Шеф, мултиварка или както ние го наричаме КУКЪР - Тема 4

  • 97 760
  • 771
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 28 545
Аз, да попитам, тази нова магийка какви магии прави? Hug
На мен ми мяса на тия дето готвят с малко олио!Някаква разновидност на Акти фрай ли се казваше, какво беше....! В нета не намрих добри отзиви за него, дано не е така....и адашката да се похвали с хубави резултат!

Последна редакция: сб, 03 фев 2018, 11:18 от mimi.7299

# 376
  • Varna
  • Мнения: 2 595
Благодаря, Мимич bouquet
Аз, също предположих, че мяза на Активфрай, обаче си викам, може само да
мяза, а да върши други работи.

# 377
  • Мнения: 28 545
Благодаря, Мимич bouquet
Аз, също предположих, че мяза на Активфрай, обаче си викам, може само да
мяза, а да върши други работи.
Ами по принцип са дали че и крем прави, в темата му мадамите се мъчат да го приспособяват и за други готвения......вероятно има и книжка с рецепти.....с бъркалки е вътре, демек сам бърка манджите!

# 378
  • София
  • Мнения: 1 873
Момичета, да не ви разочаровам, но за този уред - испанския - също няма добри отзиви. В групата във ФБ много дами се оплакват от купата, която се прецакала на втория месец - издраскана и обелена.повечето си поръчаха на промоция от Амазон делонги и Тефал.

# 379
  • Мадрид / София
  • Мнения: 5 999
Линка е за фритюрник без олио и с други функции. Като цяло на видеото са дадени неща, които могат да се пекат главно. Видях и ориз да се приготвя. Не знам дали става хубав.

# 380
  • Мнения: 3 480
Моят Кинг Про не беше познат, но за момента съм много доволна. Купата ми е хубава, взех и резервна като тази на ИП и тя чудесно ляга в Кинг Про-то.
Взех го само за 89 паунда с доставката.

# 381
  • Мнения: 28 545
Моят Кинг Про не беше познат, но за момента съм много доволна. Купата ми е хубава, взех и резервна като тази на ИП и тя чудесно ляга в Кинг Про-то.
Взех го само за 89 паунда с доставката.
Да, Стардъст...бях сигурна, че ще става......но имай предвид, че това не е някаква си куча марка, хубава машина е ........че тя струва доста, хубава е поне  колкото ИП, аз го взех за 99 евро! На промоция!

Последна редакция: сб, 03 фев 2018, 19:59 от mimi.7299

# 382
  • Ст.Загора
  • Мнения: 679
Точно така , линка които съм дала е за фритюрник с една лъжица мазнина . Казах ви че го поръчах спонтанно и след това прочетох отзивите за него , за съжаление негативни Angry. Явно всички уреди на Ола са некачествени , само една голяма реклама . А към адашката Smile тя си знае че ние спиране нямаме , все ще намерим място за още един и един и един уред Simple Smile

# 383
  • Мнения: 28 545
Точно така , линка които съм дала е за фритюрник с една лъжица мазнина . Казах ви че го поръчах спонтанно и след това прочетох отзивите за него , за съжаление негативни Angry. Явно всички уреди на Ола са некачествени , само една голяма реклама . А към адашката Smile тя си знае че ние спиране нямаме , все ще намерим място за още един и един и един уред Simple Smile

Адаш, ще кажеш после отзиви, може пък и да ти върши работа....не се настройвай предварително!  Heart Eyes Аз тъкмо се бях засилила за Актив Фрай ама викам първо ще прочета отзиви, .....и се отказах! Иначе с Фърста изкара десятка от тотото.....на колкото приятелки го казах всички са доволни, че и за тия пари! Hug

# 384
  • Мнения: 496
Купите са страхотни нищо не залепва.В по добри купи не съм готвила.Колко време ще издържат не мога да кажа ,ползвам ги от 1месец .За кукъра обаче добра дума не мога да кажа.Като модел и програми е замислен чудесно.Като техническо изпълнение Оллата е пълна скръб.По 30 до 40мин вдига налягане а ако е пълна съм я засичала дори 1 час не можа да вдигне налягане.Програмите си тръгват ако искат или не....Пълен ужас.Ще я връщам моята към амазон.Ползвам я от 20декември ама все се надявам да се оправи.Във фейсбук има група ,няма жена да не и се е развалила Оллата.Ако ги бях открила по рано нямаше да направя тая грешка да я купя. Прочети хубаво отзивите в нета и тогава купувай!Лично мнение!
Аз съм с Ола и горния проблем го решавам като вдигам малко температурата. Изключително доволна съм от нея. Просто си има особености на готвене в нея. Например, когато слагаш по-голямо количество продукти, с лека корекция на температурата,налягането или времето, нещата се получават перфектно. Имам я вече повече от 6 месеца и изключително много ме улеснява и спестява време. Също така ако преминаваш от една програма с по-високи градуси напр. запържване към друга програма с по-ниски градуси напр. Гуизо трябва да изчакаш 5-6 минути да падне температурата.

# 385
  • Мнения: 28 545
М дааа и аз се бях засилила за Оля, то тези фини настройки и специфики няма да ми се отразят добре, по скоро ще ме изнервят, затова ще си карам с ИП, той поне е куче-момче! Heart Eyes

# 386
  • Мнения: 1 142
Който ще купува ИП, ще чака до края на февруари началото на март да дойде в Европа.
Уредът е страхотен, най-смислено похарчените 129 евро, не е на промоция, купен е от амазон де.

# 387
  • Мнения: 2 847
Мими дай малко инфо за ИП ,да не се излагам в темата за ИП да питам?! Интересува ме ,ако го напълниш (е не точно до горе ,ама почти Wink ) колко време му трябва да вдигне налягане???Питам защото днес готвих курбан с телешко,сложих гореща вода ,и замръзнало месо от камерата и всичките там други тънъ-мънъ (включително 2 с.л. брашно ,иии вдига налягане Оллата 25 мин! Нормално ли е? Имам предвид все ти се е случвала подпбна комбинация и да не се разочаровам от ИП ако купя ,искам да знам колко време вдига налягане??? Има ли програма освен слоу кук която е без налягане?примерно бейк???

# 388
  • Мнения: 28 545
Стеф, до сега никога не съм го пълнила почти догоре, ние сме трима, втори път ядене не ядем и готвим почти всяка вечер.....и аз ползвам трика с гореща вода от каната, но явно наистина си трябва време да вдигне налягането! Програма освен слоукук без налягане няма, е и соте, ама тя си е пържене на отволен капак.....още не съм равила и йогурт.....честно да ти кажа не очаквай бомбастични програми и чудеса, тензжера под налягане с желязна купа, ей тва е ИП! Бейк няма!

# 389
  • Мнения: 2 847
Ами бомбастични не ,но очаквах ,знам ли по бързо да вдига налягане.Аз я пълня защото ми писва да измислям какво да сготвя.Когато сме 4 -ма (2-ма са мъже и то големи и ние двете със щерката),ако готвя за две хранения  ,то си е почти до горе!И на обяд и на вечеря се храним в къщи.Изчерпвам се от идеи.

Общи условия

Активация на акаунт