Психолози, психотерапевти, психиатри

  • 140 169
  • 1 097
  •   1
Отговори
# 360
  • Варна
  • Мнения: 300
M.D, голяма сладурана си. Така като говориш, едно леееко ми става на душата. Ех как ми се иска да изляза от тази комфортна дупка, дето вися толкова години....ах как ми се иска...
Супер! Dавай тогава - малко по малко, никой не е казал, че трябва да правиш драстични стъпки или пък всеки ден. Dори и да "стъпиш накриво",  винаги можеш да се върнеш обратно в "дупката", тя е сигурното нещо (засега) С две думи: няма какво да губиш. Dнес - малко, после още малко, след туй повече и ако добавиш и профи помощ, ще се наредят работите. Dве неща са важни тук: 1. да тръгнеш 2. да не спираш (макар да има и 3-то: спреш ли, после тръгваш пак) Не голословнича, личният ми опит е това. Половината ми живот мина в клечене, въргаляния  и оплакване "Защо, бе Боже?!" и " Пак ли на мен!", после стоплих, че има хора, дето  им  е съдено да се борят цял живот; не стана по лесно, но ми стана по леко - започнах да се приемам каквато съм, после и да се "пренареждам" малко по малко. И ти ще можеш!

# 361
  • Мнения: 5 459
Мъж и дете имам. До преди месец работех като психолог в едно училище, но ми дойде много напрежението и напуснах....

# 362
  • Варна
  • Мнения: 1 119
Мъж и дете имам. До преди месец работех като психолог в едно училище, но ми дойде много напрежението и напуснах....
Извинявам се за проявеното любопитство. Но, като прочетох, че живота ти е пропилян или съсипан както го беше написала от 25 години, направих асоциация че си в абсолютното нищо. Но явно не е съвсем така. Да, щом като казваш и чувстваш че си в дупка, сигурно е така,.... но може би не е чааааак толкова дълбока тази дупка.

# 363
  • Мнения: 5 459
Аз имам предвид, че е пропилян животът ми защото от 25 години съм болна и се треса от социална фобия. Буквално нямам никакъв социален живот, защото ме е страх да общувам с хора, благодарение на психическия и физическия тормоз, който получавах от майка си......сега дори я избягвам. Все още треперя от страх като я чуя по телефона...

# 364
  • Мнения: 162
Никъде не пише, че трябва да общуваме с хора, които ни причиняват дискомфорт и фобии! Нито пък, че трябва да работим работа, която ни вкарва в дупки! Училищен психолог е длъжност между чук и наковалня - директор-учители-родители-деца - при това на 500 лв.

# 365
  • Мнения: 136
Някой ходил ли е при психолог Георги Балджиев и какви са Ви отзивите?Благодаря предварително 🙂

# 366
  • Мнения: 111
Можете да му се доверите.
Млад,начетен колега.Работи отдавна и с богато присъствие в интернет-можете да четете негови материали и да го слушате в новия му проект.Отново ще ви дам идея-искайте предварителна и опознаваща среща.

# 367
  • Мнения: 136
Много благодаря 🙂

# 368
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
Прочетох текущата тема, не срещнах подобна информация... та да попитам за добър/и психолог/зи работещ/и с деца и/или с възрастни за Сливен...

# 369
  • Мнения: 111
Преди време разбрах,че колегата Весела Гологанова приема и в Сливен.Можете да и се доверите.

# 370
  • Мнения: 5 459
Akademik, а за шумен можеш ли да препоръчаш някакъв психолог...

# 371
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
Преди време разбрах,че колегата Весела Гологанова приема и в Сливен.Можете да и се доверите.
Благодаря...

# 372
  • Мнения: 111
Нямам лични впечатления от колеги там.Но Варна е близо-мога да препоръчам

# 373
  • Мнения: 5 459
Ами споделете за Варна. В Търговище мислех да ходя при Пенка Хараланова. Каза, че била хипнотерапевт, но все още изчаквам. За сега не съм чувала мнения за нея...

# 374
  • Мнения: 111
Преди 2 години се запознах с Диляна Колева от Варна-силно присъствие,достатъчно разнообразни школи,обучение и практика.Впечатленията ми са повече от добри

Общи условия

Активация на акаунт