Клиника Малинов - клиниката сбъдваща мечти :) Бебешка тема 24

  • 39 424
  • 721
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 687
Сън, благодаря ти! Това ще е много интересно! Ще следя.

# 16
  • Мнения: 882
Хайде и аз в БЕБЕШКАТА тема  baby_neutral Ама много хубаво име! Дано да е много щастлива, изпълнена с хубави ЧХГ-та, сърчица и други бебешки хубавини!  Praynig

Блингче, страхотно си се справила, както винаги!  Hug

Злате, успех на инсето!  Praynig

Люксенче, много се радвам, че писа.  Hug Аз обожавам да чета историите на бременните и родилите малинки, зареждат ме много позитивно!  Peace

И като го казах - Синеока, как мина питката за 40 дена?  Heart Eyes

Палчета за Боби и Воайорчето тези дни да ни зарадват!  Praynig Поли, Сън, хайде да минава по-бързо това време и да си прибирате сладоледчетата!  Hug

Реалитито е много готино, направили са го като това по ТЛС мисля беше, където снимаха двойки от Русия и Полша, не знам дали сте го гледали. Ще следя с интерес какво ще стане с двойките, дано да имат бърз успех.  Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 7 490
Блингче, страхотна нова тема, благодаря!
Дано да има много хубави новини за всички ни в нея!

Maya Eye, андролог/уролог в клиниката се казва д-р Серафимова, завежда Урологията в IV Градска.

Люксен, благодаря за бебешките разкази, много е зареждащо.
Успех на Златето утре.
Боби, на следващия преглед да видиш туп-туп Simple Smile
И на Лив да й мине бързо времето до първия преглед...
Воайорчето да види трицифрен резултат.
Поли и Сън да си приберат сладоледчетата.
При Верчето всичко да мине безпроблемно...

Палчета за всички!

Момичета, знаете ли дали ще работи клиниката по Гергьовден?
Блинг, каква е практиката в предишните години?
Моя цикъл е решил да уцели всички почивни дни с овулация ...

# 18
  • Мнения: 5 894
delisardeli, по Гергьовден и всички подобни празници винаги си работят. Миналата година се падаше петък, тази е почивен ден.

Последна редакция: ср, 12 апр 2017, 11:18 от 💎Bling-a-ling💎

# 19
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Цоп и аз тук да ви следя.
Люксен, с всеки изминал ден минава болката и става все по добре. Целувки от Рибко на малката Бела. Прекрасно име Simple Smile
Питката мина ... Ужас е подобно събиране с малко бебе. Как да им кажеш да не се врат в него.
Сега гледам да облека младежа за лятото Wink

Злате, Сън стискам палци!

Лив ти как си?

И Боби, никакви такива симптоми не ти трябват! Стой си на Дто и мирувай Simple Smile

Поли, дано бързо дойдр гадината...
 
Верче, док ще те вмести някак, това е сигурно. Добри новини да има след нея Wink

Блинк, прекрасна тема Simple Smile

# 20
  • Мнения: 19 687
Аз затова питка не правих  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 882
Ама какви са тези хора, Кристи ти хубаво си направила.  ooooh! Аз съм била на няколко питки и винаги сме гледали бебчетата от страни, да не говорим че те спяха през повечето време и реално срещата си беше за да се видим по женски и да се наприказваме покрай ритуала.  Mr. Green

Добре съм, Синеока, мерси, че питаш - нямам кой знае какви болежки или неразположения. Hug Поработвам и чакам да дойдат Великденските празници да почина малко и да се заредя с хубави емоции - ще правя семейна сбирка у нас и от сега мисля менюто.   Crazy

Дели, не се притеснявай за празниците, ще има кой да те види.  Peace Дори док да не е там, Семерджиева ще го замества ако се наложи.

# 22
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Лив, то си зависи от човека, като нямат грам възпитание  Shocked и такт! Бях им раздала маски и дезинфектант. Меко казано съм бясна ... но поне обезпечихме някои покупки за дома  Crazy
Ти гледай да не се преуморяваш, но ако остане парче козунак, запази ми  Mr. Green

Кристи, де да знам, че ще стане така. Моите роднини даже не дойдоха, повечето ... те минаха за по 5 мин други дни и си ни дадоха подаръците.
А тези дето бяха, кротко си пиеха винцето, видяха го на ритуала и толкова. Има време, ще се гледаме ... изобщо не мога да опиша какво нахалство е това. Влизаш в нечии дом, и не слушаш какво ти казва домакинята. Бях на косъм да ги изгоня!  Close

# 23
  • Мнения: 19 687
Йоли, моят нали беше след пневмония, 40ия ден беше ноември и изобщо даже не се и замислих Mr. Green Отидох на молитвата с мъжо и вкъщи!
Живот и здраве на кръщенето, ще почерпим навалицата. Но някъде на обяд около нас - бебето за 30 минути на показ и после вкъщи Mr. Green

# 24
  • Мнения: 6 622
Блингче ,благодаря за прекрасната тема и за информацията  Hug
Верче аз съм за Май,ще се разминем. Но ти пожелавам успех Hug
Момичета ,а как стоят нещата август? Док целият август ли почива?
Някои замества ли го?

# 25
  • Мнения: 6 037
Лимонче, по време на лятната им отпуска цялата клиника затваря. Миналата година излязоха на 22.08. ако не се лъжа и бяха обратно на работа на 12.09. През това време няма как да се правят прегледи и процедури.

# 26
  • София
  • Мнения: 781
Момичета, на 9ти ден с тест Престо една много бледа черта, но след 5тата минута (някъде на 7мата) и може да е изпарителна Wink. Поне ми подхранва надеждите. Иначе ме почнаха болки от време на време все едно ще ми идва. Аз от години нямам ПМС, но сега с тези хормони очаквам всичко.

# 27
  • Мнения: 6 037
Воайорче, розовее ли чертата? Нали казват, че ако е изпарителна по-скоро сивее и няма розов оттенък. Лелее, стискам много силно палци да заформим бременна тройка този месец.  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 882
Воайорче, и моите черти на Престо бяха много бледи.  Peace И при ЧХГ над 100 пак така, тъй че това нищо не значи. Мноооого силно стискам палци за хубаво ЧХГ, както ти казах имам хубаво предчувствие за теб.  Hug

# 29
  • Мнения: 5 894
Воайрче, дано не е изпарителна Praynig Бягай утре на кръвен, но някъде, където работят и в събота, че да повториш.
_limonche_, много е ранно за лятната отпуска. Някъде юли поне ще е ясно. Обикновено почиват 2-3 седмици цялата клиниката като всяка година е различно. Миналата година беше най-късна и засегна голяма част от септември.
В категория "новини" на сайта на клиниката има публикувани дати на семинарите за тази година, така че и от там може да се информирате за отсъствия на док.

Общи условия

Активация на акаунт