Чук-чук яйчице, в коремчето ми ще има сърчице! - Тема 327

  • 49 367
  • 723
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 149
Дея, нямам думи след това, което прочетох  Cry Cry Cry
Наистина не разбирам защо толкова много жени трябва да преживеем подобно нещо. Каква е целта на всичко това ?!?!
Много силни те прегръщам! Каквото и да кажа повече в момента, не би имало значение. Смело напред!
... и моля те не спирай да пишеш  Hug Hug Hug

# 61
  • Мнения: 3 904
Тонче, тихичко честито пак и този път до термин, ще стискам палци!
Дея, много тъжни новини! Бързо възстановяване и скорошен успех след това  Hug

Аз отдавна не пиша често тук, защото просто това през, което минавам.... не искам да товаря никого, дано никой не стига до тежкия път на АРТ. Но имам крещяща нужда от палци.. Та ще се помоля и на вас.. Simple Smile

# 62
  • Мнения: 2 463
Стискам силно палци за всяка една от вас, която има нужда в момента.  Praynig
Много се развълнувах от историята на Лейди и много се натъжих от случилото се с Дея. Cry Cry Cry
Искам, когато прочета такова нещо да е една плоска шега, а не истина.
Защо трябва да минаваме през такива трудности. Може би, за да бъдем още по-силни...
Много положителна енергия Дея, за да бъдеш силна  Hug Hug Hug Може би бебчо иска да изчака още малко... baby_neutral

# 63
  • Мнения: 2 340
Сън, успех. Силно стискам палци  Praynig Peace

Чак сега забелязах, че заглавието на темата е онова, което много исках при предното гласуване.. Дано ми е на късмет и чуем сърчице наистина.

Комалче, как си? Мини на отчет, детенцето оправи ли се?

# 64
  • София
  • Мнения: 736
Добър ден!

Дея,  силно те прегръщам. Много съжалявам.

Тонче,  браво за хубавите новини чакаме и със сърчице да се похвалиш. 
Сън,  стискам силно палци.
Етоиле,   прегръдки.
Успех на всички.

# 65
  • Varna
  • Мнения: 1 730
Сън палчета и от мен Hug
Етоалче Hug
Комалче,как сте? Оздравяхте ли Praynig

# 66
  • София
  • Мнения: 8 743
Дея, съжалявам  Hug  Потъгувайте си и после с нови сили, ние сме тук ако имаш нужда да споделяш.

# 67
  • Мнения: 911
Сън, успех и от мен  Hug

Дезидерия , как си ти ? Изследванията пусна ли , преглед ?  Hug

# 68
  • София
  • Мнения: 8 743
Преглед съм записала за понеделник и вторник. За една и съща гинеколожка, просто в двата центъра, където работи. Ще откажа единия в края на седмицата в зависимост от това дали детето е здраво  Laughing Преглежда във ВМА, но ако синът ми се разсополиви за пореден път в яслата, ще ми е по-удобно да отида в кабинета и в Люлин, за да го гледат през това време нашите, че са там.
С дете всичко се съобразява с него.
Нямаше по-ранни часове и затова съм на нокти.Но иначе добре се чувствам. Гърдите ми станаха огромни, гади ми се.Направих грешка да хапна горчица и сега ми е зле.
Пуснах днес ТСХ да видя как вървят нещата, звънях онзи ден на ендокриноложката и тя ми вдигна дозата на 50мг. Каза, че ако сега на изследването излезе повече да вдигам на 75 и после при нея, за да прецени колко как да действаме.
Постоянно съм на нокти, да не кажа, че при всяко ходене до тоалетната си гледам бельото и тоалетната хартия Tired  Никога досега не съм кървяла по време на бременност, но сега нещо ме гони параноята.

# 69
  • Мнения: 2 573
Оффф   smile3505 не знам какво да кажа , Дея ......освен че НЕ Е СПРАВЕДЛИВО  smile3518
Сън, палци и за теб  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Лори, и аз това се чудя от както разбрах тази гадна новина ...Е отговор няма Sad

# 70
  • Мнения: 852
Deya,съжалявам че ти се случва това Hug С ММ скоро го преживяхме и наистина те разбирам какво чувстваш Sad Прегръщам те силно Hug Hug Hug  Всичко утре ще мине леко, а времето  после ще си свърши работата.
След бурята,после идва слънце. Сигурна съм,че твоето бебе ще дойде точно тогава,когато е отредено! Бъди силна!

Тонче,Дезидерия ,чакам  още хубави новини от вас newsm51

Sunlight, силно стискам палци всичко да се развие по най-добрия начин Praynig

Последна редакция: вт, 18 апр 2017, 15:36 от estela

# 71
  • Мнения: 37
Много съжалявам Дея ... Sad

# 72
  • Мнения: 73
Дея, много съжалявам Sad  Бъди силна  Hug дано процедурата да мине леко Hug Hug
Тонче, честито и лека Б до термин Simple Smile стискам палци и аз.
Камелия, тихичко честито.
Сън, прекрасна е темата. Дано да ни е на късмет bouquet
Стискам палци за всички, които имат нужда.
Записвам се да ви чета

# 73
  • Мнения: 84
Дея  Cry много прегръдки, бъди силна. Стискам палци скоро всичко да е наред 🍀

# 74
  • Габрово
  • Мнения: 1 960
Дея......... Cry Hug Praynig
Тонче  bouquet Hug

Общи условия

Активация на акаунт