Пролет вече стана, а ОКТОМВРИйче все повече издува коремчето на мама!-Тема 5

  • 30 573
  • 732
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 35 200
Хора, ПРИСТИГНАХА МИ РЕЗУЛТАТИТЕ от Транкуилити!!!

Цяла седмица ходя като болна и място не можех да си намеря.......

Бебенцето е здраво! Но най-изненадващо за нас - пола е мъжки Mr. Green  Явно ми е писано да съм мъжка майка и ще си имам второ момченце Heart Eyes Важното е да ми е живо и здраво, не мога да ви опиша колко стрес преживях с всичко това, чакането е кошмарно дълго и протяжно. Ох, място не мога да си намеря от всичко това!
Бравооо! Ето, че всичко е наред!
Честно казано, и аз се замислих за ехокардиография онзи ден.
Жанче, дано всичко е наред на прегледа!!

# 61
  • Мнения: 4 009
Лизи,точно за твоите резултати си мислех днес.Заех си че всичко ще е наред.И честито момченце. Heart Eyes
За ехо кардиото,ние онзи ден гледахме подробно сърчицето.Предполагам че ако е имало нещо съмнително док щеше да ме прати на допълнителни изследвания,но беше доволен от бебчо.  Simple Smile

# 62
  • София
  • Мнения: 874
Браво, Лизи. Много се радвам, че всичко е наред.
Жанче, да разкажеш после за срещата.
И аз нямаше да издържа до края на месеца за преглед и вчера ходих на среща с моя бебчо и всичко му е наред, расте си и доктора каза, че добре се чувства. Дори е една седмица напред! Simple Smile

# 63
  • Мнения: 1 102
Благодаря, момичета! Още ходя като ударена с мокър парцал! Тези дни какво ли не мислих, четох....толкова ми беше криво и сега камък ми падна от сърцето. Но за пола да ви кажа получих голяма изненада, защото за сега имахме предположение за момиченце, а ето че момиченцето се оказа момченце Joy

Аз утре ще записвам час за проф. Балев и ще правя втора ФМ идната седмица. Тогава ще съм 19+ г.с.

# 64
  • Русе
  • Мнения: 52
Деси, новата ни тема е страхотна. Благодаря ти.
Лизи, супер новини. Най важното е, че е здраво бебчето. Голямо притеснение, голямо чакане, а виж че е нямало за какво.
А полът който са ти написали в резултатите 100 % ли е сигурен?
Я кажете като ви гледат на ехограф за пола, нали това нещо между краката като е нагоре какво означаваше, момче или момиче?

И друг въпрос - имах бодежи една сутрин ниско долу, и доки ми каза да пия Магнезий една седмица  ако пак се повтори. Вие не пиете ли магнезий постоянно?

# 65
  • Мнения: 1 102
Да, да, казват няма грешка с резултатите в теста. Пише сигурност за резултата на пола над 97%. Още във вторник или сряда като съм на ФМ се надявам и да се види  Mr. Green

# 66
  • Мнения: 1 130
Аз го пия постоянно, даже 3х2.
Днес ходих на конуктация по ЗК и ме гледаха на видеозон, има предположение за момченце, ама пишона не се видя. Видя "някаква торбичка", която прилича на тестиси, но можело и да е нещо си на момиченце. Така, че с една дума нищо сигурно, защото между краката му не се вижда.

# 67
  • Мнения: 4 009
При днк теста няма как да има грешка,там се гледат X и Y хромозомите във феталната фракция,отделена чрез майчината кръв.Нашето бебче си го знаехме какво е и този тест потвърди.
Зари,щръкналото нещо между бедрените кости,което се вижда на ехограф показва,че бебчето е момченце. Simple Smile
Магнезий пия,но пак си имам стягания в корема.
Кейти,много хубаво че върви добре мъничето ти. Hug

Последна редакция: чт, 11 май 2017, 16:27 от *Steffie*

# 68
  • Русе
  • Мнения: 52
Деси, честито момченце тогава...засега

Аз по принцип не исках да знам пола, ама забравих да предупредя преди прегледа този път, и лекарката от ЖК каза че е момиченце, именно защото имало нещо стърчащо нагоре между краката.
Аз се бях навила на момче, ама нищо чудно лекарката на частно да каже друго. хаха

Извода е да не бързаме с покупките.
Лизи, ти може, щом е сигурно  Hug

# 69
  • Мнения: 1 102
Аз вече имам едно момченце, което след месец става на 7 Simple Smile Пазя си всичко от него, така че с покупки изобщо няма да бързам.

# 70
  • Мнения: X
Пийкок, Кейти,  Hug
Всичко е наред с малкия, този д-р също потвърди, че ще е момченце. Много подробен преглед, с много обяснения и измервания. Страшно съм доволна, включвам го в графика с посещенията, ей така, само защото много ми говореше и поясняваше, а аз определено имам нужда от това, успокоявам се Blush
Шийката е с добри размери според него, той също 3.6 см я измери.
Лизи, много се радвам, че всичко е наред и честити ти сини гащи  Hug

# 71
  • Мнения: 35 200
Сега като ви чета.. И на моето му стърчеше нагоре това между краката онзи ден. Сега момче ли е, момиче ли?
Много се обърках и вече хич нямам нагласа за нищо!
Само искам да ми е здравичко, милото!
Наближавам 20 седмица, а мен ме е страх от нея, заради предишната ми история. Но вече чакам прегледите много по-спокойно. Явно защото започнах леко да го усещам. Не са точно ритници, но усещания. Само да ми е добрее!!

# 72
  • Мнения: 1 102
На нашия бебок в 12 г.с. му стърчеше надолу и казаха момиче, пък ето на - било момче. Mr. Green
Аз пратих нашия тати да чака за час за ФМ при проф. Балев, дано се вредим и този път. То след толкова много перманентен стрес в рамките на около 3 седмици не знам това бебоче как се чувства. Но пък си ритка доста.
Вчера казахме на сина ни, че ще има братче - той беше изненадан, защото и той очакваше да има сестричка. Но пък му обяснихме какви са предимствата да си батко на момченце и много се зарадва Laughing

Между другото - вчера се обадих на акушерката, при която ходя на консултации преди всеки преглед при моята докторка, за да и съобщя резултатите от теста. И след това и обясних, че урината ми е мътна и тя каза да дойда, когато поискам и ще ми пуснат изследвания.

# 73
  • Мнения: 35 200
Относно мътната урина- искам отново да кажа, че Клотримазола много ми помогна! Постъпих много скептично към тези глобули, но просто ме спасиха! Имах жълтеникаво течение, мътна урина и постоянно мокро бельо, абе, на мен не ми харесваха нещата. След един курс от 6 дни просто всичко е коренно различно-урината е бистра, бельото не е толкова мокро и нямам жълто течение. Дано сме убили кандидата.

# 74
  • Varna
  • Мнения: 92
Лизи честито момченце, и най-важното е ме всичко е наред с бебчето.

Общи условия

Активация на акаунт