Ноемврийче, покажи се - момче ли си или момиче?

  • 56 809
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 99
Момичета, имам една чуденка  newsm78   Подариха ми ваучер за масаж на цяло тяло с ароматни масла. Чудя се дали въобще да ходя, защото нито ги знам тези масла какви са, нито масажистът дали разбира. Четох из нета, че масажът по време на бременност е препоръчителен през 2-ри и 3-ти триместър, но трябва да се избере добър специалист, защото имало доста особености при масажите на бременни. Сигурно ще е приятно преживяване, но съм пред дилема  Rolling Eyes

Аз бих отишла Simple Smile Просто ще предупредиш масажиста, че си бременна - да е по-внимателен. Също, при арома масажите можеш да си избереш ти маслата (в повечето случаи поне позволяват)... Simple Smile Наслади си му се, като сме бременни пък не трябва да се откажем от всичко на света, в крайна сметка (което си е мое мнение и разбиране за нещата, естествено) Simple Smile

# 46
  • Мнения: 68
Момичета започнахте ли да се мажете и с какво?  Аз вчера си купих детското олио на Бочко и за суха кожа крем на Талодерма. Не са специални, но мисля че за този етап са добре относно хидратацията на кожата. Мажа се цялата сутрин и вечер.

# 47
  • Мнения: 86
Аз от началото на Април се мажа с Кокосово масло, кожата ми стана много мека. Едно от момичетата в темата ми го похвали доста и реших да пробвам. Попива сравнително бързо. Даже в Метро имаше промоция и си взех още един буркан Simple Smile  .

# 48
  • Мнения: 68
Аз между другото също си бях купила кокосово масло на Икаров,  но ми е трудно с нанасянето щото е твърдо и реших друго да си купя. Може лятото да го доизхабя. Но не ми е ясно помагат ли наистина тея специалните кремове против стрии и кои са Най-добрите, за да си купя пи нататък

# 49
  • Мнения: 70
Аз ползвам кокосово масло, което си купих от DM. Малка кутийка е и има една шпакличка с която се вади и е супер удобно, и когато го нанесеш на тялото тогава се разтапя

# 50
  • Мнения: 88
И аз съм с кокосово масло или мазнина. От аптеката взех буркана Simple Smile и не е толкова твърдо. Като си загреба с пръсти и почти веднага се разтопява и мирише уникално. Мъжът ми мноооого го хареса Simple Smile

# 51
  • Мнения: 9
Първата бременност се мажех с мустела до 9-тия месец, по 1 път на ден(понякога пропусках) нямах никакви стрии, но след като родих се появиха съвсем малко около пъпа. Сега вече ще знам да се мажа и след като започне да се прибира корема. Имам и аз био кокосово масло и смятам да опитам с него Simple Smile
cvety как да те намеря във фб? :/

# 52
  • Русе
  • Мнения: 52
Аз използвам кокосово масло Био от Метро и съм много доволна, хидратира и не мирише ужасно, както маслото на Икаров например. И не беше скъпо, около 7лв.
Мажа се и с масло от бадем, но в БГ е трудно да се намери хубаво такова.
И не мисля че толкова скъпите козметики против стрии правят чудеса, ако човек е предразположен, с какъвто и крем да се мажеш, пак ще имаш.
Важното е тялото да е хидратирано според мен, да може при разпъване да е по-еластична кожата.

# 53
  • Мнения: 487
Аз се мажех преди с Един френски,който май вече не се продава.Много беше добър.Не беше мазен,лесно попиваше и нямам стрии.Дават го след 4 месец.Аз се мазах и 1 месец след като родих.Кожата ми по принцип не е еластична и имам стрии по дупето от тинейджърските години..
Перкуталфа е кремчето.

# 54
  • Мнения: 88
Мисля че и аз мога да добавям във ФБ - поне имам опция за добавяне на членове Simple Smile

# 55
  • Мнения: 487
Можеш да добавяш само от приятелите си ,или?

# 56
  • Русе
  • Мнения: 52
Момичета, аз също ще добавям във Фейсбук.
Пишете на лични или ме намерете там - Zara Georgieva (Esporlas, Spain).
И на мейла може да пишете - zara87@abv.bg

Последна редакция: чт, 20 апр 2017, 15:41 от zari_to

# 57
  • Мнения: 88
Можеш да добавяш само от приятелите си ,или?
да- от приятелите

# 58
  • Мнения: 487
Реално всеки може да добавя членове,но заявките отиват при админ.

# 59
  • Варна
  • Мнения: 78
Днес бях на преглед.. бебче вече е цели 4 см  Blush bouquet маха с ръчички и краченца има и сладко шишкаво тумбаче отговаря на 10с+3дни върви си с два дни по - голямо. аз му викам София а сестра ми ми се каза че още не знам пола а вече си го наричам с име 😇😂

относно мазането не съм започнала още... 😞

Общи условия

Активация на акаунт