Подготовка за кандидатстване в СМГ след 4 клас

  • 113 420
  • 783
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 487
Здравейте,

на сайта на СМГ има публикувана информация относно групите по математика, в които има свободни места. Имате ли конкретни впечатления за някой от следните учители:

Ана Илиева
Анатоли Грънчаров
Ангел Ангелов
Ани Ангелова
Ваня Данова
Детелина Донева
Дима Слабакова
Елена Киселова
Елза Тодорова
Зоя Савова
Илиана Цветкова
Линка Минчева
Мария Томова
Надя Кръстева
Стойчо Стоев
Явор Минков

Нещо не сте прочели правилно.
Свободни места има само :
1.Ани Илиева
2.Ангел Ангелов
3.Ваня Данова
4.Детелина Донева
5.Зоя Савова
6.Стойчо Стоев
7.Явор Минков

Погледнах защото се изненадах, че има свободни места при Елза Тодорова и Линка Минчева.

Да, объркала съм се. Благодаря за поправката. И все пак за свободните учители някой има ли отзиви?

# 601
  • Мнения: 7 154
И все пак за свободните учители някой има ли отзиви?
Ангел Ангелов! Smile

# 602
  • Мнения: 29 321
Току що са пуснали новината, че ще учат онлайн на курсовете. Дано не е така цяла година.

# 603
  • София
  • Мнения: 8 280
Зоя Савова не бих избрала отново, но е лично усещане.
В един период я заместваше едно девойче по наше време и бях по-доволна. Иначе детето нямаше забележки, но то се разбира с всякакви ръбати учители.

# 604
  • София
  • Мнения: 850
И аз не препоръчвам Зоя Савова.

# 605
  • Мнения: 5 234
Току що са пуснали новината, че ще учат онлайн на курсовете. Дано не е така цяла година.
Много рано превключиха. Sad Поне да бяха провели едно-две присъствени занятия от кумува срама.

# 606
  • Мнения: 6 925
Има си заповед, че всички извънкласни занимания, езикови школи, курсове и т.н. трябва да се провеждат онлайн. Присъствено е разрешено само ако няма възможност въпросното занимание да се провежда в електронна среда. Хората си спазват заповедта.

# 607
  • Мнения: 29 321
Пише, че е за безопасността на децата. Питах ги дали ще е така цяла година - не било ясно. По мое мнение на тях така им е удачно - не плащат наем на СМГ, пък кой каквото разбрал през компютра....
Вече се чудя да търся алтернатива за втория срок. Не ми е ок това онлайн "обучение". Ще видим и с училищата накъде ще тръгнат нещата, де...

# 608
  • Мнения: 6 925
Ми хората са прочели Заповед № РД-01-489/31.08.2020 г. и я спазват. Не те пишат правилата в страната. И откъде да знаят кога ще се отмени въпросната заповед, че да могат да Ви отговорят докога ще са така. 100% съм убедена, че им е по-удобно да са в клас. А това за наема е голяма смешка, но не ми се влиза в полемика по темата.

# 609
  • Мнения: 5 234
Заповедта важи до 30.09., ако добре си спомням. Дано после да отпадне. Другите школи засега явно са намерили вариант да я прескочат.

# 610
  • Мнения: 6 925
Да, до 30.09 важи засега. Това, че някой не спазва правилата и никой не следи дали се спазват или не, не означава, че всички ще решат да не спазват правилата. Изчакайте да мине 30.09. Ако заповедта не се удължи си задайте отново въпроса.

# 611
  • Мнения: 7 110
Или пък погледнете вчерашните разяснения на МЗ.

# 612
  • Мнения: 331
Избрах група за моя четвъртокласник, подадох заявление през сайта, заплатих вчера сутринта ( на каса в ОББ, за да постъпят парите по сметка незабавно) и зачаках... Все още нямам потвърждение за записването. Изпратих запитване през формата на сайта за потвърждение на записването и с молба за информация относно присъствената среща в събота за помагалата. Все още нямам нищо.
Имам два въпроса: Има ли друг начин за коуникация със СМГ учители освен формата от сайта ? Някой може ли да м и предостави информация за съботната среща, за да отидем все пак и да започнем с останалите дечица.

# 613
  • София
  • Мнения: 9 110
Ето на този емйл съм писала във връзка с резултати от пробен изпит и са ми връщали отговор:
zapisvane@smgood.bg
Имат и страница във фейсбук, но не знам дали някой чете съобщенията там на Месинджър. Но има информация някаква.
https://www.facebook.com/SMGOOD.bg

# 614
  • Мнения: 5 234
На сайта има график за първото занятие. Във фб месинджъра отговарят. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт