Процедури и интервенции за отслабване, които имат ефект

  • 43 191
  • 146
  •   1
Отговори
# 60
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
За корема не, и не че няма какво да се пипне и там, но бричовете повече ме дразнят и ресурсите се наливат в тях  Mr. Green Ако не се храня късно - коремът е ОК, спортът помага също Simple Smile На някои плажни снимки дори мускулите леко се виждат, без да е като на обезводнен фитнес маниак Simple Smile

Скрит текст:


При бричовете - само със спорт и хранене не мога да постигна такива резутлати Sad

# 61
  • Мнения: 300
Може би всичко си е до ген. Някои зони като са предразположени към напълняване не могат да се поддържат само с хранене и спорт. При много жени бричовете са проблемни.. Пак добре, че може да си помогнем с помощта на процедури.. Peace

Манастасиа, наистина времето стана много горещо. Само за летни дрехи е вече.

# 62
  • Мнения: 349
Цвета, разбра ли инфо за тази твоята позната с липосукцията? То времето не само, че стана за къси дрехи, а направо си стана за бански. За бански, ама който има какво хубаво да покаже - хаха!  Grinning Вече е късно за дрехи, който отслабвал отслабвал, а за мигновени резултати си трябват спешни мерки.   Simple Smile

https://www.vesti.bg/lyubopitno/shoubiznes/sled-kato-stana-majka … ite-v-kan-6069584

Я вижте Ирина Шейк каква форма показа толкова бързо след раждането - да и завиди човек, как ли го е постигнала толкова бързо. Възхищавам и се..

# 63
  • Мнения: 3 480
Това и е работата.

# 64
  • Мнения: 460
Страхотна е наистина, много ми харесва. Невероятна визия и излъчване има. Познавам доста такива жени, които много бързо си връщат формата след раждане. Понякога става въпрос за ген, друг път за полагане на доста усилия..Във втория случай им казвам "евала" на тези жени, които се борят да си върнат формата. Обаче после като видиш резултатите от усилията си - се чувстваш по-силен и удовлетворен от себе си.  Peace Животът е ежедневна борба във всеки един смисъл.

# 65
  • Мнения: 36
Здравейте, момичета. Аз съм голям любител на кулинарните изкушения. Не мога да се ограничавам особено - казвам ви.  Едно време можех, но сега не. За това гледам да балансирам нещата със спорт, процедури и масажи. Ще следя темата с интерес.  Peace

# 66
  • Мнения: 300
Има и такива хора като теб, които не могат да се лишават..Пак добре, че се интересуваш от начини, с които да останеш във форма. От кои процедури си доволна?

# 67
  • Мнения: 43
Чета ви от известно време и започвам да се замислям за липосукция на есен. Тренирам редовно и съм в добра форма, но бричовете ще ми извадят очите. Мисля да пробвам и Легаси на първо време за лятото. Някой има ли опит с добър салон във Варна?

А лазерната липосукция също ли има този постоянен резултат, както при стандартната, или в тази област пак ще се трупат мазнини след някакъв период?

# 68
  • Мнения: 349
До колкото съм чела и при лазерната не се натрупват отново на определеното място.  Peace Ти на колко години си, винаги ли са ти били проблемни бричовете или от скоро са станали?  Rolling Eyes

# 69
  • Мнения: 43
На 24 съм, винаги съм ги имала, да  Rolling Eyes

# 70
  • Мнения: 349
Ами то борбата с генетиката е най-трудна наистина.. Confused Но не се отказвай, дори да не се повлияят бричовете от всичките ти усилия откъм спорт и режим, поне вече има модерни методи за справяне с гадните мазнини.. Peace Какво тренираш, колко пъти седмично..

# 71
  • Мнения: 43
Тренирам с упражненията на Румяна Илиева 5 пъти седмично, отделно ходя на народни танци и салса, а един път на седмица и на едни други тренировки.

# 72
  • Мнения: 349
А цялостно харесваш тялото си, така ли? Ако само бричовете са проблем, ще ги оправиш с липосукция или друга процедура и всичко ще е тип топ.  Peace

# 73
  • Мнения: 43
Да, цялостно да. Какви други процедури има като алтернатива на липосукцията? Все пак си е операция и ако някакъв друг вариант, би било чудесно.

# 74
  • Мнения: 433
Аз бих гласувала,че при мен са проблемни бедра, корем, ръце.  Mr. Green Пълен комплект!  #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт