Да си разтълкуваме съня - 10

  • 78 846
  • 805
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 53
Снощи сънувах, че една приятелка ми подарява булчинска рокля и я нося. Какво ли значи?

# 496
  • Мнения: 6
Здравейте на всички!
Въпросът ми е следният-какво означава, когато сънуваш ,че си облечена в булчинска рокля?
Много ме притеснява това?
Благодаря за всички отговори предварително:)

Последна редакция: ср, 17 апр 2019, 01:04 от Pau96

# 497
  • София
  • Мнения: 272
Какво според вас означава да сънуваш, че обличаш ново ярко синьо сако? Другото нещо от съня, което помня, е че бях на летище, но се наложи да почакам за полета...

# 498
  • Мнения: 316
Вчера най-добрата ми приятелка беше сънувала нещо съвсем обичайно и не странно,но според мен има значение.Най-просто как стоим на кафе и на мен ми звъни един приятел на гаджето ми.Така.Днес аз сънувам как със същият този човек /приятелят на гаджето ми/ сме колеги в университет,а ние не сме.И както си стоим по време на лекция ни пуснаха в почивка,той се обърна към мен и каза,че има да ми казва нещо.И ми каза,че преди няколко седмици когато сме се прибирали заедно,той много искал да ми каже това нещо отново,но моята приятелка била с мен.И сега ми каза,че той има чувства към него.И както ми се обясняваше в любов той ме целуна и го почувствах толкова истинско и реално.След това ми каза,че не няма как да бъдем заедно заради моят приятел.И така.Но всъщност искам да уточня нещо за моята най-добра приятелка.Често се е случвало да сънува нещо за мен и то да се сбъдва.И този път този сън имам чувството,че не ми каза всичко,тоест да не е било само обаждането ,а и нещо друго.Но да не ми е казала какво е ,защото не знае как ще реагирам.Въпроса е там, че искам да разбера кога един сън е пророчески,как да го разтълкуваме по-добре и т.н.

# 499
  • Мнения: 11 565
Булчинската рокля е на лошо, особено ако се видиш облечена с нея насън.

# 500
  • Мнения: 31 567
Булчинската рокля е на лошо, особено ако се видиш облечена с нея насън.

А ако видиш непозната жена в булчинска рокля, по-малко лошо ли е?

# 501
  • Мнения: 11 565
Предполагам е по- малкото лошо. Изобщо, знам че не е хубаво да сънуваш белият цвят- рокля, зъби.
Скрит текст:
Сънувах се една нощ с прекрасна булчинска рокля на една зелена морава. На следващия ден ми съобщиха за кончината на дядо ми, светла му памет.
 Зъби като съм сънувала, все е било на болест.
Та не съм спец, тълкувам по преживяното и прочетено в съновника за това, което ме е вълнувало.

Иначе ми се случва да сънувам баща си гол доста често- няколко пъти годишно- докато беше жив и сега след като почина- винаги имам огромни проблеми впоследствие, я с работа, я в личен аспект.
Същата работа е и като сънувам коне- проблеми.

Общо взето сънувам рядко, но повтарящи се сънища.

# 502
  • Мнения: 31 567
Аз пък наскоро сънувах близки хора облечени в черно. Ама нищо лощо не стана. Е, и нищо хубаво.
Конете съм чела, че са на хубаво.
Но пък и подсъзнателно ти си втълпяваш може би, че дадено нещо е на лошо и очакваш нещо такова.
Аз като сънувам лоши неща си казвам, че мозъка ми с глупости се занимава и нищо не значат тия неща. И да ти кажа, върши работа номера.
Вярвам само ако сънуваното ми се струва на хубаво.  Laughing

# 503
  • Мнения: 444
Аз скоро очаквам раждането на второто си детенце, и преди няколко дни сънувах починалата си майка, която идва към мен, аз като я видях изпитах такова силно чувство да я прегърна да я целуна, разплаках се с думите: Ела мамо ела да те прегърна! Но тя се спря и взе да се дърпа от мен, даже подтичваше настрани, и ми каза: Луда ли си, не искам да те прегръщам, чакаш дете все пак!!!
И се събудих цялата в пот!
Не знам какво би могло да провокира такъв сън, бях в голям стрес после около ден-два!

# 504
  • Мнения: 166
Напоследък често сънувам починали хора, а те всъщност са си живи. Много се плаша!

# 505
  • Мнения: 18 494
Напоследък често сънувам починали хора, а те всъщност са си живи. Много се плаша!
Баба ми казваше за това-умряло му злото на човека.

# 506
  • Мнения: 518
Аз сънувах прекрасно синьо небе с бели пухкави облачета, спокойно беше небето, изобщо денят беше един прекрасен спокоен. Поглеждам към небето и виждам надвесен огромен сребърен кръст с Иисус на него. В съня изглеждаше така,сякаш Бог е разперил ръцете си над мен и ме закриля. Почувствах спокойствие в съня. Някой може ли да разтълкува

# 507
  • Мнения: 341
Здравейте, някога когато сте били пред някаква ситуация/дилема в живота си, преди да си легнете поръчвали ли сте си сън, който да ви даде ясен отговор какво да правите? Питам ви, защото онзи ден исках да получа отговор на нещо и в съня ми дойде като решение така да го наречем какво да правя? Исках да попитам при такова положение да се доверя ли на съня си?

# 508
  • Мнения: 316
Здравейте, някога когато сте били пред някаква ситуация/дилема в живота си, преди да си легнете поръчвали ли сте си сън, който да ви даде ясен отговор какво да правите? Питам ви, защото онзи ден исках да получа отговор на нещо и в съня ми дойде като решение така да го наречем какво да правя? Исках да попитам при такова положение да се доверя ли на съня си?
И аз от много време се опитвам да го направя, но не ми се получава. Можеш ли да обясниш точно как си го поръчала и постигнала?

# 509
  • София
  • Мнения: 272
Здравейте, някога когато сте били пред някаква ситуация/дилема в живота си, преди да си легнете поръчвали ли сте си сън, който да ви даде ясен отговор какво да правите? Питам ви, защото онзи ден исках да получа отговор на нещо и в съня ми дойде като решение така да го наречем какво да правя? Исках да попитам при такова положение да се доверя ли на съня си?
При мен по поръчка не е ставало, но определено съм имала такива сънища и си ги слушам. Без значение дали вярваш, че зад това стои висша сила или просто твоето подсъзнание, има резон.

Общи условия

Активация на акаунт