Да си разтълкуваме съня - 10

  • 77 967
  • 805
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 7 846
Че трябва да си купиш нова дрешка и довечера да излезеш на бар, ресторант или където ти се ходи.
Не се шегувам - направи нещо за себе си, за да изтриеш неприятното усещане от съня.

# 706
  • София
  • Мнения: 971
Иначе, сигурно одеялото ти се е усукало около врата и затова си сънувала душене.

Последна редакция: сб, 05 окт 2019, 13:45 от Не се сърди, човече

# 707
  • Мнения: 1 432
Иначе, сигурно одеялото ти се е усукало около врата и затова си сънувала душене.

Познат ми е разказвал как една вечер сънува,че го душат. Събужда се и се оказва,че ....котката му е легнала на врата Simple Smile

Иначе за съня с душенето, вероятно момичето има някакви притеснения в момента относно работа, учене, изпити?

# 708
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 114
Сънувах етърва ми, която няма деца да държи едно много малко бебенце. Даде ми го и на мен да го подържа, след което й го върнах и тя го изпусна на земята, а бебето си удари леко главата, от което тя много се разстрои  и започна да плаче, а аз я успокоявах, че бебето е много леко и не се е ударило лошо.
Цял ден съм с кофти усещане от този сън, някой може ли да го разрълкува?

# 709
  • Мнения: 2 506
Чета ужасни неща в Съновник и ми се иска да видя вие какво мислите по въпроса. Cry
Снощи сънувах, че някъде съм се ударила, в резултат на което ми падат два зъба. Странното е, че бяха развалени.

# 710
  • Мнения: 2 023
Чета ужасни неща в Съновник и ми се иска да видя вие какво мислите по въпроса. Cry
Снощи сънувах, че някъде съм се ударила, в резултат на което ми падат два зъба. Странното е, че бяха развалени.
Не искам да те плаша, но при сестра ми падането на зъб означаваше загуба на близък-сънят й се сбъдна след 2 седмици.

# 711
  • Мнения: 22 867
Чета ужасни неща в Съновник и ми се иска да видя вие какво мислите по въпроса. Cry
Снощи сънувах, че някъде съм се ударила, в резултат на което ми падат два зъба. Странното е, че бяха развалени.
Не искам да те плаша, но при сестра ми падането на зъб означаваше загуба на близък-сънят й се сбъдна след 2 седмици.
Ако ще те успокои, според ислямския съновник не означава само лошо нещо, въпреки че има и този момент. От руски източник е, ако не се справяте с езика и гугъл не помогне, по-късно бих могла аз. Във всеки случай, не е задължително да се случи нещо, така че не си го набивайте в съзнанието. Имах такива периоди, ту зъби падаха, ту аз падах от стъпала на стълба, да чукна на дърво, нищо лошо не се случи, освен стряскащото събуждане. Помня ги, понеже много, много рядко сънувам, та чак ми е интересно и си признавам, че леко завиждам на тези, дето често сънуват.

Скрит текст:
Исламский сонник: выпадение зубов
У толкователей Корана можно встретить прямо противоположные объяснения значения снов про выпадение зубов. Одни считают, что это показатель продолжительности жизни. Чем больше зубов вы потеряете, тем дольше проживете (жизнь будет богатой, если зубы упадут в руки). Другие же предупреждают, что за подобным сном может последовать смерть близкого человека от болезни. Кого именно? Верхние зубы символизируют мужчин, нижние - женщин. Клык - это глава семейства, правый резец - отец, левый - брат отца. Если кого-то из них уже нет в живых, то это могут быть их ближайшие родственники или друзья. А вот если выпадут все зубы - то это хороший знак, вас ждет самая долгая жизнь в роду.

Для должников сон про выпадение зубов означает скорое возвращение займа.

# 712
  • Мнения: 2 506
Благодаря, горе-долу се оправям с руския и сега ще прочета за какво става въпрос.
Проблемът е, че и аз като Маманапринцеса знам, че да сънуваш подобно нещо не вещае хубаво, а след няколко дни двама мои много, много близки хора ще пътуват доста надалеч и ме е страх да не се обърка нещо. Инстинктивно за тях помислих.
Надявам се да не е нищо лошо, една позната ми обясни, че зависи на кой лунен ден точно сънуваш та според това означавало, че не съм в хармония сама със себе си. Ще стане ясно скоро, де, дали е така.
Labrex, и аз като теб. Преди сънувах почти всяка вечер, сега доооста рядко, а още по-рядко ги помня. Този обаче го запомних, защото дори будна не можех да изляза от съня, опипвах с език всичките си зъби, за да проверя дали са си на мястото и бях тревожна.

# 713
  • Мнения: 3 261
Чета ужасни неща в Съновник и ми се иска да видя вие какво мислите по въпроса. Cry
Снощи сънувах, че някъде съм се ударила, в резултат на което ми падат два зъба. Странното е, че бяха развалени.
Не четете български съновници! Пълни глупости пишат! На мен най-често ми падат всички зъби насън. Чета английски съновници, които обясняват всичко с емоциите.

# 714
  • Пловдив
  • Мнения: 40 598
Как се тълкува намирането на имане?

# 715
  • Мнения: 2 506
Чета ужасни неща в Съновник и ми се иска да видя вие какво мислите по въпроса. Cry
Снощи сънувах, че някъде съм се ударила, в резултат на което ми падат два зъба. Странното е, че бяха развалени.
Не четете български съновници! Пълни глупости пишат! На мен най-често ми падат всички зъби насън. Чета английски съновници, които обясняват всичко с емоциите.
Благодаря! Heart Досега изобщо не се бях сещала да потърся на английски, веднага ще се разровя. Hug

# 716
  • Мнения: 46
Здравейте, бих искала да ми помогнете с разтълкуването на съня ми.
Дядо ми почина преди 8 месеца и половина, за това време го сънувах само веднъж, а тази нощ го видях пак. Беше влязъл в магазин да си пазарува (нещо, което правех аз за него), видя ме и дойде към мен. Беше доста отслабнал и куцаше с единия крак. Попитах го какво става, а той ми каза "Пак паднах на 3-ти, на същото място, но ме беше срам да ти кажа".
Да уточня: дядо ми падна и си счупи единия крак, след две седмици почина.. Странно ми е, че запомних датата, която ми каза, като знам, че тази дата няма нищо общо нито с падането му, нито със смъртта му.
Ще съм много благодарна, ако ми помогнете да разбера, какво се е опитал да ми каже с това!

# 717
  • Мнения: 3 699
Виж какво ми дойде на ум, щом е в магазина, може да иска нещо , какво е обичал да си хапва, а на трети , като дата, виж Задушниците са три и сега на 02,11, е третата, може да раздадеш нещо за него, отслабнал е иска нещо, но се е притеснявал да каже.

# 718
  • Мнения: 46
Виж какво ми дойде на ум, щом е в магазина, може да иска нещо , какво е обичал да си хапва, а на трети , като дата, виж Задушниците са три и сега на 02,11, е третата, може да раздадеш нещо за него, отслабнал е иска нещо, но се е притеснявал да каже.

Много ти благодаря! Нямаше да се сетя, но като го каза.. преди това сънувах баничка, колкото и странно да звучи, а последното, което поиска преди да почине беше точно баничка и лимонада.

# 719
  • Мнения: 7 846
На 3 ноември бих занесла баница на колегите. Нищо, че не е задушница.
Аз отбелязвам рождените дни на близките ми покойници, като във вечерята на семейството ми на съответния ден присъства нещо, което е било любимо на човека.
Утре татко щеше да е рожденик. На вечеря ще има супичка и люти чушки, защото това бяха любимите му неща.

Общи условия

Активация на акаунт