Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 16 тема

  • 109 735
  • 725
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 123
На моя приятелка и инжектират плазма във венците, има оголване на шийките на зъбите. Дано има ефект.

Би ли споделила малко повече. Кой е стоматологът, какви са цените. Дали са казали колко време трае ефектът?

Аз също съм правила PRP стоматологична терапия след изваждане на зъб имаше стопяване на костта за да се избегне имплантиране на синтетична костна тъкан . И след това когато се поставиха имплантите отново .
На венците съм правила две поредни години , там трайността зависи от това дали има някакъв вид дразнене на самите венци ( механично или бактериално ) .За около месец след процедурата се връща розовият цвят на венеца . Бройката на процедурите за венци зависи от състоянието на зъбите и венците , аз направих по 3 процедури на година .

# 691
  • Мнения: 2 805
Ванеска само с Теосиал ли работи?

Аз вече съм отчаяна, че  нищо няма да мога да напарвя за себе си в рамките на 3 седмици в края на лятото в БГ  Sad
Ни Легаси, ни Вива, ни капиляри...нищо.  А имам огромна нужда от освежаване и грижа за лицето, която да не е само домашни условия  Grinning


# 692
  • Милано
  • Мнения: 964
На моя приятелка и инжектират плазма във венците, има оголване на шийките на зъбите. Дано има ефект.

Моя приятелка зъболекарка казва,че плазмата прави чудеса с венците.

# 693
  • Мнения: 5 084
Благодаря на информацията!
Това ли са филърите, които с минимални странични дествия и безболезнено поставяне - http://hillclinic.com/sp-banker-speshal-dermatolozite-na-hil-kli … avyane-na-filari/ ,аз искам само контур на горната устна и повдигане,без много обем и максимално естествен резултат. С тази писалка ли се поставя филърът в устните и наистина ли е безболезнено?
Да, това е филърът и писалката.  За мен е поносимо болезнено,  но всеки има различна чувствителност .
Контур да се прави не е подходящо за всекиго. Аз определено сгреших с направата му, но нямах и представа тогава, че би могло да се получи ефект на  обръщане на горната устна.  И лекарката не отвори и дума по въпроса.

Та. . . . Питай дали за твоята форма на устни ще е ок контура. Защото той,  за разлика от попълването на устни,  има трайност над 1 година Laughing

# 694
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 443
М, да .... д-р Михайлов коментираше, че тук контурът не се прави правилно....

# 695
  • Мнения: 86
Момичета, при мен се оказа, че имам широки каналчета от горната устна към носа и когато се прави контур хиалурона мигрира нагоре и резултатът е... Наложи се да разградим филъра с хиалуронидаза. И след това направихме само обем. Вторият път обаче Ванеска ми сложи някаква инжекция против отоци и въобще не се надух.

# 696
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
Мисля, че беше обсъждано по-напред, но да потвърдите. Ванеска работи на ул. Московска 29 нали така? Дали работи в събота newsm78?
Алена, преди време беше споменавала, за някакъв серум за мигли, който си ползвала и от който си доволна. Кой точно е, че ми излизат 2-3 сходни в нета, и се чудя какво да поръчам?
Скоро нищо не съм правила по лицето си, като изключим хидрафейшъл. Хареса ми, бих го правила и по-често, ако цената не беше такава Whistling. Висока ми идва. Кожата ми сякаш светна след процедурата.
Накоя мацка от Пловдив, да е правила процедурата в града, моля да препоръча студио Hug Praynig.

 

# 697
  • Бургас
  • Мнения: 311
Еее, аз точно се престраших и сега това с каналчетата към носа направо ме отчая Sad
Ще питам какво мисли докторката, дано само не е губене на време. Като се знам каква съм, точно на мен ще се случи нещо странно или рядко срещано.
Горната ми уста е почти без очертание, заради многото херпеси, които ми излизаха периодично.  Между другото, сега се сещам, че съм виждала снимки на устни, на които филърът сякаш и излязал извън очертанията като разлят някак. Още не съм звъннала за час , че днес е събота и бях оставила за понеделник. Не знам до тогава дали няма пак да се разубедя. А толкова искам оформени устниии

# 698
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 443
Мисля, че беше обсъждано по-напред, но да потвърдите. Ванеска работи на ул. Московска 29 нали така? Дали работи в събота newsm78?
Алена, преди време беше споменавала, за някакъв серум за мигли, който си ползвала и от който си доволна. Кой точно е, че ми излизат 2-3 сходни в нета, и се чудя какво да поръчам?
Скоро нищо не съм правила по лицето си, като изключим хидрафейшъл. Хареса ми, бих го правила и по-често, ако цената не беше такава Whistling. Висока ми идва. Кожата ми сякаш светна след процедурата.
Накоя мацка от Пловдив, да е правила процедурата в града, моля да препоръча студио Hug Praynig.

 

Хидрафейшъл и на мен ми харесва за почистване, но ми е скъпо за почистване. Иначе - имам нужда Simple Smile

Ванеска е на Московска и само през седмицата, уикендът, до колкото зная - не. Преди детето - работеше и в събота. Мисля, че работи предимно преди обед и само един ден е следобед, но може да има промяна.

За миглите  - Ревиталаш  Peace

# 699
  • Мнения: 86
Еее, аз точно се престраших и сега това с каналчетата към носа направо ме отчая Sad
Ще питам какво мисли докторката, дано само не е губене на време. Като се знам каква съм, точно на мен ще се случи нещо странно или рядко срещано.
Горната ми уста е почти без очертание, заради многото херпеси, които ми излизаха периодично.  Между другото, сега се сещам, че съм виждала снимки на устни, на които филърът сякаш и излязал извън очертанията като разлят някак. Още не съм звъннала за час , че днес е събота и бях оставила за понеделник. Не знам до тогава дали няма пак да се разубедя. А толкова искам оформени устниии
Sesil, и моите устни са така в резултат от херпес и то основно лявата половина на горната устна. Но определено само с обем се получи доста добре и нищо не си личи  Laughing

# 700
  • Мнения: 5 084
А толкова искам оформени устниии
Не се отказвай,  просто ти давам опорни точки за консултацията. . . .  Процедурата в цялост трае макс 20 мин.

# 701
  • Мнения: 2 114
И на мен Хидрафейшъла ми се струва доста скъп за такава неинвазивна процедура. Миналата година правих jet peel, който също не бих повторила при тези цени. Предлагаха ми intraceuricals, но и то е скъпо.  Чудя се дали не е сходен ефекта с кислородна терапия. Или с това да си обтриваш лицето с бучка лед.  Grinning Откакто правя мезотерапии, PRP и ботокс, за такива процедури, в които няма боцкане булвално ми се свидят парите.  hahaha  Joy Имам чуството, че с е все едно да си направя пилинг или маска у дома.

# 702
  • Мнения: 3 027
Някой интересувал ли се е относно фасети? Какво представлява самото поставяне, цени и т.н

# 703
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
Алена, благодаря за включването bouquet. Струва ли си цената, този серум за мигли? Има ли видим ефект?

# 704
  • София
  • Мнения: 1 764
Слагали ли сте Restylane Lyft в устните?Колко време ви издържа?
Аз сложих 1 мл. преди 4 месеца.И до вчера си бяха Ок...,Но изведнъж се стопиха.
Почти няма следа от филъра.  #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт