Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• Публикувана: 27 апр. 2017, 15:49 ч.
  • Последно мнение: 31 юли 2020, 19:57 ч.

На планина с две малки деца – хотел с басейн и подходящ детски кът - 4

• 89 916
  • 424
  •   1
Отговори
# 420
  • Някъде там
Ние тази година вместо на море ще ходим в хотел Дива в Чифлика,ако някой  има  впечатления от там ще се радвам да сподели.
С две деца сме (на 11 и на 7 )

# 421
Ходила съм в "Дива" преди 5-6 години. Много топъл басейн с детска част, редовно чистене, храната нормална. Доволна съм. Като минуси - няма климатици и нямаше комарник на прозореца на спалнята, та не можехме да проветряваме. Недостатъчни шезлонги.

# 422
  • Повечето мъже забравят, че повечето жени не забравят ...
Да попитам и тук Simple Smile Отзиви за хотел Чифлика в с. Чифлика. Но ми се иска да са тазгодишни Simple Smile Знам, че до 1.07 не е работил външния басейн ... Та, ако някой е ходил тези дни и сподели ще ми е много полезно. Благодаря!

# 423
  • Русе
Ние тази година вместо на море ще ходим в хотел Дива в Чифлика,ако някой  има  впечатления от там ще се радвам да сподели.
С две деца сме (на 11 и на 7 )

Ако нямате високи очаквания, приемливо е. Бяхме там в края на август 2019 г. Басейнът, макар и с леко позахабени тук-там плочки, е с топла и чиста вода. Храната беше сносна. Стаите са доста захабени и овехтели. За тази цена, през есента обаче, сме почивали във Велинград и Баня (до Разлог) в хотели с 4 звезди при перфектни условия. Мисля, че в Дива ни беше първото и последно отсядане.

# 424
  • Някъде по Дунава
ЛиМена, бихте ли споделили кои са хотелите до Разлог и във Велинград.

Общи условия

Активация на акаунт