Кауфланд - тема 21

  • 104 338
  • 743
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 5 150
Бурканите със сламка за лимонада от другата седмица дали са на сметка цената им ще е 3,49лв за 490мл

# 586
  • Мнения: 54 780
Мисля, че Дева неправилно се е изразила. По мои наблюдения цените навсякъде са еднакви.
Искала е да каже, че е намерила евтини неща в друг магазин, които в близкия и' ги няма...

Съвсем правилно съм се изразила. Simple Smile
Диня - 0,49, вчера, без никаква промоция. В нашия е по-скъпа, а от понеделник ще е 0,59 на промоция.
Картофи - 0,58, трета седмица. В нашия са по 0,89.
Праскови - 0,99, втора седмица. В нашия са по 1,69.

Ивекс, да, за Пловдив говоря. За Тракия и Изгрев.

# 587
  • Мнения: 25 837
Май само плодове и зеленчуци варират като цени, за различните филиали... newsm78

# 588
  • Мнения: 7 848
Май само плодове и зеленчуци варират като цени, за различните филиали... newsm78
И на месото. Пропуснах факта, че периодично, особено към края на раб. време намалават цените на малотрайните хранителни продукти.

# 589
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 533
DeVa®, благодаря.
Между другото не съм се заглеждала много в цените, рядко купувам плодове и зеленчуци от Кауфланд, освен банани от скоро от пресните картофи, но защо цените са различни за отделните филиали? Би трябвало навсякъде да са еднакви, върти ми се една идея в главата за този в Изгрев, но не мисля, че ще е това. Rolling Eyes

# 590
  • Мнения: 25 837
DeVa®, благодаря.
Между другото не съм се заглеждала много в цените, рядко купувам плодове и зеленчуци от Кауфланд, освен банани от скоро от пресните картофи, но защо цените са различни за отделните филиали? Би трябвало навсякъде да са еднакви, върти ми се една идея в главата за този в Изгрев, но не мисля, че ще е това. Rolling Eyes
И аз си мислех, че в един град цените ще са еднакви. Разбирам примерно цените на плодовете да варират леко между София и Силистра, заради спедиторки разходи...но в един град такива разлики...глупаво е.

# 591
# 592
# 593
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 533
Досега сирене или кашкавал на Елби да се е предлагал в Кауфланд?
Аз не съм виждала, а сиренето много ми харесва.

# 594
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 870
Бабата, която ни разнася хартиените брошури, каза че нямало да има повече поне в следващите 6 месеца. Нещо печатницата сменяли. Аз без друго гледам предимно в нета, ама  Peace

# 595
  • Мнения: 19 052
DeVa®, благодаря.
Между другото не съм се заглеждала много в цените, рядко купувам плодове и зеленчуци от Кауфланд, освен банани от скоро от пресните картофи, но защо цените са различни за отделните филиали? Би трябвало навсякъде да са еднакви, върти ми се една идея в главата за този в Изгрев, но не мисля, че ще е това. Rolling Eyes
И аз си мислех, че в един град цените ще са еднакви. Разбирам примерно цените на плодовете да варират леко между София и Силистра, заради спедиторки разходи...но в един град такива разлики...глупаво е.

Вчера купих домати и нектарини с 30-40 стт под цената в брошурата, често се случва при нас. Магазинът е в София  newsm78 Не става дума за вечерно намаление след 8 часа

# 596
  • Мнения: 5 150
Бабата, която ни разнася хартиените брошури, каза че нямало да има повече поне в следващите 6 месеца. Нещо печатницата сменяли. Аз без друго гледам предимно в нета, ама  Peace
Ще има. но няма да са вестници (защото зимата ги крадат за печките), а от гланцираните като на лидл ще са

# 597
  • Мнения: 54 780
И аз не говоря за вечерни намаления. Късно не съм ходила от миналата година.

На мен пък отдавна ми е направило впечатление, че има разлика в цените.
Преди 2-3 години инцидентно бях ходила точно в този на "Македония" и забелязах, че една паста за зъби, която бях си купила съвсем скоро от нашия магазин,  беше с 20-30 ст. по-скъпа там. Също и кафето Шик, аз само от него си купувам, че е най-слабо и не ми пречи на пулса. Wink
Значи не е само на зеленчуци, плодове и месо.

И ние имаме вестник. Party

# 598
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 533
При следващото ми ходене до магазина ще се загледам в цените, след това ще посетя и друг, стана ми интересно, искам да проуча.  Laughing
Ние вестник нямаме, рядко се случва.

# 599
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 870
Бабата, която ни разнася хартиените брошури, каза че нямало да има повече поне в следващите 6 месеца. Нещо печатницата сменяли. Аз без друго гледам предимно в нета, ама  Peace
Ще има. но няма да са вестници (защото зимата ги крадат за печките), а от гланцираните като на лидл ще са
Вероятно тово причината. Жената каза, че няма да има докато намерят и изберат печатница. Пък би трябвало да знае, все пак ги разнася   Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт