The Blacklist - Тема 3

  • 70 239
  • 725
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 333

Скрит текст:
Relax. She doesn't know Oleander's me.
I certainly didn't tell her.
And since I know
all you care about is yourself,
you can stop worrying.
I didn't say a word about you.

Фактът, че Каплан знаеше за Олеандър, а Ред каза, че единственото нещо, което Каплан не знае е за съществуването на Дом. Започвам да си мисля, че Ред е хлъзнат по пързалката от Каплан и по-скоро отношенията Каплан-Катарина са били неясни за Ред.
Скрит текст:
Или просто сценаристите са забравили  Laughing
Гледах и аз епизода и не мога да повярвам, че ще го кажа, но за първи път от много време сериалът ми е интересен, особено с туиста в края, и чакам с нетърпение следващите епизоди.

# 151
  • Мнения: 139

Скрит текст:
Relax. She doesn't know Oleander's me.
I certainly didn't tell her.
And since I know
all you care about is yourself,
you can stop worrying.
I didn't say a word about you.

Фактът, че Каплан знаеше за Олеандър, а Ред каза, че единственото нещо, което Каплан не знае е за съществуването на Дом. Започвам да си мисля, че Ред е хлъзнат по пързалката от Каплан и по-скоро отношенията Каплан-Катарина са били неясни за Ред.
Скрит текст:
Или просто сценаристите са забравили  Laughing
Гледах и аз епизода и не мога да повярвам, че ще го кажа, но за първи път от много време сериалът ми е интересен, особено с туиста в края, и чакам с нетърпение следващите епизоди.
Скрит текст:
Беше ясно, че Гарви разполага с доста ресурси, след като проследи търсенето на ДНК-то. Според мен става въпрос за подкупно ченге и един US маршал, който има някаква връзка с Ред. Или Гарви е познавал истинският Ред или е познавал Ростова. Това е вариантът, в който Спейдър каза, че един персонаж се оказва въвлечен в историята без въобще някой да е подозирал.

# 152
  • Мнения: 333
Скрит текст:
Аз не съм се замисляла досега за това, затова беше истинска изненада за мен сцената между двамата на финала. Но това, което казваш има логика и при това развитие смятам, че ни очакват интересни епизоди, вероятно животът на Лиз ще бъде в опасност, преди или по време на сийзън финала. (защото като гледам как вървят нещата, сийзън финал ще има, както и 6ти сезон)

# 153
  • Мнения: 139
Скрит текст:
Аз не съм се замисляла досега за това, затова беше истинска изненада за мен сцената между двамата на финала. Но това, което казваш има логика и при това развитие смятам, че ни очакват интересни епизоди, вероятно животът на Лиз ще бъде в опасност, преди или по време на сийзън финала. (защото като гледам как вървят нещата, сийзън финал ще има, както и 6ти сезон)
Скрит текст:
Епизодът като цяло е избухващ, това го показват и рейтингите. Сезон 4 се движеше почти винаги 0.9% Демо и около 4.9млн. Сега съвсем стабилно сериалът си поддържа 1.0 Демо и 6.3 млн., което е вече абсолютно сигурен сезон 6. За нас това означава още мистерии и недомлъвки. Факт е, че стана интересно и това дори и критиците на сериала не могат да отрекат.
Според мен от последния епизод разбрахме някои съвсем сигурни неща. Катарина Ростова не е жива...и те нямат намерение да я връщат. Героят на Спейдър, който сега наричаме Ред е бил руски шпионин. При положение, че Дом е Олеандър и е бил много опасен, много важен...сега само героят на Спейдър знае за Олеандър и Олеандър го информира за всичко. Т. е. какъв е героят на Спейдър, на каква позиция е бил? Тук е разковничето защо този сега се представя за Ред. Логиката да вземеш мястото на друг е онзи другия да има някакво реноме, нещо което да ти помогне. Редингтън към онзи момент е нямал реноме на опасен престъпник и да заемеш мястото му е глупаво, освен ако не спасява теб самия. Посоката, в която е истината вероятно касае това, че героят на Спейдър е не само КГБ агент, ами дори е бил на много висока позиция. Както казва Бокенкамп, ще направят епизод, в който да разберем защо онези, които гонеха Ростова са руснаци. Логиката на това те да гонят свои е проста...и това е логика, в която руски шпионин заема мястото на американски. За да спаси едно дете, понеже няма как да спаси и майката. Но това в сезон 6, вероятно.
Сега гледам снимки от епизод 14 и май Гарви е привикан в колата на Ред. Дали се познават? 

# 154
  • София
  • Мнения: 27 188
Айде мина поредната пауза и чакаме някакво развитие Simple Smile
Радвам се, че Лиз се завърна официално във ФБР, време беше. Харесаха ми последните два епизода, преди това критикувах някои епизоди, които е нетипично за мен и това шоу, но си го бяха заслужили.
Интересен туист. Оказаха се ченгета или щатски шерифи Гарви и останалите, нещо такова знам ли и аз. Изненадах се, че онова ченге дето е подгонило Лиз се оказа подкупно и в играта, мислех че е някакъв идеалист.
Ех ако Лиз имаше някакво подслушвателно устройство, което да постави под масата на дядо си, сега щеше да чуе какво каза по телефона на Ред, ама или не се е сетила или няма как да разбере толкова рано и по такъв начин по средата на сезона. Wink

Добре де аз не мога да разбера какво толкова ако е това което си мислим, че Ред не е истинския баща на Лиз, че тя наистина го е убила и пр. Защо Редингтън толкова много иска да опази истината свързана със скелета. Толкова ли много иска Лиз да го смята за баща? Рано или късно ще разбере истината. Дембе на няколко пъти, а сега и Дом му казват да и каже всичко, той не та не. Защо?

# 155
  • Мнения: 139
Скрит текст:
“Therapy helped me become an entirely different person."

# 156
  • Мнения: 139
Скрит текст:
Странна работа. Все ми се струва, че има нещо, което не дават...някаква истина, която все още не знаем.Ред при все това, че е толкова деен...сега изведнъж за първи път не получава това, което иска или не напълно. И както бяха писали преди...толкова време той не догони човекът, виновен за това, че Лиз беше в кома.Та той изнудва президента на САЩ, а сега...както се казва - има неща, които все още не знаем.

# 157
  • София
  • Мнения: 27 188
Добра серия. Ред се сдоби с доста могъщ съюзник (малко странно ми се стори, че ''Алибито'' не бе чувал за прочутия Редингтън, чак нереално ама нз), Кийн мисля, че с последните си думи ще получи разрешението от ФБР психолога. Онова ченге явно не е мръсно, а го използват без той да подозира. Дано наистина е така и да имаме нов член/помощник на отряд на Редингтън. Simple Smile

# 158
  • Мнения: 139
Добра серия. Ред се сдоби с доста могъщ съюзник (малко странно ми се стори, че ''Алибито'' не бе чувал за прочутия Редингтън, чак нереално ама нз), Кийн мисля, че с последните си думи ще получи разрешението от ФБР психолога. Онова ченге явно не е мръсно, а го използват без той да подозира. Дано наистина е така и да имаме нов член/помощник на отряд на Редингтън. Simple Smile
Скрит текст:
Вече го няма помощника, ако имаше предвид Сингълтън. Една година е минала и тези хора все още търсят убиеца/ците на Том. Малко е смешно...екип, който намира престъпници буквално веднага, една година не намери време да разследва случая на Том. Да не говорим за Редингтън, който би трябвало много бързо да разбере кой взе костите...сеедно не му пука. Някак ми се струва недоглеждане или просто запълване на сезона с епизоди.

# 159
  • Мнения: 333
Елена, Дяволо явно не е гледал епизода от вчера, а коментира предишния. Иначе аз залагам, че има нещо, което не знаем, все пак за тези десет месеца, в които Лиз беше в кома не е ясно какво е ставало. Новият епизод на мен ми хареса. А и другото- в следващия епизод ще се виждат Ред и Гарви и може да излезе някоя истина, нали го промотират с: Will Red betray his own daughter Wink

# 160
  • София
  • Мнения: 27 188
Не съм гледал най-новата серия, коментирам епизод 14.

# 161
  • Мнения: 139
Елена, Дяволо явно не е гледал епизода от вчера, а коментира предишния. Иначе аз залагам, че има нещо, което не знаем, все пак за тези десет месеца, в които Лиз беше в кома не е ясно какво е ставало. Новият епизод на мен ми хареса. А и другото- в следващия епизод ще се виждат Ред и Гарви и може да излезе някоя истина, нали го промотират с: Will Red betray his own daughter Wink
Говори се, че това е последната серия с Гарви. Епизод 16. Идеята на епизода е такава, че Ред отново стига по-бързо до Гарви, като лъже ФБР и това обяснява въпросът на Лиз към Ред...Ти ми обеща да хванем убиеца на Том. За мен няма и съмнение, че Ред ще си върне куфарчето, ще убие Гарви и отново Лиз няма да разбере за какво става въпрос. Най-много да разбере, че има куфарче с кости...все пак има още седем епизода след този.

# 162
  • Мнения: 631
Вчера изгледах 12,13,14 епизоди, чакам субтитри за 15. За да ги събирам така, отчитам за себе си, че губя интерес.

# 163
  • София
  • Мнения: 12 421
И аз съм така. Последните две серии ме чакат, нямам желание да ги гледам. Чета ви тук и ако ми стане любопитно ще наваксам. Ако не беше Ред отдавна да съм зарязала сериала. Sad

# 164
  • Мнения: 2 757
Споделям мнението ви. Аз на последния епизод 4 пъти заспивах.

Общи условия

Активация на акаунт