Канадски мами - 3

  • 18 308
  • 288
  •   1
Отговори
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Ето я и новата тема. Grinning

А, това са старите темички, ако някой иска да си ги преглежда. Wink

Канадски мами - 1

Канадски мами - 2

# 1
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Калида, не е удължаване на паспорта и аз мислех, че ще го удължат, но не, не можело. Имах избор между паспорт за 2 год. и за 3 год., избрах за три - цената е 22$. До към 20-ти би трябвало да го получа по пощата, а доста скоро след това пътуваме.
За поаспорта подадох документите навреме, но с легализирането на акта за раждане не се справих. На канадците им отне почти 4-и седмици за да ми го върнат и пропуснахме 1-я РД, което пък е изискване на консулството. То аз съм си виновна, защото все се сещам в последния момент. Сега трябва да проуча как става в БГ.
nelson, аз пътувам юни. За трета поредна година си купих билетите от:
Diana Entcheva
Travel Consultant
Columbus Travel Mississauga Ltd.
1262 Hurontario Street
Mississauga, ON
L5G 3G3
Tel: 905-271-1271
Fax: 905-271-7255
Платих към 3700$ (не помня вече точната цифра)

# 2
  • Мнения: 7 430
Снежи, аз искам да те питам - каква цифра се плаща за малката - само транспортни разходи ли или и нещо друго newsm78

Мерсаж Hug

# 3
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Дидка, предполагам, че имаш предвид самолетния билет. На Слава е 640$ - на отиване е с бебеши билет и без място, а на връщане с детски билет и място. Реших, че е по-добре да й платя отделно място, защото 9 часа няма да я издържа на ръце, друг е въпроса дали тя ще иска да седи сама на стол или ще предпочете да се катери по мен.

# 4
  • Мнения: 919
здравейте и от нас Grinning
няма много какво да пиша ама да дръпна темата на първа страница Wink

кога ще е следващата среща моля? Mr. Green

# 5
  • Мнения: 2 959
Слънчеви и топли привети и от нас!

Честит Имен Ден на всички които празнуват днес. Да са живи и здрави, и с много късмет.

Вие май всички сте хукнали по разходки в това хубаво време. И тук е разкошно време 20оС, абсолютно лято.

Чочо, как мина интернационалният яслен ден? Как беше нашият хайдутин- Ерик?  Heart Eyes

Дидка, посрещна ли си гостито? Hug

....на отиване е с бебеши билет и без място, а на връщане с детски билет и място....
Снежи, ами на отиване как ще го направиш този номер с държането на Славето за 9ч? newsm78

Приятни разходки и хубав ден Ви желая!

# 6
  • Мнения: 2 959
...кога ще е следващата среща моля? ...
Нади нали предлагаше на всеки две седмици. И дори предлагаше за  следващата да се организирате на някакъв увеселителен парк. Стискам Ви палци да стане! Peace
Гаргамелчо, как сте с кърменето на Викторийка? Слушка ли, спинка ли през нощта? Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 369
 Ох момичета да ви се оплача, днес не ми беше хубав ден. Първо сутринта се приготвихме с малката да ходим на детското утро в библиотеката и с новото кенгуру (то тези занимания в библиотеката бяха повода да го купим, защото не ни дават да си вкараме количките заради пожаробезопасност), вече бяхме преполовили пътя когато аз да погледна колко е часа и виждам, че часовникът ми го няма. Явно съм го изтърсила някъде по пътя, както съм размахвала с ръце. Реших, да се върнем до вкъщи и да го потърся по пътя, но нищо. Така изпуснахме и занималнята и още повече ме хвана яд, защото виждам как малката се забавлява там. Но нищо ще се реванширам за това следващата седмица, като я заведа и на друга занималня, но пък си остана ядът заради часовникът, защото освен че много си го харесвах и е скъп,  ми беше подарък от съпруга още като се гаджелосвахме.  Laughing

  След това слетобяд излезнах малко по пазар да се успокоя и сега като се върнах гледам - касиерът от Wal-Mart е забравил да махне устройството против кражби от една дрешка, която купих за малката. А аз се чудех, защо навсякъде където влезнах след това все пиюках  Crazy .
Та сега другата седмица ще трябва да ходя до магазина с бележката и да им обяснявам да го свалят. Дано не ме опандизят  Laughing  докато се разберем какво е станало.  Crazy

 Та такива ми ти работи.
 Надявам вие сте добре и само на мен да е бил шантав петък.

# 8
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Ето ме и мен! Grinning

Калида, бравос за вниманието в час, получаваш "отличен"! На Гаргамелчо оценката няма да я споменавам. Laughing

Сега пиша с големи букви за мамите от Торонто:

Предлагам следващата среща да е в "Уондърленд" (щото ние си купихме сизън пас Grinning). Ако не ви се плаща за там, да идем на някой подобен, но без вход, парк.

Очаквам коментарите ви.

Писанка, кофти ден, наистина. За часовника не съжалявай, нали знаеш - "Всяко зло за добро". (С което намеквам, че съпружеството може да ти подари по-хубав и скъп часовник Laughing)

Ние всеки ден сме навън, сутрин - по разходки и малко пазар, следобед - на любимата площадка. Много ми е готино там, а на Дени - още повече. Grinning

# 9
  • Мнения: 7 430
Дидка, посрещна ли си гостито? Hug

Да, дойдоха и сега си пийваме ракийка Mr. Green ....ама тя българската много бързо хващала бе - аз от една - две глътки и упс....изтървах фронта Crazy

Много целувки от нас Hug Hug Hug

# 10
  • Canada
  • Мнения: 1 773

Снежи, ами на отиване как ще го направиш този номер с държането на Славето за 9ч? newsm78

На отиване с нас ще бъде и таткото и се надявам поне от време на време да помага. Освен това полета е нощен и ако имам късмет госпожицата може и да спи през половината време. Друг е въпроса, че като й се спи не признава никой и си иска леглото. Знам си аз, че ще се измъчим взаимно, но пък какво са два дена мъки в сравнение с месец и половина с нашите Grinning

Писанка, защо не ми звънна  Embarassed Щяхме дружно да оплюем касиера.
Ние ще пропуснем срещата в "Уондърленд".

# 11
  • Мнения: 676

Предлагам следващата среща да е в "Уондърленд" (щото ние си купихме сизън пас Grinning). Ако не ви се плаща за там, да идем на някой подобен, но без вход, парк.

Очаквам коментарите ви.


Аз съм за wonderland ние всяка година си вземаме пасове, само тази година малко позакъсняхме заради покупката на къщата (не ни остана време за това), но смятам 4е ще го направим докато се организира следващата среща. Hug

....ама тя българската много бързо хващала бе - аз от една - две глътки и упс....изтървах фронта Crazy


Дидка моме по-внимателно с упса Grinning "Българската....раки-ка" бързо хваща и не пуска лесно Laughing

# 12
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Краси, купете си карти до 15 май, щото са на промоция. След това им вдигат цените. Peace

Снежи, ми то може и друга среща, освен тази в "Уондърленд" да си организираме. То, и без това май било рано за него, към края на май ходели повечето ни познати щото времето вече било доста приятно.
Заместител на Хай парк намерихме ли? Laughing

# 13
  • Мнения: 7 430

....ама тя българската много бързо хващала бе - аз от една - две глътки и упс....изтървах фронта Crazy


Дидка моме по-внимателно с упса Grinning "Българската....раки-ка" бързо хваща и не пуска лесно Laughing

оКИ...обещавам Wink

Снежи, благодаря ти за отговора Heart Eyes

# 14
  • Мнения: 7 430
Честит имен ден на всички празнуващи днес  bouquet


Общи условия

Активация на акаунт