Сладкарничка за книги - тема 69

  • 41 024
  • 223
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 357
Аз пък не понасям бури Crossing Arms При вас е някакъв кошмар обаче: първо огнен ад, а сега бури. Тук го дава да се постопля малко. Докато при вас бе адска жега, при нас си бе направо студ с тези температури под 20 градуса. За протокола, живея в Германия, да не си помислите нещо Mr. Green
Аз залагам на тежка антиутопия - Бъдеще на Глуховски. Засега е доста добра, дано не ѝ спадне нивото.

# 76
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Здравейте!

 Балкай Бартокомляс, ти си преименувана, или? Сещам се по нюанса на писането ти коя потребителка си, но ако все пак искаш, сподели. Може пък да си нов член тук.
Като прочетох Балкай и се сетих за Балки /и Лари/.  Laughing

# 77
  • Мнения: 5 357
Естествено, не ставай смешна Laughing(не можах да се сдържа Blush) Дори и да не си сигурна коя личност
съм, можеш съвсем спокойно да провериш профила ми и да се увериш.

Аз нямам нетърпение да се прибера за кратко у нас. Ще подишам малко български въздух, ще се насладя на българска реч по улиците, ще похапна малко български манджи, ще почувствам българската жега, ще усетя чувството да пазарувам в неделя, ще ме нахапят българските комари Laughing Списък с книжни покупки нямам този път, ще избирам спонтанно. Евентуално някои на скандинавските автори Юси Адлер-Улсен и Юрт и Русенфелд са планирани + Кинг и Сомоса, другото ще е според настроението.

# 78
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Естествено, не ставай смешна Laughing(не можах да се сдържа Blush) Дори и да не си сигурна коя личност
съм, можеш съвсем спокойно да провериш профила ми и да се увериш.




 Това нямам навика да го правя. А ти не си първият човек, който ми препоръчва да ровя в чуждите профили. И какво точно ще намеря там? Все едно е да се напъхам под завивката на някого. Мне, мерси.

 Ако си вече в България - Добре дошла и да имаш хубава лятна почивка тук! bouquet

 Искам дъжд! И искам да съм на язовир.

# 79
  • Кърджали
  • Мнения: 10 271
Нели, и аз искам дъжд. Nature Sweat DropsNature Sweat DropsNature Sweat Drops Уж тук по едно време имаше надежда да завали, но къде ти такъв късмет.

# 80
  • Мнения: 811
Тук съм и аз ;* ДУ
Покрай работата рядко влизам в мамата , а и този нов облик ми е странен Grin
Боря се да свикна с него , за това ме виждате само на едно друго място:grinning:

Утвърдих се като дребосъка в новата работа ,отново са най-мъничкото:heart_eyes_cat:Ама то си беше ясно
Поотрака ме едната седмица на тая работа , станала съм по-голям приказливец:joy:което чак на мен не ми се вярваше

Изчезвам да си допия кафето и да се изстрелвам към Люлин ;*

# 81
  • София
  • Мнения: 1 462
Добро утро,

Дадка ще те видим довечера, колко си приказлива ха-ха-ха

# 82
  • София
  • Мнения: 3 265
Пете, колко да е приказлива, когато аз и ти сме наоколо  hahaha

# 83
  • Мнения: 5 405
Даже аз съм по-приказлива от нея. JoyJoyGrinningStuck Out Tongue Winking EyeKissing Heart
Много странна стана мамата, още не мога да я приема такава. Expressionless Макар че като поразгледах, има доста повече опции и предполага, че ще е по-удобна за ползване. Но пък е много едноцветно и не мога да се ориентирам кое къде е. Малко повечко цвят й трябва сякаш. Съвсееееем леко да се отличават нещата.

# 84
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Аз съм на старата версия. Докато може, така ще съм.

# 85
  • София
  • Мнения: 3 265
На мен също ми е странна, просто заради изгубения комфорт от навика Simple Smile Иначе ми се види по-изчистена, което ми харесва, и с повече функционалности. Ама през телефон са кофти нещата - набутани на малко място, никакъв вид, мъкааа....
Пия си тук аз ябълков сок с бира (б***, де са емотиконите?!?) и разглеждам продавалника за един уолкър за малкия, за навън. Колата ми свети на проблем с накладките, омръзна ми, сигурно още непредвидени разходи - я 100, я повече пара.....
Вчера си пускахме игралния Красавицата и звяра - до половината гледах, нещо не ми харесва Бел - липсва и порива... Ама ще го догледам някога, че анимацията ми е много любим. Heart През деня пък бяхме с децата на Витоша - ранния следобед слязохме... Красота, ако не беше кофтито време, щяхме да си отнесем цял ден...
Нел, ела ни на гости, ще те водя на Панчарево Heart До кога трябва да ти изпратя Моста за библиотеката, колко време е срока?

# 86
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251

Нел, ела ни на гости, ще те водя на Панчарево Heart До кога трябва да ти изпратя Моста за библиотеката, колко време е срока?


 МаришHeart!
 Книгата я презаписвам. Когато я прочетеш, тогава. Ти май писа, че вече я четеш, нали?
 Никога не съм била на Панчарево, не се очертава и да бъда скоро. Ама на Арбанаси май ще съм.  Heart Eyes

# 87
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511

 Никога не съм била на Панчарево, не се очертава и да бъда скоро. Ама на Арбанаси май ще съм.  Heart Eyes

Когаааааа?

Исках да сложа емотиконче, ама тия са смотани пък!



# 88
  • Кърджали
  • Мнения: 10 271
И аз да измрънкам, много ми е терсене и новия облик, и иконите, и всичко. Докато може, ще ползвам старата версия.После вече ще свиквам, евентуално.
На мен тия дни ми е криво като времето навън. Затова и не пиша. Чета си по малко по малко и така.

# 89
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
И аз в началото бях отвратена, но си наложих да мина на новата версия и на лаптопа, и от телефона.  Предимно чета де, но взех да свиквам.  Дразнят ме белият фон и смотаните емотикони,  дано направят нещо в тази посока.

Общи условия

Активация на акаунт