Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 16 тема

  • 109 774
  • 725
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 3 480
Жалко, че изтървах снимката. Много бързо пишете, не мога да сваря да чета ...

# 676
  • София
  • Мнения: 12 013
Аленка, споделяла съм в темата, че правя плазма, но само информативно, без подробности.   Grinning  Интересното е, че преди да почна с процедурите цял живот имах много голям страх от вземането на кръв, тъй като вените ми са много скрити, почти не се виждат и когато се е налагало да ми вземат лаборантките бая зор виждат. Но сега като знам, че е за хубост сама си навивам ръкава  Joy hahaha А между другото, мой познат спортист има много добри резултати от процедури PRP във връзка с травми и контузии. Мисля че на коляното и гръбнака прави. Едно момиче, което засичам има добри резултати с доста грозен релефен белег на лицето. Не е изчезнал, но има видимо подобрение.
Та приложенията са многостранни.
Относно скулите добре че имаше този вариант да се видя за кратко. Докторката не искаше да ми слага филър, защото според нея имам добре изразени скули и щели да станат като топки и ми предложи този вариант за да се видя. И наистина станаха топки като на Николета  Joy Та поне бързо се разградиха  hahaha

Можеш ли да кажеш нещо повече за плазма-терапиите на коляно?

# 677
  • Мнения: 2 114
Аленка, споделяла съм в темата, че правя плазма, но само информативно, без подробности.   Grinning  Интересното е, че преди да почна с процедурите цял живот имах много голям страх от вземането на кръв, тъй като вените ми са много скрити, почти не се виждат и когато се е налагало да ми вземат лаборантките бая зор виждат. Но сега като знам, че е за хубост сама си навивам ръкава  Joy hahaha А между другото, мой познат спортист има много добри резултати от процедури PRP във връзка с травми и контузии. Мисля че на коляното и гръбнака прави. Едно момиче, което засичам има добри резултати с доста грозен релефен белег на лицето. Не е изчезнал, но има видимо подобрение.
Та приложенията са многостранни.
Относно скулите добре че имаше този вариант да се видя за кратко. Докторката не искаше да ми слага филър, защото според нея имам добре изразени скули и щели да станат като топки и ми предложи този вариант за да се видя. И наистина станаха топки като на Николета  Joy Та поне бързо се разградиха  hahaha

Можеш ли да кажеш нещо повече за плазма-терапиите на коляно?
Това, което знам е че след контузия на състезание е правил 5 процедури на коляното си. Но не знам дали е било съчетано и с нещо друго. Доколкото разбрах за тяло специалистите преминават отделно обучение.

# 678
  • Мнения: 1 123
Аленка, споделяла съм в темата, че правя плазма, но само информативно, без подробности.   Grinning  Интересното е, че преди да почна с процедурите цял живот имах много голям страх от вземането на кръв, тъй като вените ми са много скрити, почти не се виждат и когато се е налагало да ми вземат лаборантките бая зор виждат. Но сега като знам, че е за хубост сама си навивам ръкава  Joy hahaha А между другото, мой познат спортист има много добри резултати от процедури PRP във връзка с травми и контузии. Мисля че на коляното и гръбнака прави. Едно момиче, което засичам има добри резултати с доста грозен релефен белег на лицето. Не е изчезнал, но има видимо подобрение.
Та приложенията са многостранни.
Относно скулите добре че имаше този вариант да се видя за кратко. Докторката не искаше да ми слага филър, защото според нея имам добре изразени скули и щели да станат като топки и ми предложи този вариант за да се видя. И наистина станаха топки като на Николета  Joy Та поне бързо се разградиха  hahaha

Можеш ли да кажеш нещо повече за плазма-терапиите на коляно?

Много от водещите български ортопеди правят лечение с плазма при различни заболявания на коляното и има много добри резултати . Зависи какъв е проблема с колянната става .

# 679
  • Мнения: 110
Здравейте дами,

Днес ходих в Нирвана на консултации относно Легаси. Там пакета е: 3 процедури Легаси + нещо си /не го запомних/ за 650 лева и дамата ми каза, че 3 процедури в повечето случаи са достатъчни и след няколко месеца се прави поддъжаща процедура. Преди малко звънях в Скин Лайн и там пък ми казаха, че 3 са недостатъчни и трябва да се направят най-добре между 8-12 процедури. Там цената за 3 процедури, пак в комплект с нещо друго е 570 лева.
Но най-случайно попаднах на сайта на Борекс и там има промоция - 4 процедури за 440 лева. Прочетох, че има много доволни и от Нирвана и от Скин Лайн, но не срещнах никой да изказва мнение за Борекс. Дали някой си е правил Легаси там, защото разликата в цената е голяма, а в дадения момент търся възможно най-бюджетния вариант.

А ти колко зони искаш да правиш, защото под процедури може да се има предвид 30,60,90 минути. Кои зони също има значение. Питам те, защото ако ще правиш по 30 минути 1 зона, наистина 3 са недостатъчни, но ако ще правиш по 120 минути - 3 ще са ти достатъчни (като за начало  Mr. Green). Предполагам, че цената, която пишеш е за по 30 минути процедура. Най-бюджетния вариант, поне при мен така се получи, е повече зони да направиш. Така цената на зона може да ти излезе 85 лв. (там, където ходя е така, ако си купиш повече зони - например 3 процедури по 3 зони). Тъй като съм правила вече Легаси, мога да споделя че 4 процедури по 30 минути ще са ти достатъчни само ако правиш ръце, например или имаш леко отпусната кожа на корема. А ако става въпрос за бедра - под 60 минути, според мен, няма смисъл. Идеята е да обхванеш повече площ, която да се загрее, и така да се активира по-мощно самия процес. Относно бюджета, сега салоните предлагат отстъпки за по-големи пакети, а пък и може да се уговорите за разсрочено плащане във времето (някои работят и с банки, до колкото знам). Искам да кажа, че малката сума за много кратки сесии не винаги е оправдана инвестиция. Успех!

# 680
  • София
  • Мнения: 212
Здравейте!
Някой от вас правил ли е Sculptra и имате ли отзиви. Доколкото разбрах трайността е около 2 години. Когато обаче попитах доктора, каза че не го одобрява този метод, не се аргументира обаче.

# 681
  • Мнения: 102
Здравейте,
някой да има впечатления от Арт филърите на Филорга?

# 682
  • Мнения: 1 123
Здравейте!
Някой от вас правил ли е Sculptra и имате ли отзиви. Доколкото разбрах трайността е около 2 години. Когато обаче попитах доктора, каза че не го одобрява този метод, не се аргументира обаче.

Малко дерматолози го правят , не е предпочитан защото дава алергични реакции . А и непрекъснато излизат нови и по - добри продукти с голяма трайност и почти не дават странични ефекти .

# 683
  • София
  • Мнения: 212
Благодаря nkv_sz!
Какви са тези продукти с голяма трайност? Би ли споделила?

# 684
  • Мнения: 1 123
Благодаря nkv_sz!
Какви са тези продукти с голяма трайност? Би ли споделила?
Elanse  той е биостимулатор и има 4 вида трайност от 1 до 4 години ( мисля че все пак зависи от възрастта и състоянието на кожата ) .Дават го за запълване на обеми и биостимулация на кожата .Аз не съм слагала  Елансе .Другият е Radiesse също е за запълване на обеми и има голяма трайност но и от него не съм слагала за да кажа нещо повече .

# 685
  • Бургас
  • Мнения: 315
Здравейте, момичета!
Решила съм утре да си запазя час за филър в устните при д-р Валянова, която ще е гостуващ в Бургас. Попрочетох повечето мнения, но доста от резултатите, които ми излязоха бяха стари. Имам 2 въпроса, ще бъда благодарна на тези, които са я посещавали да ми отговорят. Притеснява ме факта, че часовете са за 23 и 24, а аз имам важно мероприятие на 26., та въпросите ми са;
1. Съобразава ли се с желанието на клиента и леко ли работи  т.е. да няма много синини и най-вече топчета
2. Какви са цените на филърите? От Хили Клиник ми отговориха средно 600 лв. , което ми се видя по- скъпо в сравнение с други известни доктори.

# 686
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 928
На моя приятелка и инжектират плазма във венците, има оголване на шийките на зъбите. Дано има ефект.

Би ли споделила малко повече. Кой е стоматологът, какви са цените. Дали са казали колко време трае ефектът?

# 687
  • Мнения: 2 311
На моя приятелка и инжектират плазма във венците, има оголване на шийките на зъбите. Дано има ефект.

Жаки и на мен ми инжектираха, но не чиста плазма, а центрофугирана кръв с някакви добавки и т. н. Имаше ефект. Ще разпитам по-подробно, че в края на месеца ще ходя за друг сектор на венците.

# 688
  • Мнения: 5 086
Здравейте, момичета!
Решила съм утре да си запазя час за филър в устните при д-р Валянова, която ще е гостуващ в Бургас. Попрочетох повечето мнения, но доста от резултатите, които ми излязоха бяха стари. Имам 2 въпроса, ще бъда благодарна на тези, които са я посещавали да ми отговорят. Притеснява ме факта, че часовете са за 23 и 24, а аз имам важно мероприятие на 26., та въпросите ми са;
1. Съобразава ли се с желанието на клиента и леко ли работи  т.е. да няма много синини и най-вече топчета
2. Какви са цените на филърите? От Хили Клиник ми отговориха средно 600 лв. , което ми се видя по- скъпо в сравнение с други известни доктори.

За събитието, предполагам, че ще имаш все още отток. Може да обсъдиш да ти сложи само 0.6 сега, а остатъка следващия месец като идва пак.  Относно синините, мажи се с крем с арника. . . . Ванеска ползва такъв и бързо изчезват моите синки.

За мен динамичните филъри на Теосиал са по -добрия избор - Teosyal RHA 3 и RHA 4....за други съфорумки -не . Цените са 500 лв и 650лв за 1 мл. На Teosyal kiss  не знам цената, но в сравнение с другите клиники /салони Хил Клиник са на минималната цена за този вид филъри.
Ако искаш динамични за себе си, кажи по телефона в студио " Кокона" , да ти донесат точно тези продукти от Сф. Тази заявка не те обвързва и задължава,  в случай, че при консултацията, лекарката ти препоръча друг филър.

# 689
  • Бургас
  • Мнения: 315
Благодаря на информацията!
Това ли са филърите, които с минимални странични дествия и безболезнено поставяне - http://hillclinic.com/sp-banker-speshal-dermatolozite-na-hil-kli … avyane-na-filari/ ,аз искам само контур на горната устна и повдигане,без много обем и максимално естествен резултат. С тази писалка ли се поставя филърът в устните и наистина ли е безболезнено?

Общи условия

Активация на акаунт