Паническо разстройство - 28

  • 86 110
  • 766
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 4 406
То основната практика в медицината е да ти дадат нещо за премахване на симптомите, докато само ти мине. За голяма част оплаквания/болести лечението е такова. Та що при ПР да се различава.

Ама съм най-големият бунак. Що до сега не потърсих друго мнение. Вися си при Карадалиев аз от 4 години и ... едно голямо нищо.
Малко подобрение, рязко влошаване - вдигане на дозата АД или сменяване на АД или добавяне на друго лекарство. А и бутане на бензодиазепини. Едвам си казал какво ти е и вече ти е написал рецепта и те е изхвърлил. Ми така е за прегледи по НЗОК Whistling
Да взема да си се самолекувам. Е сега си усещам, че 2 стимулотон не са ми достатъчни Laughing

# 136
  • Мнения: 29
Джери,аз редовно сменям доктори,фризьори,зъболекари и т.н и не ми мига окото.Ако не съм доволна от някой отивам при друг и това е.Особено като усетя че ме претупват и съм част от конвейра....А то и здравеопазването е бизнес тъй че хич не се учудвам.А както виждам ти като си от София ,никакъв проблем да намериш друг специалист.Само горките хора в малките градове като нямат избор,ги съжалявам че са принудени да търпят някокого само защото няма друг лекар....

# 137
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Джери,
сменяй доктора. Не може за 4 години да няма подобрение. Ако искаш давам координати на психолог/психиатър, но е на частно. 40 лв за 1 астрономически час.

# 138
  • Мнения: 2 165
То основната практика в медицината е да ти дадат нещо за премахване на симптомите, докато само ти мине. За голяма част оплаквания/болести лечението е такова. Та що при ПР да се различава.

Ама съм най-големият бунак. Що до сега не потърсих друго мнение. Вися си при Карадалиев аз от 4 години и ... едно голямо нищо.
Малко подобрение, рязко влошаване - вдигане на дозата АД или сменяване на АД или добавяне на друго лекарство. А и бутане на бензодиазепини. Едвам си казал какво ти е и вече ти е написал рецепта и те е изхвърлил. Ми така е за прегледи по НЗОК Whistling
Да взема да си се самолекувам. Е сега си усещам, че 2 стимулотон не са ми достатъчни Laughing
Аз съм доволна от др Джупанов. Той му е колега на Карадалиев в св наум, има си и частен кабинет в Люлин, работи със здравната каса и никога не претупва. Много позитивен, дава насоки и изслушва внимателно. Седяла съм и по час. Май от него съм най доволна. Като се опитва и да подхожда терапевтично освен да изписва медикаменти:) Ако решиш ще ти дам телефон. Аз от Карадалиев хич не съм доволна, както викаш ти, влезнах и на 5тата минута излезнах с три рецепти.

# 139
  • Мнения: 4 406
Ми що, от мързел и от дай "все по течението" не търся друг.

Нели
, мерси, намерих телефон на Джупанов. Ще звъня да питам Hug

Лаленце
, дай телефони! Какво са 40 лв. То докато отидеш при личната, вземеш направление, та за другия преглед, и вече си се ръснал 10 лв.

Благодаря Ви, момичета!

# 140
  • Мнения: 1 600
Аз също ходя при Джупанов и съм съгласна с Нели, че не претупва. Изслушва, изписва адекватно лечение. Даже сменя медикаменти, ако не действат. Добър и човечен лекар е. Приема в кв. Люлин, работи и с направления.

# 141
  • Мнения: 2 165
Сладурки...вчера какъв ужас преживях. Сутрините са ми кисели, лошо се чувствам, рядко се събуждам с настроение. Към 9 си чистя в работата и усещам, че ме стяга стомаха и усещам тревожност, която ту отслабва, ту се усилва и както си бях на стълбата и почиствам като ми стана лошо, помня че се затичах да пия вода, като се пипнах по челото и бях изпотена и ми се замота всичко. След малко си видях кръвното 120/87 напълно отлично даже. Много се изплаших. Отмина, но сега ме е страх, не знам атака ли е, нещо друго ли ми има и чакам да припадна само. Преди 2 седмици пусках ПКК и всичко е отлично. Имах няколко седмици коремни болки и диария и всичко свързвам с него, че имам нещо на стомаха, макар че от няколко дни ми е добре.
Сега ставам сутринта и пак чакам да ми стане така, е не стана, ама шум в ушите излезна:)))  Обичайната атака, която получавам са едни вълни, които отминават, а това вчера ме уплаши много. Най вече, че не знам какво е:) Ма то на 25 какво друго да е? Все си повтарям, че няма как:)

# 142
  • Мнения: 1 910
Момичета предстои ми генекологична операция и се чудя колко дни преди това трябва да спра АД

# 143
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Защо трябва да ги спираш?
Не е нужно, даже не е желателно да се спират, мисля.
Само трябва да предупредиш анестезиолога и изобщо лекарския екип, за да го имат предвид в съчетание с упойките и другите лекарства.

# 144
  • Мнения: 1 910
Незнам аз си мислех, че немогат да се съчетават с упойката

# 145
  • Мнения: 1 488
Момичета, една мама ми писа, че гала е починала. Мир на душата й... милата много си изпати... Сили на семейството й.  Flowers Rose Flowers Rose

# 146
  • Мнения: 29
Боже мой:((.!имаше две деца........Съболезнования:((шокирана съм:(((бог да пази и закриля децата и!

# 147
  • Мнения: 132
Божичко.... мир на праха й. Голяма загуба...

# 148
  • Мнения: 1 600
Направо не мога да повярвам за Гала...Мир на душата й.

# 149
  • Мнения: 781
Господи Гала Sad Мир на праха й. Измъчи се горката Sad Тези нетърпими болки...вече нищо не я боли Sad Но нали тя казваше, че от това не се умира Sad..

Общи условия

Активация на акаунт