Звездни компромати - 321 част

  • 112 461
  • 768
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 7 849
След като ви прочетох, пуснах и Лора е оранжева. И Цв. Цв е оранжев. По скоро това е тен следпаразничен. Според мен.

# 271
  • Мнения: 2 444
Галя беше оранжева с кафяви скули и бели ръце. Mr. Green

# 272
  • Мнения: 4 862
И бяло около очите...

# 273
  • Мнения: 17 542
Хаха, като панда е Лора. Червена панда с бели кръгчета около очите. Нова, уволнете си гримьорите! Слепи ли са?!  hahaha

# 274
  • Мнения: 6 097
Диляна Попова в 120 минути. Прекрасна.

# 275
  • Мнения: 3 172
Ох,и Силвия Кацарова е като от маскарад

# 276
  • Мнения: 3 118
Мариян Кюрпанов
Скрит текст:
Есил Дюран
Скрит текст:

# 277
  • Брюксел / София
  • Мнения: 2 763
В Нова обичат оранжевото:) Лора е като препечена филия:) Ужасни гримьори

# 278
  • Мнения: 3 118
Аз бях решила, че цветовете на телевизора ми не са наред Grinning

# 279
  • Мнения: 2 387
Аз бях решила, че цветовете на телевизора ми не са наред Grinning

хаха.. и аз мислех, че е нещо в настройките на телевизорите ни.. даже се опитах да оправя цветовете..  hahaha

# 280
  • Мнения: 2 127
Диляна Попова пък на мен не ми хареса, състарена ми се видя в сравнение с друг път.

# 281
  • Мнения: 2 127
Нищо не яде Глория и няколко пъти годишно е при д-р Емилова, която вече и е приятелка.

И доста тренира, предполагам.

# 282
# 283
  • Mediterraneo
  • Мнения: 43 825
Ваня е голям гибон за моя вкус и представи  Sick

Оставих един коментар под една единствена нейна снимка във ФБ и получих ЛС  Heart Eyes Пита ме жената защо я смятам за мръднала Heart Eyes

# 284
  • Мнения: 9 702
Ваня е голям гибон за моя вкус и представи  Sick

Оставих един коментар под една единствена нейна снимка във ФБ и получих ЛС  Heart Eyes Пита ме жената защо я смятам за мръднала Heart Eyes
Joy

Общи условия

Активация на акаунт