Чук-чук яйчице, в коремчето ми ще има сърчице! - Тема 327

  • 49 343
  • 723
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3 903
За нищо Simple Smile

# 721
  • Мнения: 1 479
Хайде и аз да допринеса за изписване на тази тема... че нещо не е много двучертичкова.. Та дано новата е!  Blush
Етерея, Честита 6-месечинка на бебе Християна! Колко бързо минава времето! Много  Hug от нас!
Крю наистина не е писала скоро, сигурно не й остава време от бебка baby_neutral
Не разбирам от нещата, които коментирате за изследванията на Сънлайтче, но се надявам много скоро нещата да се подредят както при вас, така и при всички останали прекрасни момичета в темата!
Имаме много доказатвлства, че мечтите се сбъдват, когато най-малко вярваме в тях, но и аз като Комалче пожелавам много летни двучертичкови изненади!
Етоалче, Дея, Сорендичка, много  Hug
Има много нови момичета, които не успях да запомня, но стискам силно палчета на всяка скоро да се изнася към отчетните теми Heart Eyes

# 722
  • София
  • Мнения: 2 710
Тук съм  Grinning. Много се радвам, че се сещате за мен   Hug Все още следя темата, нищо, че с повечето не се познаваме. И моята бебка навърши 5 месеца. Времето лети. Кога беше една мръвка, каква е сега... вече се мъчи и да лази, няма спирка  Laughing. Желая на всички успех, на други леко раждане, на трети - лека и безпроблемна бременност  bouquet

Последна редакция: чт, 22 юни 2017, 22:28 от CruellaDeVil

# 723
  • Мнения: 3 903
Вики, да не ти се и наложи да разбираш никога! Simple Smile
Крю, радвам се да те видя и че всичко е наред! Simple Smile


Заповядайте в
Новата тема

bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet

Общи условия

Активация на акаунт