Чук-чук яйчице, в коремчето ми ще има сърчице! - Тема 327

  • 49 366
  • 723
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 3 904
Орхидейка  Hug Поздрави на принцесата!

Аз за жалост хич не съм добре, само нови и нови проблеми се появяват...  Simple Smile Но се надявам някой ден да се оправя Simple Smile Благодаря, че питаш!

# 676
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 145
Ох душицооо , вярвам,че след всичко лошо идва хубаво! няма вечно да вали !  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Гуш  Hug Hug

# 677
  • Мнения: 3 904
И аз все така си викам, ама все по-зле става. Вчерашната капка направо ми преля чашата... Hug Ще мине.. някой ден...

# 678
  • Мнения: 2 340
Орхи, благодаря мила  Hug Hug Как сте вие, растете и хубавеете, а?  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes bouquet

Сънлайт, гуш и да знаеш, че вярвам, че ви чакат хубави неща.. Просто трябва търпение  Praynig

# 679
  • Мнения: 3 904
Тонче, след толкова проблеми и болка съм сигурна, че някой ден всичко ще се нареди и ще се върне в пъти по-хубаво Simple Smile  Hug Само да оцелеем до тогава:)

# 680
  • Мнения: 2 364
Орхидейка,много прегръдки за теб и малката принцеса  Hug Hug Помня как се похвали след кръвния тест  Party Взимам си от памперсите  Grinning Hug
Сънлайтче,дано всичко скоро се нареди.Някъде бях прочела-най-тъмно е преди изгрев.Просто трябва да устискаме дотогава  Hug Много ти стискам палци  Hug
Вики,прегръдки и от мен,взимам си от прашеца и се надявам и на нас почивката да подейства ползотворно както и на вас  Grinning Hug Приятни приготовления за бебчо  bouquet
Хрисче,аз също си пия добавките и съм по-добре от тях.Дано скоро да се похвалиш  Hug
Тонче,Пуфе  bouquet
Комалче  Hug
За всички  bouquet
 

# 681
  • Мнения: 149
Здравейте, момичета.
Благодаря за стиснатите палчета. Прегледа мина, проблеми този път не откриха ( newsm44 ), но ДФ е от страната на запушената тръба. Не ми стана приятно, но го приех вече. Все някога ще стане. От бързане няма смисъл явно ...
Етиоле, време е вече да се похвалиш  Hug, не съм спряла да те мисля и да ти стискам палци!
Сънлайт, ако има шанс да ти стане поне малко по-леко, може да споделиш с нас  Heart Eyes
Орхидея, не се познаваме, но веднага усетих положителния полъх в темата. Благодаря! Всемам си малко памперси  bouquet
Вики, Пуфе, вие сте почти на финала. Чакам с нетърпение вместо прашец да ни замервате с пълни памперси  Hug Hug Hug
Прегръщам ви всички!!!

# 682
  • София
  • Мнения: 6 010
Момичета, минавам да ви нагледам, че последната седмица ме нямаше, а и следващите се очертават заети.

^SunLight^, за съжаление понякога животът може да ни покаже по много странен начин колко сме силни... Важното е да не се отказваш и нослето да е горе  Hug
Тонче, честит ти втори триместър  Hug
lorita., стискам силно палци! Въобще ли не пропуска тръбата? Чудеса се случват, знаеш  bouquet
Billyvd, бързо да минават неразположенията за да се наслаждаваш на спокойствие Simple Smile Да си правиш снимки щом вече имам промяна в коремчето, после ще ти е интересно да си ги гледаш  bouquet
puffeto, естествено, че си оставаш тук! Тъкмо ще ни готвиш и нас какво предстои  Heart Eyes

Аз нали се оказах с дефицит на вит. Д и вит. Б12 и все още нямам време за доктор, но си взех витамини и като че ли ми просветна, опитвам се и на слънце да се показвам повече, то може и от това да се чувствам по-будна Simple Smile
Чакам новата заплата за да отмятам изследвания  Crazy

# 683
  • София
  • Мнения: 1 714
babydust7КЪСМЕТЛИЙСКО СПИСЪЧЕbabydust7


Скрит текст:
Dara77, първи ден на МЦ 26.05., предпоалагема О 08.06., Тест/МЦ 23.06. fingerscrossed
Gilfy, първи ден на МЦ 04.06., предполагама О 17.06., Тест/МЦ 02.07. fingerscrossed
^SunLight^, първи ден на МЦ 08.06., предполагема О 21.06., Тест/МЦ 04.07. fingerscrossed
estela, Тест/МЦ 10.07. fingerscrossed

# 684
  • Мнения: 2 340
Лаленце, хубаво е да приема метилкобаламин б12, защото има вероятно да не усвояваш другия, така е при много жени.  Peace Сама ли си назначи препарите и дозите?

# 685
  • София
  • Мнения: 6 010
Взех си най-обикновени мултивитамини от аптеката колкото да ми е спокойно, че правя нещо докато отида на лекар.

# 686
  • Мнения: 2 340
Взех си най-обикновени мултивитамини от аптеката колкото да ми е спокойно, че правя нещо докато отида на лекар.

То и лекар без изследване няма как да прецени, какво усвояваш и какво не, но според мен на този етап ти е излишно и можеш просто да пиеш форма, която се усвоява на 100%. Коментирай го с него, защото иначе си пиеш някакви неща, а е безсмислено.
Аз например повече от година пих скъпия вариант на фолиева киселина под формата на Инофолик, а накрая е било безсмислено Simple Smile Много пъти тук четох, че момичетата пишеха все МЕТА еди-какво-си (дали фолиева, дали вит. Б12), но си виках, това не е за мен  hahaha

# 687
  • Мнения: 3 904
Етоилче, и аз така си виках, ама се стъмни съвсем... Дано да е последния мрак вече..... И теб те чакам скоро да се похвалиш и до термин, че останахме май само аз, ти и Сорендичка от миналогодишния отбор Wink

Лаленце, подкрепям Тончето за метилираната форма. На този етап няма нужда да си пускаш изследване за тромбофилия, можеш просто да си пиеш метилирана фолиева и Б12.

Лорита, толкова съм споделяла вече... част от момичетата знаят за ада, през който минаваме Simple Smile Честно казано не бих го написала тук, защото е плашещо и страшно и по-скоро би всяло излишна паника в хората тепърва започващи опити Simple Smile

Давайте да я изписваме тази тема и довечера да пускам нова, че после не знам дали ще имам време:)

Последна редакция: чт, 22 юни 2017, 09:09 от ^SunLight^

# 688
  • Стара Загора
  • Мнения: 250
babydust7КЪСМЕТЛИЙСКО СПИСЪЧЕbabydust7


Скрит текст:
Dara77, първи ден на МЦ 26.05., предпоалагема О 08.06., Тест/МЦ 23.06. fingerscrossed
Gilfy, първи ден на МЦ 04.06., предполагама О 17.06., Тест/МЦ 02.07. fingerscrossed
^SunLight^, първи ден на МЦ 08.06., предполагема О 21.06., Тест/МЦ 04.07. fingerscrossed
estela, Тест/МЦ 10.07. fingerscrossed


Да се включа и аз в късметлийското списъче - първи ден на МЦ 06.06., предполагаема О 20.06., Тест/МЦ 04.07.

# 689
  • Мнения: 1 782
Как сте момичета? Как се отразяват жегите на бъдещите мами?

Аз приключих с всичките хапчета (доки каза, че са били напълно излишни) и продължаваме с опитите. Имам нужда от палчета за махането на кистата, моля.

За късметлийското - Ц 22.06, предполагаема О - 04.07 МЦ/Тест 20.07

Общи условия

Активация на акаунт