Чук-чук яйчице, в коремчето ми ще има сърчице! - Тема 327

  • 49 343
  • 723
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 157
Леле колко сте много  Shocked Бързо да се местите в още по-хубавият соисък на бременлинките Hug
 Аз пък влизам да ви кажа набързо нещо хубаво Simple Smile По-голямата ми сестра (38г) От скоро си намери човека и почти веднага почнаха бебеправене, само че след 2ят месец без успех отидохана Док и там им казаха,че трбва да се перфорират яйчниците,защото са се затворили и няма О. (каквото и да означава това) Отидоха за второ мнение -същото.
Започнах да я навивам да ходиме,аз ще съм с нея, да не се притеснява,но тя сякаш се беше предала.. и хоп,онзи ден ни викна на гости специално, и ей така сега е в 5ти месец вече!
На 3-4 м от опитите (декември) отишла на док ,защото я боляла херния, нколко дни преди това й е бил Ц и тя нищо не е заподозряла,а то вече е било голямо ,на 1месец Simple Smile
За мен всяка бременност е светъл лъч и исках да го споделя с вас,за самото чудо Heart аз съм много щастлива за нея Heart
Пректасен двн ви желая!!!

# 46
  • Мнения: 316
Запис и от мен в новата тема. Съжалявам, че не съм влизала скоро.  Пожелавам успех на всички които гонят О. Приятен ден

# 47
  • Мнения: 2 340
Здравейте, момичета Simple Smile Включвам се след прегледа. Имаме си Точица 6,5мм в матката.. Много ми е щастливо, леко притеснено разбира се, докато не чуем сърчице, но.. След 10 дни ще отидем пак на преглед. Видя се и функционална киста на десния яйчник, но док каза, че не е притеснително и е ще се махне.

Трябва да си купя апарат за кръвно, иска да й занеса записи от сутрин и вечер мерене на кръвно до следващия преглед. Някой някакви препоръки за марка? Мисля да взема Сендо? Намали ми утрогестана само вечер да го слагам, а дуфастона си остана 2х1.

Дея, как мина при теб?

Успех да всички гонещи и нечакащи  Hug Hug Hug

# 48
  • София
  • Мнения: 612
Тонче, миличка, страшно много се радвам за прекрасните ти новини, много да се пазиш и да слушаш лекарите много!  Hug Hug Hug

За съжаление аз не нося хубави новини. Нашето бебче е спряло да се развива преди около седмица и няма сърцебиене. Утре рано сутринта съм записана за абразио, лятото живот и здраве започваме отначало.

Не искам да натъжавам хубавата тема, само исках да знаете. Може да зачезна за малко, но няма да спирам да ви чета. С ММ се стараем да сме силни и да гледаме напред. А на всички ви искам да кажа - никога не спирайте да вярвате, дори когато е най-трудно. Ще стане, и ще си е заслужавало всичката мъка!

Прегръщам ви с всичка сила!

# 49
  • Мнения: 1 521
Деяя,тръпки ме побиха. Съжалявам,миличка. Не се предавай! Бъди силна!

# 50
  • Мнения: 804
Дея, много съжалявам ... каквото и да кажем ще е малко 😔Бъди силна и ти самата не спирай да вярваш ! Прегръщам те

# 51
  • Varna
  • Мнения: 1 730
Много съжалявам да прочета поста ти,Дейче.Бъди силна  мила,прегръдки Hug Sad Sad

Последна редакция: вт, 18 апр 2017, 17:15 от Valentina Dragancheva-Encheva

# 52
  • Мнения: 130
Деа много съжалявам за случилото се! Не спирай да вярваш! Сигурна съм,че ще ти се случи чудото! Praynig
Тончету- поздравления за точицата! HugВсичко ще бъде наред!!!
Стискам палчета на всички!!!

# 53
  • Мнения: 911
Дейче, съжалявам, бъди силна!  Hug

# 54
  • София
  • Мнения: 1 703
Ех, Дея, толкова съжалявам! Прегръщам те!

# 55
  • Мнения: 3 597
Дея , съжалявам за случилото се ! Думите са излишни ...  Hug

# 56
  • Мнения: 2 340
Дея, и тук да ти кажа.. Знам, че ще е скоро.. Знам, че каквото и да напишем сега, няма да е от значение.. Просто трябва да го преживееш и да се заредиш с нови сили! Прегръдки!  Hug Hug

# 57
  • Мнения: 410
Тонче, браво за хубавите новини! Чакаме и със сърчице да се похвалиш!

Дея, съжалявам! Hug Дано процедурата мине леко и съвсем скоро се похвалиш отново! Hug

# 58
  • Мнения: 2 361
Здравейте  Hug
Тонче,браво за новините и лека б  Hug Hug
Дея,наистина много съжалявам  Tired  Hug
Аз също вече влизам по-рядко,няма нищо ново при мен.Стискам палчета за всички Hug

Последна редакция: вт, 18 апр 2017, 11:56 от Étoile*

# 59
  • Мнения: 1 479
Здравейте и от мен!
Тонче, браво за хубавите новини!
Все така да е до финал!
Дея, още веднъж много съжалявам за лошите новини! Ще те чакаме в най-скоро време да се завърнеш с най-прекрасните новини отново и този път всичко да е както трябва до щастлив финал!
Както и при Етоалче! Много ви  Hug и двете!

Общи условия

Активация на акаунт