Процедури и интервенции за отслабване, които имат ефект

  • 42 616
  • 146
  •   1
Отговори

Анкета

С коя проблемна област се справяте най-трудно?

Опции:

# 45
  • Мнения: 3 480
Violeta_Aura,
Скрит текст:
от доста време сме в Англия с мм и можем да си позволим стандарт на живот на средна класа англичани след всички усилия, които сме положили и препятствия за по-добър живот на децата ни, както и на нас. Не дойдохме тук с нагласа да изкараме няколко хиляди паунда и да се върнем в България, претеглихме минуси и плюсове и засега, оставаме тук, решихме, че децата ни ще имат по-добър старт и бъдеще.  Имахме голяма подкрепа от родителите ни, когато аз учех и си търсех читава работа. Мм също много ми помогна морално и финансово, идвам от голяма фирма в Бг и чистене на къщи (не че има значение) или гледане на чужди деца не бяха опции за работа. Не ни е било лесно, но клишето, че ако искаш да постигнеш реални цели и работиш за осъществяването им е вярно. И е истина, че и двамата си скъсваме д-тата от работа. Жена взех от нужда, родителите ни, които помагаха преди сега са болни и не могат физически да ни посещават. Така че бяхме принудени, за да можем да работим и двамата. Можех и да си остана вкъщи, но когато работиш имаш по-голям избор по отношение на ваканции, контакти и т.н. неща, които не са възможни в чужбина, ако само седиш вкъщи. Това е мое лично мнение и избор, не го налагам.

Мисля да направя по-нататък или Венус фрийз, или кавитация, или лазерна липосукция, но първо трябва да мина операция за здравен проблем и да се възстановя. Още проучвам и не съм взела решение.

# 46
  • Мнения: 300
mimikria, много интересно щом и след изследвания нищо не се е променило. Явно наистина си пробвала почти всичко. Процедурите вече би трябвало да помогнат. Особено ако е някоя, с която направо ти премахват мазнините. А алкохол консумираш ли?

Стардъст, най-важно е здравето, после ще му мислиш за другото живот и здраве.  Hug Ти процедурите в БГ ли смяташ да ги правиш?

# 47
  • Мнения: 3 480
Още не знам. По принцип за кратко съм в България и може би ще си ги направя тук. Дори и да отида за известен период в България не знам дали ще мога след коремна операция да си правя Легаси например. Трябва да питам на място. В България ми е 3 пъти по-евтино и ако мога ще ги направя там, но за да направя минимум 6 процедури (да речем веднъж в седмицата) трябва да съм 6 седмици на място, което няма как да стане с моята работа.

# 48
  • Мнения: 1 267
mimikria, много интересно щом и след изследвания нищо не се е променило. Явно наистина си пробвала почти всичко. Процедурите вече би трябвало да помогнат. Особено ако е някоя, с която направо ти премахват мазнините. А алкохол консумираш ли?


Пия само червено вино, без концентрати, без бира.

# 49
  • Мнения: 300
mimikria, явно и в алкохола не е проблемът. Понеже ако се прекалява с него или се консумира често - дори да е вино, е кофти.. има захар, а и на следващия ден си гладен и хапваш повече..

Стардъст, трябва добре да проучиш какви методи са подходящи за теб след коремна операция. Ако са такива, от които ще ти трябват повече процедури, наистина си изисква време и  много скъпо ще ти излезе в Англия. Не знам дали си струва.  Confused По-добре си избери нещо, което можеш да го направиш в БГ, еднократно или да са по-малък брой процедури, та да си ги направиш тук на нормални цени. Че и деца като имаш разходите са големи, знам как е..

# 50
  • Мнения: 3 480

Стардъст, трябва добре да проучиш какви методи са подходящи за теб след коремна операция. Ако са такива, от които ще ти трябват повече процедури, наистина си изисква време и  много скъпо ще ти излезе в Англия. Не знам дали си струва.  Confused По-добре си избери нещо, което можеш да го направиш в БГ, еднократно или да са по-малък брой процедури, та да си ги направиш тук на нормални цени. Че и деца като имаш разходите са големи, знам как е..

чета и проучвам опции. От четеното до тук легаси ми звучи най-добре като поддръжка, другите май са прекалено драстични.

# 51
  • Мнения: 156
Stardust@, каквато и процедура да избереш, първо се консултирай с лекар. Операцията е сериозна, според мен трябва да се щади организма след нея за да се съвземе.  Hug

Алена, две приятелки взимаха и се оплакаха от косопад. Може да е било съвпадение, ама знае ли човек, по скоро не.

# 52
  • Мнения: 261
Здравейте, момичета. Споменавате Легаси - и аз съм го проучвала, но като че ли се отказах - срещнах противоречиви мнения, а и нямам време да правя много процедури, предпочитам нещо еднократно и да си реша проблема, ако може. За това май ще предпочета липосукцията.

# 53
  • Мнения: 349
Малка принцеска, реши ли го окончателно вече? На няколко зони ли  ще правиш липосукция или само на една? На лазерната липосукция ли се спря последно?

# 54
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 416
Здравейте, момичета. Споменавате Легаси - и аз съм го проучвала, но като че ли се отказах - срещнах противоречиви мнения, а и нямам време да правя много процедури, предпочитам нещо еднократно и да си реша проблема, ако може. За това май ще предпочета липосукцията.

Легаси не решава "проблема" веднъж за винаги. При мен се постига ефект, като след липосукция, но се иска поддръжка.

# 55
  • Мнения: 261
Алена, а след колко процедури се вижда ефект от Легаси като от липосукцията? Може да има и добри резултати, но на мен ми се иска нещо, което да даде ефект от един път дето се вика. А и от снимките ти ми се струва, че ти си нямала много мазнини или кг.


ЛияЛ, почти съм го решила вече да. Искам на бедра засега. Предпочитам лазерната иначе със сигурност, а и видях доста впечатляващи резултати в един сайт, в който хора качват снимки преди/след различни интервенции.

# 56
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 416
При мен сега още след втората. Но аз гоня малко по-други резултати:

Ето от днес:

Скрит текст:

От миналата година лятото след 4 процедури - не само оформи бедрото, но и подвигна дупето. Аз спортувам, но когато над стегнатия мускул имаш възглавнички или отпусната кожа ...

Скрит текст:

Така започнах - 4 процедури през седмица и после веднъж месечно за поддръжка, всичко беше ОК, ето от зимата:

Скрит текст:

На снимката в ляво се вижда малко брич, ама ...

И  сега  в началото на годината ми се насъбраха няколко месеца боледуване без поддръжка, без спорт ... И хормоните ме върнаха в изходна позиция. За щастие - още след втората процедура съм доволна. Комбинирам Венус и LPG на цяло тяло. Лека-полека ще разреждам процедурите - пак до 1 месечно. Даже ми се струва, че веднъж на 3 седмици е по-добре, но финансите са фактор и се съобразявам ....


# 57
  • Мнения: 300
Алена, като ти гледам снимките при теб положението не е било плачевно и само си оформила леките дефекти на тялото. Но не знам дали тези процедури биха имали видим резултат при някой човек с повече мазнинки. Каква е цената иначе горе долу?

Принцеске, вчера моя позната си е направила липосукция, но не знам точно каква и какви са резултатите. Тя не е пълна, но имаше ясно изразени проблемни зони. Като разбера повече информация, ще споделя. А и сигурно трябва малко време да мине, за да се види точния резултат.

# 58
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 416
Тя и липосукцията - не бива да се прилага за отслабване, а само за оформяне. Една процедура е стотина лева на зона, зависи какъв пакет ще си вземеш.

# 59
  • Мнения: 718
С липосукция бая мазнини изсмукват, ама човек ако има 40 кг наднормено тегло едва ли ще има ефект. Но да ти оформят някоя зона си има голяма разлика преди и след.  Peace

Алена, добре си изглеждаш ти. А за корем правила ли си някакви процедури?

Момичета, времето навън стана лятно - време е за късите дрешки вече!  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт