Добре дошли, Януарки 2018!

  • 49 561
  • 757
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 17
Момичета възможно ли е да съм пред бъбречна криза???
Евче какви ся тези страшни диагнози, какво стана?
Боли ме бъбрека и болката се мести към пикочния мехур като по трабичка и ми се гади,спи ми се...


Аз съм правила преди 3 г. бъбречна криза от инфекция, ако те боли бъбрек те боли кръста и не минава ако легнеш, седнеш или каквото и да е си боли и то много, място не можеш да си намериш, като всичко това е с чести пориви за уриниране, но безрезултатно !  Може да е нещо от разместването и наместването от бременеенето 🙄🤔.  За по-сигурно се допитай до док., дано не е бъбречна криза. Имаме най-лесно и бързо си пускаш една урина контролно и ще се разбере за няколко часа .

# 661
  • Мнения: 82
Момичета възможно ли е да съм пред бъбречна криза???
Евче какви ся тези страшни диагнози, какво стана?
Боли ме бъбрека и болката се мести към пикочния мехур като по трабичка и ми се гади,спи ми се...


Аз съм правила преди 3 г. бъбречна криза от инфекция, ако те боли бъбрек те боли кръста и не минава ако легнеш, седнеш или каквото и да е си боли и то много, място не можеш да си намериш, като всичко това е с чести пориви за уриниране, но безрезултатно !  Може да е нещо от разместването и наместването от бременеенето 🙄🤔.  За по-сигурно се допитай до док., дано не е бъбречна криза. Имаме най-лесно и бързо си пускаш една урина контролно и ще се разбере за няколко часа .
Имам инфекция  на антибиотик съм ,в болница съм още и ги попитах и ми сложиха инжекция,не ме боли ама ме боли корема отстрани кадето е бебето...дано да е щото се намества

# 662
  • Мнения: 25 839
Момичета възможно ли е да съм пред бъбречна криза???
Евче какви ся тези страшни диагнози, какво стана?
Боли ме бъбрека и болката се мести към пикочния мехур като по трабичка и ми се гади,спи ми се...


Аз съм правила преди 3 г. бъбречна криза от инфекция, ако те боли бъбрек те боли кръста и не минава ако легнеш, седнеш или каквото и да е си боли и то много, място не можеш да си намериш, като всичко това е с чести пориви за уриниране, но безрезултатно !  Може да е нещо от разместването и наместването от бременеенето 🙄🤔.  За по-сигурно се допитай до док., дано не е бъбречна криза. Имаме най-лесно и бързо си пускаш една урина контролно и ще се разбере за няколко часа .
Имам инфекция  на антибиотик съм ,в болница съм още и ги попитах и ми сложиха инжекция,не ме боли ама ме боли корема отстрани кадето е бебето...дано да е щото се намества
Боли те, защото матката се разширява. Не се шашкай, вредиш си. Peace

# 663
  • София
  • Мнения: 13
Някойнда е наясно, дали може да приемам прополис?

Да можеш.Аз при първата ми бременност бях често с хрема.Това е единственото,което си слагах в носа-физиологичен разтвор + прополис.

# 664
  • Мнения: 1 418
Добро утро момичета  wavey Как сте днес?

# 665
  • Мнения: 26
Добро утро момичета  wavey Как сте днес?
След вчерашното повръщане днес изпих един деган и ми изписаха ЕМИЛ.. пак за повръщане. и ако не ми мине отивам в болница на вливания иначе докторката ми каза диета печени филии със сирене на малки порции и че до 12 седмица ще съм си така, много ме успокои като за добро утро. newsm78

# 666
  • Мнения: 25 839
Добро утро момичета  wavey Как сте днес?
Зле, гади  и се...нямам сили, а имам някои ангажименти които мен чакат. Tired

# 667
  • Мнения: 1 418
Съжалявам много, че се чувствате толкова отвратително, надявам се до болници да не се стига. Иначе и на мен ми казаха, че гадененто е до 12 седмица максимум...аз поне имам късмета да ми се гади вечер, а не сутрин..
Опитахте ли освен лекарствата бабини рецепти? Една позната знам че ходи в билкова аптека да и забъркат някаква смес от билки за гаденето... Sick
За отпадналостта, лек май няма, даже и почивката не помага...

# 668
  • Мнения: 715
Добро утро, днес за първи път от седмици се чувствам по-добре, не ми се гади на умиране  newsm44
Мисля да изчистя къщата. Проблем имам обаче още с ходенето по голяма нужда, не помага плодовете и млякото. Ще трябва да вземам мери скоро...

Хубав ден на всички  Hug

# 669
  • Мнения: 1 418
Хриска, пробва ли да изядеш 4-5 кивита едно след друго..на мен ми помага доста бързо  Whistling

# 670
  • Мнения: 26
Добро утро, днес за първи път от седмици се чувствам по-добре, не ми се гади на умиране  newsm44
Мисля да изчистя къщата. Проблем имам обаче още с ходенето по голяма нужда, не помага плодовете и млякото. Ще трябва да вземам мери скоро...

Хубав ден на всички  Hug
На мен ми изписаха два сиропа Фруктилакс и Лактоза, който ми хареса повече на вкус

# 671
  • Мнения: 715
Благодаря ви момичета, ще пробвам с кивито първо, ако не стане ще взема соирпа  Hug

# 672
  • Мнения: 25 839
Този Фруктилакс става ли за бременни, какво пише в листовката.

# 673
  • Пловдив
  • Мнения: 479
Този Фруктилакс става ли за бременни, какво пише в листовката.
Става. На скоро, точно за него си говорихме с една приятелка, че го е пила по време на бременност

# 674
  • Мнения: 25 839
Този Фруктилакс става ли за бременни, какво пише в листовката.
Става. На скоро, точно за него си говорихме с една приятелка, че го е пила по време на бременност
Ще го издиря, защото имам проблем. Откакто пия само 1 кафе сутрин, и то с много мъка...не се получават нещата.
Вие качихте ли килограми?

Общи условия

Активация на акаунт