Искам да кажа ... (118)_17.04-23.04

  • 74 817
  • 1 240
  •   1
Отговори
# 300
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 909
Правя една торта с три вида шоколад, домашните често я поръчват, та...  То май напоследък са два изборите - чийзкейк и шоколад.  Laughing

# 301
  • Мнения: 39 653
Миднайт, за теб специално ще й направя една снимка, въпреки че след показаните от Яна ще е една съвсем обикновена домашна торта.

# 302
  • София
  • Мнения: 18 771
Няма обикновена давай я насам.Важно е вкуса,вида няма да го оценявам.АЗ не съм яла домашни тирти никога.

# 303
  • Мнения: 10 874
Само по торти се мятам нещо,дето не бях яла от години,това женско бебе ми обърка всичко.
Моето женско бебе ме „научи“ да ям сладко. Преди да забременея, един шоколад го ядях три дни (защото ми прилошаваше, ако хапна повечко сладко). И после три седмици не се сещах за сладко. Mr. Green По време на бременността се е случвало и по два шоколада да изям един след друг. Blush Мислех, че като родя, пак ще съм си както преди, обаче не стана така... Laughing Animal Pig

# 304
  • Мнения: X
Стига с тези торти, че така ги обичам..добре, че не мога да ги правя. Laughing
Вече започнах да се храня по-леко- днес съм на салата и яйце за обяд. След малко ще запека картофи с бутчета и за десерт ябълка. Но ужасно ми се яде таратор и мога набързо да забъркам един.

# 305
  • София
  • Мнения: 18 771
Лаленце много ме разсмя.АЗ чудно шоколад не ям ,а обичам.Има един на линдт бял без яйца и боклуци страшен.Клоня към пасти,торти е такива.Викаш може да се задържи тая работа. newsm78

# 306
  • Мнения: X
Все пак успяхме да отидем в Зоо-то със щерката, въпреки студа, забавлявахме се и снимахме на килограм.
Пробвах си новото телефонче - снима добре, контраста му е прекален, но има да го разучавам още.

# 307
  • София
  • Мнения: 18 771
честит да ти е ,какъв е ?На моя мъж е за смяна и се чудя дали да не му взема един.

# 308
  • Мнения: 10 874
Лаленце много ме разсмя.АЗ чудно шоколад не ям ,а обичам.Има един на линдт бял без яйца и боклуци страшен.Клоня към пасти,торти е такива.Викаш може да се задържи тая работа. newsm78
Да, има го като възможност и уви, мен не ме пропусна. Laughing Никога не ми е тежало това, че не можех да ям сладко и добре си живеех, ама сега, като съм без лимит (или поне не съм го достигала още, а съм си хапвала стабилно какво ли не), понякога положението е...страшно... Blush

# 309
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 252
Аз ядях по кутия Мираж поне на ден с големия, а с дребния - ябълки с килограми Simple Smile Не са ми били от любимите, нито едното, нито другото. Мина ми  Crazy

Предпочитам да слизам до центъра с метрото. Оставям колата до най-близката до офиса станция. Днес - пак Simple Smile

# 310
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
На софийското метро не съм се возила Whistling хваля се, а трябва да се срамувам, явно  Mr. Green .И на ГТ транспорт не съм се качвала от години, само на междуградски. Освен пътниците, трябва да се хигиенизират и превозните средства,а не вярвам да им се случва често...или някога  Thinking.
Обрисах тук-там,  докато Englishman беше на курс, похарчих едни пари и се кротнах  Mr. Green Mr. Green.
И аз не съм особено child friendly. Не обичам да ме пипат/закачат и заговарят хорски деца  Whistling,нито пък ме умиляват.Е,има и изключения, ама преди по- се прехласвах по малки деца. Има си трафик, потвърждавам, както си има и опасни шофьори  ooooh!
Торта не съм правила  Whistling, как пък няма да пека блатове,да бъркам кремове,ганаж и т.н., и без друго съм се ошишкала.

# 311
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 909
Миднайт, за теб специално ще й направя една снимка, въпреки че след показаните от Яна ще е една съвсем обикновена домашна торта.
Ааа, не се оправдавай, прави тортата и мятай една снимка - да видим. Права е Миднайт - няма обикновена торта, щом с мерак се правят, всички са хубави.
А аз съм аматьор, ама такива красоти гледам в една група. А имам и приятелки с това се занимават... ей, направо очите ми се пълнят. Обичам да правя, ама не ям. Понякога дори и не опитвам, разчитам на отзивите на ядящите  Laughing.

# 312
  • Пловдив
  • Мнения: 23 887
Обичам да правя, ама не ям. Понякога дори и не опитвам, разчитам на отзивите на ядящите  Laughing.
А пък с това най-ме дразниш Simple Smile Ужас просто Simple Smile

# 313
  • Мнения: 4 785
Трябва да си направя нещо за вечеря, аз знам какво, ама ме мързи Joy Мъжът м отиде на футбол, после с момчетата ще гледат някакъв мач, а женската ми компания са уморени (както и аз) и ни мързи да се съберем. Което значи, че трябва да си направя вечерята, хем съм и гладна, ама ще поотложа за 8.

# 314
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 909
Янтро, освен като се прибера в отпуска, да ти направя една - специално за теб  Mr. Green.

Общи условия

Активация на акаунт