ДУБАЙ - тема 13

  • 131 680
  • 1 018
  •   1
Отговори
# 405
  • sofia
  • Мнения: 1 944
При нас нямаше доплащане за яздене на камили на сафарито.Камилите бяха много изморени, изглеждаха много мили и издаваха едно "ръмжене".Пред нас имаше една жена, коята камилката едва дигна и аз реших да не се качвам, поне от моя ред да почине.Но...пък се снимах с нея, погалих я, видях отблизо страхотните й мигли и господина който я държеше ми се радваше много 😁

# 406
  • Мнения: 4
Здравейте на 29-ти летим за Дубай ,сами си организираме всичко интересува ме отзиви за Deebaj Al Khabisi Plaza и как най лесно да стигнем до него от летището летим с Wizz Air

# 407
  • София
  • Мнения: 4 714
anka_grozeva, най-лесно се стига с такси. Друг е въпросът дали ще ви е най-изгодно. Simple Smile За Deebaj Al Khabisi Plaza едва ли ще намериш много отзиви тук. Не е на спирка на метро, а това се търси в темата. Peace

# 408
  • Мнения: 2 666
При нас нямаше доплащане за яздене на камили на сафарито.Камилите бяха много изморени, изглеждаха много мили и издаваха едно [i]"ръмжене".[/i]Пред нас имаше една жена, коята камилката едва дигна и аз реших да не се качвам, поне от моя ред да почине.Но...пък се снимах с нея, погалих я, видях отблизо страхотните й мигли и господина който я държеше ми се радваше много 😁
Преди да стане камилата "ръмжи" , по този начин един вид загрява "двигателя" - както при леките коли /камионите/  и като вдигне нужното налягане , става и няма спиране като хукне .

Последна редакция: ср, 24 яну 2018, 10:32 от LZ 13

# 409
  • Мнения: 9
Здравейте! Искам да попитам тези от Вас, които са били вече в Дубай, дали знаят къде точно е това въже и мога ли да купя билети онлайн
https://gospodari.com/%D0%BB%D1%8E%D0%BB%D0%BA%D0%B0-%D0%BD%D0%B … -video106284.html

# 410
  • Мнения: 1 326
Според мен това въже е било временно и не е постоянна атракция. Минава над пеещите фонтани и  спира на Дубай мол.

# 411
  • Мнения: 9
Ех, много жалко

# 412
  • Мнения: 9 903
Сега е на Дубай марина -
http://xdubai.com/xline/

# 413
  • Мнения: 4
А как става номера с кола под наем чета че вземат някакъв депозит самоучастие вярно ли е и трябва да ли  ги имаш наличност по картата за колата която гледах е 3000 АЕД това е около 1300 лева Който е наемал кола да сподели опит

# 414
  • Мнения: 1
А как става номера с кола под наем чета че вземат някакъв депозит самоучастие вярно ли е и трябва да ли  ги имаш наличност по картата за колата която гледах е 3000 АЕД това е около 1300 лева Който е наемал кола да сподели опит
Здравейте  ние поръчахме кола от сайта на Emirates Airline Депозита ни е 200 паунда и за 8 дена е 105 паунда погледнете там

# 415
  • Мнения: 116
neti, летището на което каца Wissair се казва Al Maktoum International Airport (DWC) . С автобус 55 се стига до метростанция IBN Battuta. Там взимате метро.

До Al barsha са си е доста километри, но за 4 човека, аз бих предпочела такси, предвид това, че сте пътували, поизморени. Все пак зависи от компанията, която сте, от това къде се намира хотелът ви (дали е точно до спирка на метрото или ще трябва да ползвате още градски транспорт) и дали и за в бъдеще ще ползвате основно градски транспорт или такси. Аз бих попитала таксиметровия шофьор колко точно ще струва, те дори и с касов апарат са винаги склони на договорки.

За сафарито с разходка с камили : тя разходката представлява едно малко "кръгче" да направите с камила и да се снимате. Не е повече от 5 минутки. Не знам някой да е доплащал за това, може би зависи от фирмата, която изберете. Peace

Благодаря! И аз мисля да отидем до хотела с такси, а за камилата ще е достатъчно мойта щерка да се снима с нея.

# 416
  • Мнения: 11
Здравейте, на 09.02.2018 пътуваме за Дубай. Една сбъдната моя мечта. Ще останем 10 дни. Искам отзиви за хотел Mövenpick Ibn Battuta Gate Hotel Duba. Близо ли е до станция на метро и молът хубав ли е? Видях, че от летището DWC се взима автобус, който спира на IBN Batutta. Близо ли е спирката до хотелът, ако някой знае?
Интересува ме къде ще препоръчате да отидем на пазар за дрехи? Какви са цените в сравнение с България и има ли намаления в този период?

# 417
  • На зелено
  • Мнения: 655
Дубай- и Емирейтс Мол са на ваше разположение. За всеки вкус и джоб. Разгледайте сайтовете им и вижте къде и какви марки се предлагат. Ако харесвате от рода на Диор, Балли и Бърбъри, по-добре Дубай Мол. Но там има всъщност Алдо, ХМ, Адидас и т.н. Сега проверих на сайта им и намаленията на посочени марки приключва на 29.01. Може да се отнася и за всички.

# 418
  • Мнения: 603
Здравейте, малко извън сезона, но искаме да посетим Дубай към края на май месец, на първо четене не намирам оферти за организрана екскурзия. В краен случай ще си самоорганизираме, въпреки че ще е много по-сложно и скъпо, но ако някой може да сподели нещо за този период на годината ще се радвам:)

# 419
  • Мнения: 294
Имам един въпрос.На връщане от Занзибар имаме престой от 19 часа в Дубай.Кацаме в 15 часа и на другият ден в 10.30 летим за Бг.
Ще си резервираме някой хотел да пренощуваме и поради малкото време ще прескочим до Бурж Халифа за да го видят децата и фонтаните.Така като гледам картата от летището май има метро което ще ни откара до мола.Някой може ли да ми предложи хотел в тази част между летището и мола за да ни е по близо сутринта до летището.Ние сме спали в Сити макс,но според мен няма смисъл да ходим в него край.Става въпрос за 2 семейства с по 2 деца всяко.

Общи условия

Активация на акаунт