Подсъзнанието може всичко/67 Линкове за всички техники има на 1 стр.

  • 83 927
  • 724
  •   1
Отговори
# 600
  • на брега
  • Мнения: 1 089
Привет момичета!  bouquet
В руски сайт попаднах на информация за Пеликана. Някои дребни, но важни според мен, детайли не знаех.
Бърз превод на прочетеното:
1.   Увеличете и картинката.
2.   Прикрепете я точно на северната стена на вашата кухня с тиксо (кабъри и гвоздеи не бива да се използват).
3.   Продължете да търсите работа.
4.   След намиране на работа снимката се сваля и с думи на благодарност се изгаря.
Доверете се на Пеликана, но му подскажете посоката на желанието.
Затова на обратната страна на картинката трябва да напишете едно от желаните условия на новата работа. За успех тук е важна краткостта и конкретиката.
Ако това е размера на работната заплата, пишем ..... желаната сума.
Ако е важно разстоянието – пишем в близост до дома.
Ако е важна атмосферата, пишем – добър колектив.
Така можем да напишем „началник отдел” или „по специалността”, ако желаете да намерите работа, съответстваща на образователния ви ценз.
И помнете: Поставете пред Пеликана реални цели: например – ако няма обективни предпоставки, няма смисъл да пишете „директор” или „супер модел”.
Трябва да пишете с обикновен графитен молив.


Споделям прочетеното с желание да бъда полезна, тъй като въпросите за намиране на нова работа и Пеликана често се коментират тук.
Скрит текст:
Поставила съм Пеликан над кухненската печка (не мога да преценя дали е северна стена) преди около 4-5-6 месеца. Окачих го с мисълта съпругът ми да си намери нова работа. (Моята е прекрасна и честичко благодаря на Вселената за нея). Късно снощи разбрах за една чудесна възможност за нова работа за него, с предстоящ конкурс. Той е впечатлен, въодушевен, ще кандидатства.  Днес разпечатах нов Пеликан и мисля довечера да го помоля той лично да залепи картинката, с изписана на гърба позиция за която ще кандидатства) на северната стена на кухнята. Дано се съгласи!!!

П.С.
статията за Пеликана
Скрит текст:

# 601
  • Мнения: X
Сутринта ми хрумна да изтегля пеликана на телефона си.  Днес ми се обадиха за две интервюта.
Сега влизам тук и виждам, че и вие сте коментирали него. Relieved
Пожелавам щастие на всички Ви и търсещите работа да си намерят бързо (вкл. и аз )

# 602
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 743
Успех на всички,които търсят рябота bouquet
Благодаря за подробностите за техниката с Пеликана Hug
Днес денят ме беше малко напрегнат. Бях пред избухване и тогава си припомних, да не се поддават на изпитанията от страна на съдбата и да запазя спокойствие. Сега се чувствам по-добре! Whistling

# 603
  • Мнения: 4 770
danilu, благодаря
за полезната информация! Дано съпругът ти бъде одобрен за желаната работа.
_viki_, радвам се че са те поканили на интервюта. Стискам палци да минат възможно най-гладко и да получиш работата, която искаш! Пожелавам същото и на останалите търсещи работа.
Спокойна вечер!

# 604
  • Бургас
  • Мнения: 6 330
И аз пожелавам на всеки да си намери, работата, която е точно за него, в най-добрия колектив, с максимално добро заплащане и условия, за да ходи с удоволствие.Все пак прекарваме голяма част от живота и времето си там и заслужаваме да ни е добре Simple Smile

# 605
  • София
  • Мнения: 3 414
Има ли някой в електронен вариант Астрология на новата луна?
От утре е ретроградния меркурий,пишат ли се желания през този период и какво мислите вие?
 Спокойна и топла вечер в душите и сърцата ви желая.

# 606
  • Мнения: 4 770
Има ли някой в електронен вариант Астрология на новата луна?
От утре е ретроградния меркурий,пишат ли се желания през този период и какво мислите вие?
 Спокойна и топла вечер в душите и сърцата ви желая.

Здравей и благодаря за напомнянето! Искам да попитам нещо, свързано с ретроградния Меркурий. Мислех днес или утре да започна нещо важно - да чета една книга и да правя упражненията, дадени в нея (лечебна гимнастика). Но нали през този период не се започва нищо ново. Това значи ли, че трябва да я започна днес или утре преди началото на РМ или съответно след този период или няма проблем да е в РМ? Имам случай на започнато в РМ и провалено сериозно нещо и затова се притеснявам. Тогава трябваше да чакам месец, а беше належащо, но после съжалих горчиво, че не изчаках.
Ако някой друг също се включи, ще съм му благодарна. Simple Smile Хубава вечер и много сбъднати желания! Успех на търсещите работа, стискам ви палци.

# 607
  • Бургас
  • Мнения: 6 330
Петенце, виж тази статия на Мишел:

http://www.astronews.eu/?p=2810

По този повод се сещам за една мисъл-"Нищо не е добро или лошо, мисълта ни за него го прави такова".
Аз лично не ги следя умишлено тези неща, защото вярвам, че интуицията ми работи  .Освен това е много относително кое е добре и кое не е.В твоя случай ако не е жизненоважно и не е свързано с финанси, започни, защото Меркурий символизира и новото знание, в този период ще бъдеш по задълбочена и ще изучиш тази гимнастика.Нищо чудно да се окаже, че не е подходяща за теб или, че не е това, което си мислела, но ти няма как да го знаеш преди да си пробвала.Аз на твое място ако предварително съм се нагласила, че ще започвам еди кога си  и нямам физически спънки бих започнала, ако се касае за нещо което зависи само от мен.

# 608
  • Мнения: 4 770
Петенце, виж тази статия на Мишел:

http://www.astronews.eu/?p=2810

По този повод се сещам за една мисъл-"Нищо не е добро или лошо, мисълта ни за него го прави такова".
Аз лично не ги следя умишлено тези неща, защото вярвам, че интуицията ми работи  .Освен това е много относително кое е добре и кое не е.В твоя случай ако не е жизненоважно и не е свързано с финанси, започни, защото Меркурий символизира и новото знание, в този период ще бъдеш по задълбочена и ще изучиш тази гимнастика.Нищо чудно да се окаже, че не е подходяща за теб или, че не е това, което си мислела, но ти няма как да го знаеш преди да си пробвала.Аз на твое място ако предварително съм се нагласила, че ще започвам еди кога си  и нямам физически спънки бих започнала, ако се касае за нещо което зависи само от мен.

Благодаря ти за отговора и за статията. Чела съм тази мисъл за доброто и лошото и се старая да действам по сходен начин, но понякога внушението е голямо нещо. И аз не следя специално, но като го споменаха се притесних, именно заради горчивия предишен опит. А тогава дори не знаех, че е РМ, разбрах на средата на периода и не съм се самопрограмирaла за неуспех. Не е свързано с финанси, нито нещо застрашава живота ми непосредствено (освен влошаване на здравето, ако не взема мерки) и затова смятам да започна. Благодаря ти за различната гледна точка и мотивицията. Хубав и успешен ден ти желая, както и на всички в темата!

# 609
  • Бургас
  • Мнения: 6 330
Благодаря! Аз днес си купих някои неща, дано не ме разочароват.

# 610
  • Мнения: 237
Здравейте,момичета. Започнах работа ,щастлива ,радостна и с надежда ,че всичко вече се нарежда ,ама уви не . Sad Колектива ми е ужасен.За 10 дена работа направо полудях.Такива интриги ,злобарки и лицемерки не съм виждала до сега.Напълно настроени са към мен и не мога да разбера защо.Може би ,защото съм най- младата и съм на възрастта на децата им.А и позицията ми е по-голяма от тяхната. Много е напрегнато,не знам как се работи в такава обстановка.И като нов човек ,никой не те въвежда,не те приветства.Имам 6 месеца изпитателен срок,но имам и взети вече пари за дрехи .Ако напусна ,точно срещу празниците не ми е оферта,а и трябва да връщам сумата.Ще си направя нов пеликан!Дано ми помогне.Някакви други вълшебства ,ако знаете ще се радвам.Не мога да стоя на такова напрежение.

Здравей.Била съм е същата ситуация.Отначало бях изпаднала в депресия.После си казах "маймата им, няма да се гаврят с мен".Започнах да се държа със самочувствие и да ме ги отразявам.Я някой ми е казал нещо на криво, я съм ги срязала.Ходят си заедно на обяд-да отиват аз си ядах сандвича сама и хич не ми пукаше.Тогава видяха, че не могат да ме смажат и се отказаха.Тогава си промениха отношението и дори идваха да си говорим.Просто трябва да видят, че си равна на тях и не се подценяваш, тогава няма да те подценяват и те

# 611
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Здравейте момичета!
Отдавна не съм писала в темата,просто изпаднах в една"дупка" и много трудно се измъкнах.
Сега влизам с една огромна молба.Знам,че е малко налудничаво,но наистина се нуждая от помоща ви!
Накратко да разкажа.Разделих се със съпруга си и тъкмо се взех в ръце и започнах работа и ме нападнаха една вечер,откраднаха ми документите.А сега нямам възможност да си изкарам нова лична карта.Не знаете ли техника или нещо за си намеря документа?Знам,че крадците не им трябват и ги изхвърлят.А тук без документи съм просто за никъде. Tired
Предварително ви благодаря!

# 612
  • Бургас
  • Мнения: 6 330
Бих ти предложила-първо едно молитва за помощ и една техника"капчица роса"

http://dreamland-bg.com/index.php?topic=3317.0

# 613
  • Мнения: 4 770
Здравейте момичета!
Отдавна не съм писала в темата,просто изпаднах в една"дупка" и много трудно се измъкнах.
Сега влизам с една огромна молба.Знам,че е малко налудничаво,но наистина се нуждая от помоща ви!
Накратко да разкажа.Разделих се със съпруга си и тъкмо се взех в ръце и започнах работа и ме нападнаха една вечер,откраднаха ми документите.А сега нямам възможност да си изкарам нова лична карта.Не знаете ли техника или нещо за си намеря документа?Знам,че крадците не им трябват и ги изхвърлят.А тук без документи съм просто за никъде. Tired
Предварително ви благодаря!

Здравей! Съжалявам за всичко лошо, което ти се е случило. Hug Според мен трябва да пуснеш документите си за издирване в полицията, евентуално с възнаграждение, ако прецениш. Така или иначе трябва да докладваш, че е открадната, защото ако ти поискат или ти потрябва и нямаш, ще се счита, че си я загубила по невнимание, което подлежи на глоба. За нападението също може да уведомиш полицията и да подадеш жалба срещу неизвестен извършител, ако искаш, разбира се. Успех!

# 614
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 743
Здравейте момичета!
Отдавна не съм писала в темата,просто изпаднах в една"дупка" и много трудно се измъкнах.
Сега влизам с една огромна молба.Знам,че е малко налудничаво,но наистина се нуждая от помоща ви!
Накратко да разкажа.Разделих се със съпруга си и тъкмо се взех в ръце и започнах работа и ме нападнаха една вечер,откраднаха ми документите.А сега нямам възможност да си изкарам нова лична карта.Не знаете ли техника или нещо за си намеря документа?Знам,че крадците не им трябват и ги изхвърлят.А тук без документи съм просто за никъде. Tired
Предварително ви благодаря!

Здравей! Съжалявам за всичко лошо, което ти се е случило. Hug Според мен трябва да пуснеш документите си за издирване в полицията, евентуално с възнаграждение, ако прецениш. Така или иначе трябва да докладваш, че е открадната, защото ако ти поискат или ти потрябва и нямаш, ще се счита, че си я загубила по невнимание, което подлежи на глоба. За нападението също може да уведомиш полицията и да подадеш жалба срещу неизвестен извършител, ако искаш, разбира се. Успех!
И от мен същият съвет. Уведоми полицията. Мисля че издават някакъв дубликат. А за нови документи трябва са изчакаш да мине определен период от кражбата. Прегръщам те и ти пожелавам да си разрешиш ситуациите  Hug Praynig

Общи условия

Активация на акаунт