Да си разтълкуваме съня - 10

  • 78 956
  • 805
  •   1
Отговори
# 765
  • София
  • Мнения: 1 247
Здравейте, аз не сънувам често, но преди няколко дни се събудих стресната. Първо сънувах зло куче. Много лаеше и в един момент ръката ми беше до китката в устата му но не ме ухапа. Следващият ми сън, в една и съща нощ беше,  е с бебета. Моята най-близка приятелка ме вика да ми покаже нещо... бяха четиризнаци, обясни ми, че са на неин братовчед и наскоро са се родили... Ако някой има идея, как се тълкува този сън да сподели.
Здравей, преди години в гимназията бях много запалена по психоанализата на Зигмунд Фройд и неговите разработки на тема сънища. По тази тема ме запали менторът ми по психология и философия. През годините това много ми е помагало, както и на мои познати. Аз сънувам много и си помня сънищата. Според мен всеки човек сънува всеки ден, просто не си спомня това. Има трикове за това - променя се времето на ставане и тн.
Има и един онлайн съновник на английски базиран на неговите разработки, до който често се допитвам. Ето и какво казва той за твоя сън:

Независимо кого сънуваш, всичко в твоя сън, е свързано с теб и твоето подсъзнание. Кучето като цяло символизира интуиция, лоялност, щедрост, защита, вярност. Не случайно му викаме „най-добрият приятел на човека“. Сънят ти може да значи няколко неща. Едното е, че може би притежаваш някакво умение, което си игнорирала или забравила. При теб.. злото куче, по-скоро означава някакъв вътрешен конфликт, който водиш със себе си. Също така може да иска да ти покаже предателство или недостоверност на информация, която скоро си получила. Ти сънуваш, че се е опитвало да те захапе, това е показател, че губиш способността да балансираш някои аспекти от живота. Може би се колебаеш в подхода си към нова ситуация и нямаш в момента желание да продължиш напред към целта, която си си поставила. Също така сънят може да символизира и нелоялност към теб.

Четиризаците.. по-скоро означават противоположности. Имаш комфликт с идеите и решенията, които ти предстоят да вземеш. Може би ти предстои и нещо ново... все пак бебетата в будния живот са символ и на нещо свято, красиво, нежно...

Приятелката ти се е появла в съня ти, за да ти подскаже, че в момента имаш нужда в будния си живот от някое нейно качество. Помисли какво има тя като черти в характера си, които липсват при теб, а са хубави и биха могли да ти помогнат.

Ако прецениш, че има нещо вярно за теб, може да ми драснеш на лично да ти дам линк към съновника.

# 766
  • Мнения: 31 651
Кой е този онлайн английски съновник?

# 767
  • София
  • Мнения: 1 247
Кой е този онлайн английски съновник?
Пуснах ти го на лично съобщение, но всъщност ще го споделя и тук, може да бъде полезен на някого.

Линк: http://www.dreammoods.com/

Лично на мен през годините ми е помагал много. Имала съм сънища, в които сънувам, че се опитват да ме убият и при това осъзнавам, че е само сън. Имала съм и други осъзнати сънища. Имам сънища, в които усещам всичко - дали е ден или нощ, съответно топло и студено, мокро, разни миризми, вкусове. И доста от отговорите съм намерила именно в този сайт.

Поздрави!

# 768
  • Мнения: 316
Здравейте! Ако може някой да ми разтълкува сънят от днес. Подкупваха ме да гласувам за една партия, за която по принцип никога не бих гласувала, ама никога. Най-странното беше, че аз се съгласих да гласувам за нея и за без пари. И човекът който ми предлагаше пари, за да гласувам, като ме чу да казвам това започна да ми стиска ръката, да ме целува от радост. Беше много странен сън.

# 769
  • Мнения: 332
Това според мен не е сън с точно някакъв елемент, за да се хване човек за нещо.Може би просто не се доверявай ве знам

# 770
  • Мнения: 2 467
Интересно ми е какво бихте казали за моя сън от събота следобед.
Имаше змия вкъщи, после втора видях, приличаща на кобра. Беше в краката на мъжа ми, който държеше бебето. Аз му виках да се дръпне и накрая го блъснах и змията ме ухапа по крака. Хванах я и ѝ разчекнах устата, убих я. После започнах да мисля към коя болница да идем, кракът ми изтръпна, а нещо все ни възпрепятстваше тръгването. Накрая дори се оказа, че сме в апартамента в Равда, а не София, а аз не знам никакви болници в Бургас.

# 771
  • Мнения: 332
Според мен това са лоши хора, от които трябво да се пазите, бебенцето е малко и всеки му се радва а и може да ви завиждат някои.

# 772
  • Мнения: 983
Снощи и аз едни сънища едно чудо...криех се зад една стена от наредени нацепени дърва защото се стреляше и се убиваха хора.Когато ме видяха не се уплаших от тези които стрелят а говорих бях им градинарка засявявах им рози едни червени с големи стъбла с малко листа имаше и семена в ръцете ми.После сънувах две мъжки брачни халки едната беше златна другата сребърна а аз плаках много защото бащата на бебето беше умрял....
Прегледах съновниците и почти всичко в съня ми е свързано с бебета,любов и прочие ушким хубави неща,но на този етап това е далеч,далеч от истината с бащата на бебка сме в постоянен кофликт-за любов и дума не може да става а пък за бебе е абсурд.И логиката съвсем ми се губи.

# 773
  • Мнения: 19
Здравейте !   Видях че тук се тълкуват  сънища сънувах следния сън
Сънувам че имам връзка със циганин   и бягам със него  във тях а там  са баща му и майка му  и седим на една маса   и се чудим как да кажем на баща ми   и той няма да го приеме много Гаден сън. Можете ли да ми кажете какво означава съня

# 774
# 775
  • Мнения: 4
Здравейте

Регистрирах се специално за да помоля за тълкуване на този сън. Сънувах човек, с който работя и, който е нещо
като мой шеф. Не точно де. Шефът ми е друг, но с този човек работим по един и същ проект и сме от различни фирми. Да кажем, че той е ръководителят на проекта.  Аз му казах "направих го" на български и той леко се отдръпна от мен. Сякаш отстъпи крачка назад. След това му преведох същото на английски. Той е англичанин. След това се събудих. По-принцип го харесвам и го считам за много свестен човек. Положителен, работлив и много способен.

Предварително Ви благодаря за тълкуването.

Поздрави.

Последна редакция: нд, 12 яну 2020, 17:13 от todor.zhivkov

# 776
  • Мнения: 240
Миналата седмица сънувах, че съм в стая и пред мен е фигура облечена цялата в бяло , а покрай нея отвън влиза бяла светлина. Лъчи бяла светлина.Някакси дрехите се сливаха със светлината и запълваха цялата стена.  Аз стоях смутена, малко притеснена, въпреки че усещах доброжелателност. Погледнах съновника по-горе, хубави неща пише. Дали няма и друго тълкуване?

# 777
  • Мнения: 316
Напоследък сънувам често най-вече как убивам хора. Първо убивах мъже един след един с пистолет, без грам да се притеснявам. А вчера сънувах как убивам жена на около 40 годишна възраст, в собственият й апартамент и после си прикривах следите. Какво може да значи това?

# 778
  • Мнения: 75
Confounded Здравейте! Не си помня всяка нощ сънищата, но тази сутрин се събудих от него.. сънувах, че в къщи има диво прасе и го гоним из апартамента и така се събудих Confounded Мнения?

# 779
  • Мнения: 282
Какво сънувах?
- взрив, видях го с очите си. Не разбрах причината. Усетих го, стана ми много горещо, затова се заврях между метални плоскости, да отнемат от жегата.
- очите си. Видях се в огледало. Бяха криви, разногледи. Имаха бяло по тях, като перде. Не виждах.
Какво значи?

Общи условия

Активация на акаунт