Да си разтълкуваме съня - 10

  • 78 979
  • 805
  •   2
Отговори
# 750
  • Мнения: 13 805
Днес съм цял ден под впечатление на вчерашния си сън. Сънувах че умирам . Бях нещо като болна насън и ми бяха предписали лекарство което някак предварително  усещах че няма да ми понесе. Изпих го и започнах да отпадам. Сякаш тялото ми, съзнанието ми започнаха да изключват, сякаш не можех  да ги контролирам. Осъзнах че умирам , протегнах се за телефона -  единственото което исках е да звънна на мъжа ми и да му кажа че го обичам. Когато той ми отговори само това можах да му кажа с последни сили и после сякаш на всичко изчезна,, сякаш  се изключих - тяло мисли съзнание. Беше потрисащо. Какво може да означава. Дали е съм тип пророчески. Аз имам подобни сънища за неща които се случват рано или късно.

# 751
  • Мнения: 22 867
_re_ge, ако четеш на руски: тълкования на философи и др.

Когато сънувате собствената си смърт - това е добър знак, символ на края на стария начин на живот и началото на нов, светъл етап.
 Физическата смърт в съня е вид начало на ново отношение към заобикалящия те свят и осъзнаване на твоето място  в него. Това е добър сън.
Спи спокойно! Simple Smile

# 752
  • София
  • Мнения: 11 472
Привет, сънувах, че съм подстриган - с една от онези модерни прически - горе с гъста коса, долу по-късо (канадска ливада или нещо такова). Не се харесвах в съня си, но странното беше, че косата беше по-гъста, отколкото реално ми е. ПО принцип съм за подстригване, но каквото и където и да прочетох сънят не пише, че е хубав - болести, загуби, не знам си кво, не знам си що....

# 753
  • Мнения: 31 669
Сънува ли самото подстригване?

# 754
  • София
  • Мнения: 11 472
Не.

# 755
  • Мнения: 31 669
Значи не е толкова лошо.
Моя опит с подстригване не е хубав. Но самото подстригване съм гледала в съня или пък сама съм го правила.
Вече различна прическа не мисля, че е нещо лошо.

# 756
  • Мнения: 13 805
_re_ge, ако четеш на руски: тълкования на философи и др.

Когато сънувате собствената си смърт - това е добър знак, символ на края на стария начин на живот и началото на нов, светъл етап.
 Физическата смърт в съня е вид начало на ново отношение към заобикалящия те свят и осъзнаване на твоето място  в него. Това е добър сън.
Спи спокойно! Simple Smile

Лабрекс благодаря много! Написани са хубави неща.

# 757
  • Мнения: 2 515
Сънувах братовчедка ми, едното ѝ дете и съпруга ѝ (който е и мой личен лекар).
Сънувах, че бягам от нещо (напоследък все бягам насън) и се озовавам на оживено място, на което срещам горепосочените. Крия се от някакво зло и те са единствените познати, на които мога да разчитам. Те тръгват по една вита стълба надолу, а аз, шепнейки, почти без звук, казвам „Помощ”. Братовчедка ми ме гледа през цялото време докато слиза надолу, но в момента, в който казвам „помощ”, нейното лице се преобразява в отвратително същество, като от филмите на ужасите. Сякаш злото се вселява в нея, докато моля за помощ, за да не разбере, че имам нужда от нея.

Че гледам много филми, гледам, ама това много ме уплаши снощи...

Опитвам се да разтълкувам всичко това.

# 758
  • Мнения: 445
Вероятно ще очакваш някаква помощ от тях, а те няма да откликнат.

# 759
  • София
  • Мнения: 2 967
Добро утро.  Какво означава бременна жена да сънува, че ражда бебето си и  е много щастлива в съня си?

# 760
  • Мнения: 109
Добро утро.  Какво означава бременна жена да сънува, че ражда бебето си и  е много щастлива в съня си?
Означава, че се вълнуваш от предстоящата среща с мъничкото човече! Не се шашкай и не чети какво пише в интернет! Лека бременност и бъди спокойна! Това е най важното за теб в момента!

# 761
  • София
  • Мнения: 2 967
Много ти благодаря  Simple Smile

# 762
  • Мнения: 75
Здравейте! Тази нощ сънувах, че из целят ни двор са вързани черни панделки и мисля, че не е на хубаво.. мнения?

# 763
  • Мнения: 969
Здравейте, аз не сънувам често, но преди няколко дни се събудих стресната. Първо сънувах зло куче. Много лаеше и в един момент ръката ми беше до китката в устата му но не ме ухапа. Следващият ми сън, в една и съща нощ беше,  е с бебета. Моята най-близка приятелка ме вика да ми покаже нещо... бяха четиризнаци, обясни ми, че са на неин братовчед и наскоро са се родили... Ако някой има идея, как се тълкува този сън да сподели.

# 764
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Според мен, очаквай от въпросната приятелка някакво предателство.

Общи условия

Активация на акаунт