Звездни компромати - 323 част

  • 107 097
  • 742
  •   1
Отговори
# 30
  • До морето
  • Мнения: 7 122
Жалко, че и двата пъти, в които Тодор Славков беше във ВИП брадър, Венета още беше лице на НОВА, та й спестиха срамовете. Той много обича с подробности да разказва къде, как и по какъв начин е бил с нея. Онзи пишман рапър Ванко 1 и той има какво да каже.....

# 31
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Да за Никол става въпрос. Преди имаше клюки, че е била с продуцента Ники Николов, който пък е изневерявал на жена си с Радост Драганова. Така са навързани всички  ooooh!
И аз точно за тях тримата се сетих.

Ама Ники Николов нито е шеф на телевизия, нито чужденец.  Laughing
Мдам, паветата ако имаха уста...  Crazy

# 32
  • Мнения: 4 690
Това са различни герои - чужденецът шеф и продуцентът, поне според цитата на Рачето в края на другата тема.
Венета нали скоро я съди някой, явно и е харесало. Grinning

# 33
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 432
Роналдо и гаджето на Роналдо ... по прашки:

Скрит текст:






# 34
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 691
Не знам как ама прочетох,че Ронално е по прашки  Joy  ooooh!

Жалко, че и двата пъти, в които Тодор Славков беше във ВИП брадър, Венета още беше лице на НОВА, та й спестиха срамовете. Той много обича с подробности да разказва къде, как и по какъв начин е бил с нея. Онзи пишман рапър Ванко 1 и той има какво да каже.....
Ванко ги е разказвал. За малък Тошко от теб научавам. А той защо заваля така,като говори ? Бъг от алкохола или му е просто говорен маниер  Thinking

# 35
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 432
Не знам как ама прочетох,че Ронално е по прашки  Joy  ooooh!

Е, не - той е с панталонки.  Mr. Green

# 36
  • Мнения: 31 311
Тошко разказва по-интересни неща от Ванко за Венчето.

# 37
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 691
Къде това ?

# 38
  • Мнения: 1 163
Разкажете и тук, и аз сега чувам за Тошко. Нищо ѝ няма на Венета, толкова време из хорските работи се рови, да поровят и при нея.

# 39
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152

На жълтите павета.  Joy

Майтапът настрана, но преди години доста подробно разказваше пикантерийки. Това на Ванко 1 си беше лек флирт, сравнено с Тошовите /или Венетините???/ подвизи.  Mr. Green

# 40
  • Мнения: X

Това момиче докога ще дои тази история? Confused Само това не бях виждала - някой да си рекламира бизнеса със загуба на близки и с опит за самоубийство, облечен в евфемизма "падна от 6тия етаж".

# 41
  • Мнения: 11 747
Венета сама се хвалеше, че е била гадже на Тошко, за сериозна връзка го представяше, а той беше разказвал, че на задната седалка на такси или нещо такова. Веднъж, пиян.
Юксел осъди Венета и по този повод тя наговори такива неща за бившия си продуцент и телевизия, че си затвори пътя натам.
Цвети Стоянова по- скоро е имала проблем с отбора и треньорките, колкото и да отричаха, но неприсъствието ѝ край тях на всички събития говори.

# 42
  • Мнения: 4 864

Това момиче докога ще дои тази история? Confused Само това не бях виждала - някой да си рекламира бизнеса със загуба на близки и с опит за самоубийство, облечен в евфемизма "падна от 6тия етаж".
И аз не одобрявам поведението​ й. Вече аман от тази история.

# 43
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 691

Юксел осъди Венета и по този повод тя наговори такива неща за бившия си продуцент и телевизия, че си затвори пътя натам.


Аз нищо по-пикантно не съм чела за тях от апел за подкрепа. Какво е казала ?

# 44
  • Мнения: 11 747
Не бих го нарекла апел. Не е пикантно, по- скоро беше обвинение. И сега 'вендетата' явно ще е към тях.

Общи условия

Активация на акаунт