мястото на чертата съвпада, защото очите често играя лоша шега.

# 33
  • Мнения: 6 037
Аз съм през телефона и не виждам нищо. Няма как да ти покажа моята първа черта. И нея снимка почти не я ловеше. На следващия ден вече се хващаше на снимка.
Май успях ... това е на 9-ти ден.
http://prikachi.com/images/215/9094215M.jpg
А това е на 10-ти ден.
http://prikachi.com/images/218/9094218u.jpg

Последна редакция: ср, 12 апр 2017, 09:46 от Boby_pl

# 34
  • София
  • Мнения: 781
Да, Боби, при теб си се виждат ясно. Сега ме е яд, че не си взех Шуър Чек, но нищо, така или иначе утре ще се разбере какво се случва.

# 35
  • Мнения: 223
Супер тема, Блинг!!
Воайорче смятам, че утре ще се похвалиш  Praynig

# 36
  • Мнения: 5 894
Воайорче, Шуърчек изобщо не са чувствителни. Само щеше да се разорачораш с тях. Имай предвид, че Боби имаше висока стойност на хормона и затова са й показали нещо.

# 37
  • София
  • Мнения: 781
То това с тестовете е много несигурна работа. Мисля утре да пусна кръвния в нашата клиника и да изчакам там. Ако е положителен да пусна прогестерон евентуално. Нали така се прави? Доц. Русев каза да намаля прогестерона, ако теста е +, но все пак ще обсъдя дозата и с доки. Само да стигна до там  Praynig И да му споменавам ли за Кринон-а? Има ли практика да го изписва, щом според Сигридов утрогестана не е ОК за момченцата? Поне така мернах тук из форума.

# 38
  • Мнения: 5 894
Ако го пуснеш там няма да може да го повториш после. Затова според мен е по-добре да е на място, което работи и почивните дни. За намалянето на прогестерона не знам. Той доцентът си препоръчва, но е малко нож с две остриета особено след ин витро, когато нещата не са естествени. А по-опасни са естрогените за сгъстяването на кръвта. Аз не го намалих, че дори ми го увеличиха при лежането в болница. И си мисля, че си имаше ефект. Сигридов не е фен като цяло на прогестероновите препарати. Единствено кринона счита за по-читав и спомена, че тенденцията е да измества другите препарати в чужбина като и в Бг навлиза бавно. Не знам защо в клиниката все още не са заменили утрогестана с него. Може да питаш док за него, но сигурно ще ти се учуди защо искаш да го сменяш. При Магнетик го беше сменил, защото тя разви някаква алергична реакция в последствие.

# 39
  • София
  • Мнения: 781
Добре, Блинк, мерси за съвета Simple Smile

# 40
  • Мнения: 16 871
Воайорчето, аз да ти кажа от моят скромен опит, + тест съм виждала един път и то при стойност 400. Пикливите тестове хич не ме отчитат, особето на по-ранен етап.
Стискам палци утре  Praynig

# 41
  • София, Надежда1
  • Мнения: 323
Здравейте момичета! Имам въпрос.... по молба на д-р. Калчев си правя тестове за О и си ги записвам в една тетрадка.... та сега съм болна и пия антибиотик Аугментин, от който се чувствам ужасно замаяна и зле, но от друга страна облекчи гърлото ми.... тестовете ми (вече 4 броя О Вю) изглеждат по един и същ начин: контролната чертичка си е ярка но другата е все така бледа, в смисъл до сега не ми се е случвало такова нещо. Според вас има ли връзка с приема на антибиотик или просто тоя месец нямам О.... При Калчев ще ходим с мм след като изпие и третата опаковка Ортомол фертил плюс.

# 42
  • Мнения: 5 894
ЕленаЖ, не би трябвало да има някаква връзка. Просто този месец може да има по-късна О. Продължавай с тестовете докато засечеш положителен. Месец с месец няма еднакъв.
Воайорче, от сега си прецени сама чие "учение" ще последваш, защото от сега ти казвам, че всички ще са на различно мнение.

# 43
  • София, Надежда1
  • Мнения: 323
Добре Блинг и аз си г помислих, тъй като вчера имах обилно количество прозрачно лигава цс  Joy, което в някои случаи не означава че до ден два ... ще има О, може изобщо да няма, но добре, че се запасих с тестове за О

# 44
  • Мнения: 5 894
Може да правиш и по два пъти на ден. Понякога има кратък пик. Но това е по-скоро в месеци, които са важни. Щом си болна няма смисъл толкова да се втелясваш в проследяване на О. Просто информативно може да продължиш тестовете, за да засечеш О и да знаеш кога да очакваш цикъл.

Общи условия

Активация на акаунт