МАC & Sephora - 40 тема

  • 106 697
  • 745
  •   1
Отговори
# 75
  • Sofia
  • Мнения: 15 626
   Мацки, някоя ползвала ли е "спиралата" за вежди Anastasia Beverly Hills – Tinted Brow Gel? Решила съм да си я поръчам от чужбина, но разбираемо, няма как да я пробвам преди това и се чудя на кой цвят да заложа. Колебая се между Chocolate и Brunette, но предвид факта, че косата ми е с червеникав оттенък, сигурно и Auburn ще е подходящ нюанс за мен. В момента ползвам спиралата на Essence – Make Me Brow, в стандартно кафявия цвят, и съм доста доволна, но искам да опитам нещо различно. Дали някой може да направи паралел между двата продукта, най-вече в цветово отношение, защото наистина се двоумя на кой от нюансите на Anastasia Beverly Hills да се спра, в крайна сметка. Благодаря! Hug

# 76
  • Мнения: 195
Здравейте, записах си час за грим в МАС и искам да ви попитам кои продукти според вас най-много си заслужават за 150 лева. Като цяло имам нужда от база, коректор, фон дьо тен, руж, нещо за разгримиране, някакъв продукт за вежди, хмм и от сенки и някакъв молив.. то май от всичко имам нужда, но кое си заслужава да е на МАС според вас? Те имат ли бюти блендер?

И аз съм за коректор, руж и може би молив за очи...

Разгримиращ продукт и база може да си намериш и по-достъпни...

За съжаление нямат бюти блендери...

# 77
  • Мнения: 2 282
Някой има ли впечатления от овалната четка за ФДТ на Мак? А Сефора имат ли такава?

# 78
  • Мнения: 288
Аз се вкючвам с един въпрос за цветните очни линии на Инглот. Някой има ли мнение за тях?

# 79
  • Мнения: 1 685
Скоро разбрах за гримирането в МАС и техните уроци с ваучер за пазаруване. Да ми препоръчате при кой да запиша час? Доста съм пазарувала от Инглот и нужда от сенки и четки нямам. Чудя се и аз как да разпределя парите от ваучера.

# 80
  • София
  • Мнения: 9 612
Аз да кажа няколко думи за картата, която ми бе издадена от Дъглас.

Към нея дават един ваучер на стойност 5 лв, валиден до края на 2018.
Има определени условия, при които се активира въпросният 5лв ваучер. Да изпратиш СМС от телефона си -явно да те индентифицират, че ти ще го ползваш. След това да пратиш мейл от посоченият от теб личен акаунт.
След като системата, при опита за регистриране на ваучера, ми върна СМС, да съм изпратила кода от правилният телефон (??? Thinking), им пратих още веднъж, решавайки, че съм сбъркала аз нещо дългият номер на ваучера. Отново същият резултат!
Пращам мейл от акаунта ми -връща ми съобщение, че трябва да регистрирам ваучера чрез СМС! ooooh! #Crazy
Та за тоз' 5лв ваучер загубих маса време, докато го активирам! И най-вече стойността на СМСте натрупани по месечният ми баланс, долу-горе се равняват на 2-3лв.
Решавам, вчера така и така бях в Сердика Мол, да попитам какво става.
Момичето адекватно и надлежно провери с пластиката ми, издадена от дъ Мол Дъглас, че никакъв телефонен номер просто не е бил въведен! ooooh! А пък ти си пращай СМСи колкото си искаш!
Безобразие! #Cussing out

След което, пращам СМС и на място проверяваме с момичето, че получих най-накрая потвърждение, че е регистриран ваучера. остана само да изпратя мейла отново. Пращам мейла и си тръгвам. Другото е ясно!
На спирката отвън пред Сердика получавам мейл обратно, който казва>
Невалиден ваучер 1000007ххххх. Моля посетете обекта, където е получен.

Готино, а!? bowuu Party Money

# 81
  • Мнения: 199
Аз да кажа няколко думи за картата, която ми бе издадена от Дъглас.

Към нея дават един ваучер на стойност 5 лв, валиден до края на 2018.
Има определени условия, при които се активира въпросният 5лв ваучер. Да изпратиш СМС от телефона си -явно да те индентифицират, че ти ще го ползваш. След това да пратиш мейл от посоченият от теб личен акаунт.
След като системата, при опита за регистриране на ваучера, ми върна СМС, да съм изпратила кода от правилният телефон (??? Thinking), им пратих още веднъж, решавайки, че съм сбъркала аз нещо дългият номер на ваучера. Отново същият резултат!
Пращам мейл от акаунта ми -връща ми съобщение, че трябва да регистрирам ваучера чрез СМС! ooooh! #Crazy
Та за тоз' 5лв ваучер загубих маса време, докато го активирам! И най-вече стойността на СМСте натрупани по месечният ми баланс, долу-горе се равняват на 2-3лв.
Решавам, вчера така и така бях в Сердика Мол, да попитам какво става.
Момичето адекватно и надлежно провери с пластиката ми, издадена от дъ Мол Дъглас, че никакъв телефонен номер просто не е бил въведен! ooooh! А пък ти си пращай СМСи колкото си искаш!
Безобразие! #Cussing out

След което, пращам СМС и на място проверяваме с момичето, че получих най-накрая потвърждение, че е регистриран ваучера. остана само да изпратя мейла отново. Пращам мейла и си тръгвам. Другото е ясно!
На спирката отвън пред Сердика получавам мейл обратно, който казва>
Невалиден ваучер 1000007ххххх. Моля посетете обекта, където е получен.

Готино, а!? bowuu Party Money

Абсолютно същата ситуация и при мен, само че с карта и ваучер издадени в Дъглас Парадайс. 4-5 изпратени СМС-а и няколко и-мейла, като всеки път нещо не беше както трябва, и най-накрая същият отговор "Невалиден ваучер 1000007ххххх. Моля посетете обекта, където е получен." Ами то аз си го платих този ваучер  #Cussing out Но доколкото разбрах от служителка в Дъглас The Mall където бях вчера и реших да мина ако могат там да ми решат въпроса, че не съм единственният такъв случай, точно преди мен имало и друга клиентка със същият проблем  Shocked

# 82
  • София
  • Мнения: 9 612
Ясно! Съжалявам!  Wink
Проблема се решава само с ходене до Дъглас. Peace

С моят пост искам само да предупредя всички нови картополучатели на Дъглас и Бюти Зоун, че на място трябва да се провери, дали имате въведен телефон и емайл адрес в системата им. За да няма разкарване после! Peace

# 83
  • Мнения: X
Аз имах същата случка с карта и ваучер от Дъглас, но преди 4 години. Нищо не се е променило значи.

# 84
  • Мнения: 128
Скоро разбрах за гримирането в МАС и техните уроци с ваучер за пазаруване. Да ми препоръчате при кой да запиша час? Доста съм пазарувала от Инглот и нужда от сенки и четки нямам. Чудя се и аз как да разпределя парите от ваучера.
Купи си неща, които би ползвала наистина и с кеф. Това, от което имаш нужда ти. За мен червилата са чудесни, минералните skinfinish natural пудри (не хайлайтъри, които са), ружовете.

Момичета, бихте ли ме насочили към продукт който да прикрива червенина. Знам, че трябва да е зелено, но какво да взема, към коя марка да се насоча?
Никога не съм ползвала такъв зелен продукт, но се забелязвам, че дори и да не го ползвам като фдт на цялото лице - Калърстей на Ревлон, където имам червенина или някакъв, белег,пъпка, слагам малко от него вместо коректор и върши супер работа в прикриването. 

# 85
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Трябва да е зелен коректор, червенитата е сериозна. Много се надявям някой да се включи със съвет  Tired

# 86
  • Sofia
  • Мнения: 15 626
   Момичета, постът на kopche ме подсети да попитам нещо – едва ли някой ще знае, но ще пробвам... Декември, 2016-та, се регистрирах на касата в M.A.C, за да получавам SMS-и и e-mail-и за актуални промоции и намаления. До ден-днешен не съм получила нищо от тях, обаче. Преди 2 месеца питах в магазина им защо така се получава – служителката направи проверка в системата им, за да види дали случайно номерът ми не е объркан, но се оказа, че не е това. M.A.C имат ли някакъв мейл, до който мога да пратя запитване и да видя защо не получавам SMS-и? Явно има някаква техническа неуредица. Rolling Eyes

# 87
  • Мнения: 772
Аз имам голям проблем със зачервявания и ползвам няколко неща.
Скрит текст:






Като че ли Makeup Forever е най-доброто (за мен), но пък стикчето на Диор може да се носи в чантата и да си покриваш червеното дори върху грима, ако се налага.

# 88
  • Мнения: 195
Kryolan имат страхотен зелен коректор, подходящ и за много сериозни зачервявания. Използвам го на клиентки и съм много доволна. Горепосочените продукти на Makeupforever и Dior са добри, но разредени, нямат силна покривност и поне при мен не успяват да тушират червенините, имам  ги и двете.

# 89
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Благодаря ви!! Да сте живи и здрави! Hug
Диор знам къде да търся, но MF и криолан не, тях къде?

Общи условия

Активация на акаунт