Чук-чук яйчице, в коремчето ми ще има сърчице! - Тема 327

  • 49 364
  • 723
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 340
Дара, палчета Simple Smile И скорошен успех  Hug Hug

Аз работя в климатизирани помещения, по принцип направо откачам от жега през лятото.. На този етап ми е студено непрекъснато и постоянно си изнасям лаптопа навън да работя, защото ми е студено .. Ще видим по-нататък как ще е, но всичко колеги ми се чудят.. Преди все намалях градусите на климатиците, а сега дума не давам да се отвори за това  hahaha Joy

Последна редакция: чт, 22 юни 2017, 10:27 от ton4etyyy

# 691
  • Мнения: 2 515
Момичета, много ви прегръщам и не спирам да ви следя и да стискам силни палци, мечтата ми е да видя всяка една от старите муцунки в отчетни до края на лятото! И и от все сърце вярвам, че това ще се случи  Hug
Съвсем скоро ще си имаме и бебенца, очаквам с нетърпение сладките юлчета  Heart Eyes Но да не бързат и да си чакат термините  Naughty  Hug
При мен нищо интересно, дебела съм, пак съм болна  Laughing, ходя като патица, не мога да спя и не ми се мисли как ще избутам още месец и половина  Crazy Хич няма да се дърпам, ако бебка реши да излиза в началото на 9ти месец Grinning
Наръсвам с розовко с пожелание за мнооооого летни  EFP  Hug Hug

babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7  babydust7  babydust7

# 692
  • Мнения: 2 340
Комалче, многооооо, мноого се радвам, че всичко е наред. Звучиш свежо, въпреки несгодите на бременна  Hug Прегръщам те и те галкам по тумбачето, много мина малко остана  Hug Hug Hug bouquet bouquet Бебка да чака, лъвица трябва да е нали?

# 693
  • Мнения: 2 515
Комалче, многооооо, мноого се радвам, че всичко е наред. Звучиш свежо, въпреки несгодите на бременна  Hug Прегръщам те и те галкам по тумбачето, много мина малко остана  Hug Hug Hug bouquet bouquet Бебка да чака, лъвица трябва да е нали?
Дааа, док каза, че задължително я иска лъвица, тъкмо миналата седмица видяхме, че и с грива ще се роди (и тя ще е дългокоска като кака си  Mr. Green ), така че дано няма рачешки изненади Simple Smile
И ти звучиш чудесно, кога станаха 14 седмици, лелееее  newsm51 Още малко и ще започнеш да усещаш съкровищенцето  Flutter

# 694
  • София
  • Мнения: 731
Здравейте !
Идвам да ви пожелая хубав и успешен ден.
Много късмет и стиснати палци имате от мен.  Успех на момичетата в списъчето чакам с нетърпение ++ тестчета.

  Hug   Hug за всички

# 695
  • Мнения: 2 364
Сънлайтче, вярвам,че всичко ще се нареди.То това ни остана.Признавам си,че и на мен понякога ми е малко гадно,като си мисля сега как трябваше да съм,но трябва да гледаме напред и да се надяваме по-скоро да дойде нашето време.Мислили ли сте за някакви алтернативни варианти?На мен акупунктурата много ми помогна.Прегръщам те  Hug Hug
Тонче,аз също се чудих на Инофолик,но си взех мета фолиева и Инозитол.Поздрави на коремчето,кога е следващия преглед?  Hug
Комалче,много се радвам,че сте добре с бебка  bouquet Взимам си от прашеца  Hug  Heart Eyes
Дара,палчета и от мен  Hug
Лаленце, аз също мисля,че мета фолиева на първо време ти е достатъчна  Hug
Лори,не се знае откъде ще стане  Praynig Hug
Сорендичка  Hug bouquet
Дея  Hug Heart Eyes
Вики,Пуфе  Hug
Стискам палчета за Чери  Heart Eyes
Късмет и прегръдки на всички  bouquet

Последна редакция: чт, 22 юни 2017, 11:05 от Étoile*

# 696
  • Мнения: 2 340
Етоалче, по-добрия вариант е 100%  Peace Иначе аз съм на преглед на 29-ти, ще пускам и изследвания, микробиология, цитонамазка.. Стандартни, ама имам нужда от палчета  Peace

Не мислете, какво е трябвало да бъде.. Като вчера Орхидейката, писа за нея и бебка, че е вече на 5 месеца.. Ми мина през тъпата глава, ех и аз сега можех да съм мама на февруарско бебче.. И аз миналата година точно по същото време в началото на Юни бях бременна, ама за кратко.. Не е било нашето бебче.. Дай Боже сега това да е и всичко да е наред  Praynig И наистина, когато е най-тъмно, после следва светлината.. Пожелавам ви скорошно просветление и хубави новини  Praynig Hug Hug Hug

# 697
  • Мнения: 149
Дара, палчета за кистата. Дано всичко е наред  Praynig
Комалка, вземам си от розовкото обилно, напоследък само на розово ми върви  Heart Eyes
Много се радвам се, че включваш при нас и искам да кажа, че много много добре звучиш, въпреки бременните неволи  bouquet
Етиоле, акупунктурата мие  много интересна като метод и доста се замислям за нея. Може ли да споделиш малко инфо?
Тонче, забравих да ти честитя втория триместър в предишния пост и веднага се поправям  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Палчета за всички изследвания, въпреки че нямаш нужда. Всичко ще е перфектно  Hug
Сънлайт, нямам какво да кажа, освен че само всяка една от нас си знае какво й е. Много е трудно на моменти, но освен да продължим напред нямаме друг избор ...  Praynig
ПуфеHug

# 698
  • Мнения: 3 904
Етоилче, оказва се, че по-често съм по лекари и процедури от колкото ходя на работа вече... Та честно казано нямам сили за друго и точно за акупунктура не съм мислила. Ходя на йога, карам колело и се опитвам да не се натоварвам, което е безумно трудно... знаеш. А това с мисленето и аз като теб се опитвам да гоня мислите.. Особено след инвитрото дето влачихме 6 месеца за 1 ембрионче и накрая неуспех:( И то.. заради чужда грешка. Сега се оказа, че май от стреса съм си докарала и проблеми с инсулина... Само с това нямах, ама Simple Smile  Hug

Комалче, да слуша принцесата и да става лъвица! Simple Smile   Hug bouquet

# 699
  • Мнения: 2 364
Сънлайтче  Hug Може да пробваш с добавки ,при мен имаше много добър ефект.А за инсулина знам ,че Инозитол много помага.Скоро всичко ще се нареди,ще видиш ,тъкмо като мислиш,че е зле, всичко от изведнъж ще тръгне нагоре Hug Hug
За акупунктурата да споделя,че със Спкя,тотално липсващ ц,да не говорим за о,пих какви ли не хормони и реших да опитам друго.Трябваше си време,за да ми се събуди организма,но си докарах ц на 50-ти ден първия път и после вече си започнах добавките,които също ми помагат доста.Вече всичко си ми е редовно,последният път имах +тест за о на 16-ти ден,което не е било никога.Това е моят опит  Simple Smile

# 700
  • Мнения: 2 340
За инсулина правилно хранене, спорт и хапчета. Ако не е много висок може и само първите две. Въглехидратите до минимум.. Питайте ме за всичко, което ви интересува за инсулина.. 1 година борба, даде резултат.. Ама докато го разберем... ЗОООООР  ooooh! ooooh! ooooh!

Браво за резулатите, Етоалче. Ти защо взе Инозитол, имаш ли проблем с инсулина?

# 701
  • Мнения: 3 904
Етоилче, Тонче, аз имам редовен Ц, овулация и всичко. Проблемите са ми ЕМ, пролактин (аденом) и нисък резерв. Водя се теоритично със СПКЯ, но реално нямам никакви признаци, осен съотношението на хормоните. Отделно имаме проблеми при ММ с морфологията. Нямам надномерно тегло, напротив. Храня се много здравословно, по принцип газирано/захар и тн избягвам, просто не обичам. Junk изобщо не ям, или много, много рядко. Активна съм или поне вървя между 5 и 10 км всеки ден. Ходя на йога и тн:) Та теоритично изобщо проблеми не трябва да имам според нищо и според никой лекар... ама е, на:) Иначе добавки си пия от години, иглика, омега 3, витамини, колаген и коензим Q10, всичко за подобряване на качество, че с другото поне проблеми нямам.

За сега имам среща с една ендокриноложка да видим и да повторим изследването и да видим дали не е само плод на стрес, защото глюкозата ми е добра, може и по-добра, но е ок. И както казах.. няма никаква логика и това:)  Иначе инсулинът е 12, глюкозата е 4,7. Та се надявам да е от стрес и това, че 16ч. преди изследването ядох ориз, ама от къде да знам, че не трябва Grinning Grinning

# 702
  • Мнения: 2 340
Пфф.. И двете са ти супер според мен.. не би следвало да нанася, каквито и да било щети върху качеството на  Я Sad Виж друго мнение наистина. Къде ходиш на ендо?

Иначе за яденето предния ден, не е ок да спазваш някакъв различен режим и да се храниш с разлини неща.. Вярно, че не е ок да изядеш 5 лъжици мед примерно, но е по-достоверно, ако се изследва след нормален хранителен режим, без рестрикции.  Peace

# 703
  • Мнения: 3 904
Сега ще ходя при проф. Захариева. Имам познати с диабет и инсулинова резистентност и от тях знам, че е височък, да не много, но достатъчно малко да бъзика нещата и за това ще ходя да го проследим. Знам, че нормално се препоръчва да е около 5-6-7. Отделно и Денис ме така... подкукуроса да го проследя, че е височък и може да скапва яйцата, които и без тва са ми скапани достатъчно от ЕМ и аденома. Иначе за останалите ендокринологични неща репродуктивния ми доктор ги наглежда, че там само дозата трябва да се контролира:)

# 704
  • Мнения: 2 515
Оо, Сън, глюкоза/инсулин се пускат абсолютно задължително само сутрин, на гладно. По всяко останало време и след хранене, резултатите са нереални.

Общи условия

Активация на акаунт