Чук-чук яйчице, в коремчето ми ще има сърчице! - Тема 327

  • 49 363
  • 723
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 364
Тонче,взех Инозитол заради Спкя-то,четох,че много добре влияе.Иначе инсулинът ми е добре.То не се знае кое от всичкото ми помогна,но е факт,че съм много по-добре,даже последният месец за първи път от не знам колко години ц да трябва да дойде на една дата и да дойде точно тогава.За твоя преглед си ти стискам палчета,всичко ще е перфектно ,сигурна съм  Hug Hug
Сънлайтче, повтори наистина пак изследването ,може да е грешка или от стрес.А за пролактина знам,че мелатонин около о помага да не се повишава  Hug В последните постове колко неща предложих  Mr. Green
Личи си,че нямам много работа днес  Blush

# 706
  • Мнения: 2 340
Комалче, тя храненето го е правила предната вечер, до колкото разбрах, което си е ок.

Да ти кажа към 10 знам, че е ок. 5-6 са си идеални стойности. Моя февруари беше 20, да съм го смъкнала на 15 в най-добрия случай преди забременяването.. Може и късмет да е било, но док каза че около 10 не влияе негативно, ако си активен човек с добър хранителен режим  Confused

# 707
  • Мнения: 2 515
Аааа, оф , аз прочетох че е било в 16ч и след като е яла ориз  ooooh! Голям съм идиот  Crazy Иначе специално за глюкозата, мисля, че резултатът си е съвсем нормален. За инсулина не разбирам, но дано всичко е наред!

# 708
  • Мнения: 2 340
Глюкоза до 4,9 е напълно нормален резултат  Peace

# 709
  • Мнения: 3 904
Комалче, имах инструкции, ама не бях загряла, че не трябва ориз:) Та имах 16ч. без прием на храна. Само вода и пусках на гладно:) Всичко винаги на гладно:))

Тонче, дано е така и си права! Така или иначе ограничавам вече и въглехидратите тотално, че трябва за качеството на яйцата, пък другото ще го видим. По-активна трудно мога да стана Simple Smile

Етоилче,
не мога мелантонин заради Хашимотото:)) Лекарите не го препоръчват или поне на мен, но ти благодаря:)

# 710
  • Мнения: 2 364
Сън,аз предлагам каквото се сетя,просто искам да помогна,ако мога  Hug Всичко ще се оправи,ще видиш  Hug  Hug
Комалче ,Тонче    Hug  Heart Eyes
За всички  Hug

# 711
  • Сан Франциско
  • Мнения: 1 698
Здравейте, момичета, от много време не съм писала, но тихичко наминавам да ви чета. Виждам доста нови имена и няколко от старите - дано не се задържате много в тази тема.

За тези, които ме помнят, да се отчета - нашата Христиана навърши 6 месеца вчера. Расте и дебелее - няма и помен от недоносеното дребосъче вече - сяда, смее се с глас, играе си и ни пълни душите всеки ден.

Комала, Виктория, Тонче, Пуфе, малко остана, леко раждане ви пожелавам. (Извинявам се, ако съм забравила някоя от бременните мами).

Дея, ти винаги си ни мислела и питала за нас - пожелавам ти много скоро да се похвалиш с добри новини.

Късмет на всички нови момичета. Който иска розАви наакани памперси да заповяда - ето, замервам ви  Simple Smile

# 712
  • Мнения: 2 340
Etereia, много се радвам, че се развивате добре и вече няма помен и момент за притеснения (образно казано, винаги има за всяко детенце сигурно  Mr. Green).. Целувки по петичките на малкото съкровище  Hug Hug Hug

При мене хич не е малко, но пък толкова години мечтаех за този момент.. Блажено му се наслаждавам, макар да психясвам от време на време  Hug Hug Hug Hug

Последна редакция: чт, 22 юни 2017, 15:38 от ton4etyyy

# 713
  • София
  • Мнения: 612
Етерея, знаеш ли, точно вчера разказвах на ММ за теб и твоята прекрасна Хриси-герой, чудех се как сте и съм невероятно щастлива, че писа! Много се радвам да знам, че сте добре, не съм се съмнявала, че малката принцеса е супер и не отстъпва на останалите бебоци! Благодаря ти, изключително много мило ми стана, че се сещаш за мен  Hug Юли месец живот и здраве възобновяваме опитите, така че събирам в пълни шепи прашец и розови памперси, че са ми слабост. Дано станат нещата бързо и този път до край! Прегръщам те много силно, не съм спряла да ви мисля, а ти минавай от време на време да ни радваш все така!  bouquet Hug Hug Hug

# 714
  • София
  • Мнения: 1 714
babydust7КЪСМЕТЛИЙСКО СПИСЪЧЕbabydust7


Скрит текст:
Gilfy, първи ден на МЦ 04.06., предполагама О 17.06., Тест/МЦ 02.07. fingerscrossed
^SunLight^, първи ден на МЦ 08.06., предполагема О 21.06., Тест/МЦ 04.07. fingerscrossed
diadora1010първи ден на МЦ 06.06., предполагаема О 20.06., Тест/МЦ 04.07.  fingerscrossed
estela, Тест/МЦ 10.07. fingerscrossed
Dara77 първи ден на МЦ 22.06, предполагаема О 04.07., Тест/МЦ 20.07

# 715
  • София
  • Мнения: 731
Etereia,  много се радвам че сте добре. Прегръдки и целувки за теб и Хриси и от мен.   Hug   Heart Eyes 

И за Крю също много  Hug

# 716
  • Мнения: 2 364
Етерея,от мен също много прегръдки за теб и малката принцеса  Hug Да има едно прекрасно детство и все така да ви радва всеки ден  Heart Eyes
Крю,вашата принцеска как е?  Heart Eyes
Дея,много се радвам,че живот и здраве юли ще започвате наново.Пожелавам ти едно страхотно лято и да видиш бързо двете чертички,до пухкав финал  Hug bouquet
Пуфе  Hug

# 717
  • София
  • Мнения: 6 010
Минавам да допринеса да се преместим в новата тема по-бързо Wink

Благодаря за съветите, момичета. Ще си взема метилирана форма на фолиевата киселина. А  ^SunLight^, какво общо има тя с изследването за тромбофилия?

Аз да кажа за инсулина и разните лекарства - и аз след ОГТТ като студентка още се оказа, че съм тръгнала към ИР. Тогава Начев ме посъветва да се взема в ръце, да започна активно да спортувам и да се храня добре и след само 5 кг по-малко и 6 месеца изследванията ми бяха идеални. Така той ме спаси от хапчета.

Аз също работя в офис с климатици и нямам търпение да изляза малко по обед, че да се стопля. Всички стоим с дебели дрехи в офиса, не мога да си нося летните  Rolling Eyes


# 718
  • Мнения: 3 904
Лаленце, част от мутациите, които се изследват с тромбофилиите отговарят точно за това дали организмът обработва Фолиева киселина и Б12. За това е и по-лесно да се приема директно метилирана форма. Така или иначе 70-80% от Българите, по думите на имунолога, при нас имат мутации, та е по-добре превантивно да си пиеш метилирана форма. Тя няма как да ти навреди.

Последна редакция: чт, 22 юни 2017, 20:49 от ^SunLight^

# 719
  • София
  • Мнения: 6 010
Ясно  Peace Благодаря ти  Hug

Общи условия

Активация на акаунт