Повечето вече знаем, ДЕКЕМВРИ с бебенце ще си играем - 2 Тема

  • 42 985
  • 728
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 37
Благодаря ви момичета за мненията, както и на Дези за насоката, че съществува отделна тема за майчинско счетоводство, там също са много отзивчиви и веднага ми отговориха на въпросите😃
Утре ще ходя при моята докторка в болницата и ще решим заедно, вчера след консултация с нефролог също препоръчаха пълна почивка, дори ми забраниха секс и пътуване, та какво остава за работа под страхотно напрежение и стрес 😉

# 646
  • Мнения: 752
Здравейте и от мен Simple Smile зЗаписвам се да следя темата. Бременна съм с второто си дете,терминът ми е 8 декември...тоест май съм 12-та седмица. Все още ми се гади по цял ден и повръщам... На вас изписаха ли ви някакви лекарства?

# 647
  • Мнения: 1 019
Момичета, знаете ли дали има нещо общо с пулса на бебето към 8-9с и пола. Носи се мит, че ако е висок е момиче, а ако е нисък е момче Simple Smile

# 648
  • София
  • Мнения: 8 743
Тонс, така казват, но не бих разчитала много  Laughing Мисля си, пе в тези седмици са още много малки, че да имат някакви разлики по пол. Евентуално в по-напреднала бременност  newsm78
Онзи ден бях в една книжарница, влезе някаква жена да зарибява с разни чорапи, клинове, туники и се заговориха с продавачката. Викат ми"Ти си слабичка, вземи си клинче", аз казах, че скоро няма да съм  Laughing  Та тази амбулантната търговка ме пита за възрастта на мен и мъжа ми, смята нещо...вика-момиче.
Подозирам, обаче, че е защото видя, че съм с момче  hahaha Пък нали жена като си има момче иска второто да е момиче.
Аз си мисля, че ще е момче. По принцип не вярвам в усещания...първия път мислех, че е момче и такова беше, но смятам, че е случайно съвпадение.
При миналата неуспешна бременност бебето все беше момиче в главата ми, сега е все момче . Та ще видим, със сина ми го познах на ехографската снимка, че е мъж.

Последна редакция: сб, 27 май 2017, 18:04 от Дези.

# 649
  • Мнения: 1 019
Хаха опасни са тези лелки, но понякога познават.. имат по-силно усещане от нашето като се има предвид, че само на това са разчитали преди.
Аз пък преди си мислех, че ще е момче и бях убедена, защото исках момиче, но доктора ни изненада и е момиче. Сега наистина няма значение, само да е живо и здраво, но като се разчета и ми стана любопитно дали при някого се е оказало правилно Simple Smile

# 650
  • Мнения: 112
Ами и аз да се включа по темата. Бях ходила с една моя бременна приятелка до Майчин дом и една циганка ни приклещи в колата, бях паркирала. Почна да дрънка разни работи. Аз тогава бях със закъснение на цикъла два-три дни, с ММ правихме опити за бебе, но още не си бях правила тест и не знаех бременна ли съм или не съм. Та циганката ми каза:До седем дни ще разбереш, че си бременна, да искаш да е момче. И наистина след 3-4 дни разбрах, че съм бременна, пола обаче още не знам, надявам се на 31.05.Др Цолова да успее да види. На приятелката ми даже и позна името на съпруга и  #Crazy Joy newsm78

# 651
  • Мнения: 130
Здравейте момичета! Искам да ви попитам дали ви тресат хормоните? Аз нещо от няколко дни насам съм толкова изнервена,доста си поплаквам за някакви дребни неща. После като се успокоя се дразня сама на себе си,че за някакви глупости се разстройвам,голяма глупост. Просто ей така исках да споделя малко да ми олекне  Simple Smile

# 652
  • София
  • Мнения: 62
С хормоните съм по същия начин... едни крокодилски и ако можех бих легнала да се тръшкам на земята, а проблема е повече от незначителен  Joy важното е да сме с положителни мисли... аз имам май някакво като вътрешно усещане- все като ми се случи да се замисля за име или някакви играчки , дрешки - все за момиченце са ми в главата. Не бих казала , че имам предпочитания какво да е - само да се роди живичко и здравичко ... Ще видим , надявам се на 1ви всичко да е наред , че и бонус- пол .  Praynig

# 653
  • Мнения: 130
И аз като се успокоя си мисля положителни неща,например как ли ще изглежда бебчо,нямам търпение да го видя! За пола аз си мисля,че ще е момче,,а ММ за момиче. Ще видим важното е да растат здравички пухкави бебочета  Simple Smile

# 654
  • Мнения: 112
И мен ме тресат хормоните. Заяждам се с ММ за дребни неща, може да се случи да се разплача на някое предаване, което никога досега не ми се е случвало Blush Но ММ не винаги ме разбира,и се сърди. Бих искала да е по-толерантен, когато изпадам в такива настроения.  Rolling Eyes

# 655
  • Мнения: 2 340
За хормоните.. Аз по принцип съм си по-темпераментна, сега както си говорим с ММ, аз изведнъж повишавам тон и емоциите ми ескалират.. ММ е готов да ми оспорва, но се усеща веднага и спокойно ме хваща за ръката  hahaha Тези неща се случват особено често докато шофира, много ми е смешно, хваща ме за ръката или си слага ръката на коляното ми и приключва всичко.. Добре, че ми е спокоен  Mr. Green

Утре сме на преглед, стискайте ми палчета всичко да е наред  и да се развиваме добре Praynig

# 656
  • Мнения: 130
Тонче,стискам палчета! Всичко ще бъде наред.Ще видиш Hug Ще гушкаме сладки бебчета за Коледа Joy
Той и ММ е спокоен,мълчи си като съм импулсивна,изчаква ме. Аз все пак се опитвам и аз да се сдържам,та да има някакъв баланс JoyВсичко ще отмине Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 657
  • София
  • Мнения: 8 743
Мен не ме друсат хормоните, да не кажа, че съм апатична.
Мъжът ми е бременен, обаче, все е намусен, все нещо не му е добре  Laughing С това пак ми лази по нервите де, дотяга ми някой вечно да драматизира.
Тонче, дано всичко е наред на прегледа.
Аз съм била ФМ на 31-ви, що бях решила, че е утре-не знам.

# 658
  • София
  • Мнения: 62
Момичета , понаболява ли ви все още нидко долу? Мен си ме пристяга от време на време познатата тежест като пред цикъл... до кога ли ще продължи, някой има ли наблюдения? Пия но шпа, но нещо се притеснявам че не разминават а вече съм почти 12та седмица...

# 659
  • Мнения: 190
Аз пък преди това нямах ,а сега 11 г.с ми се появи това придърпване и се шашкам малко ,но се опитвам да мисля позитивно

Общи условия

Активация на акаунт