Пътуване до работа

  • 4 530
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Час и половина не е много пътуване до друг град, аз по толкова пътувам а работя и живея в София. Като включа и водене и взимане на детето от ДГ, се връзват по над 2 часа път в посока.
И аз това щях да кажа. Навремето със сина ми с минаването през детската ми се връзваше час и половина. Но беше неприятно, признавам. Не, че не го издържах, но не беше гот.

# 16
  • Мнения: 1 844
Ами 3 часа път ти се събират в двете посоки , не е малко , но пък има значение каква натовареност ще имаш на работа и в какви часове ще пътуваш (относно движението по магистралата ) .Аз често пътувам София-Пловдив и използвам групата за споделено пътуване , излиза ми доста изгодно .

# 17
  • Мнения: 20
Да знам за споделеното пътуване, но там май няма хора които да пътуват всеки ден в двете посоки

# 18
  • Мнения: 30 802
Аз съм разглезена, всичко над 20 минути ми се вижда прекалено дълго пътуване. Ако е над час, бих се преместила в съответния град.

Чак толкова хубави работи няма.

А ако е за 7К лева- пак с преместване, даже ще е още по-лесно да се вземе хубава квартира или имот.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 14 769
И да има пътуващи, не винаги става, особено за всеки ден. Един води детето на детска градина с колата си, друг - нещо друго, трети може да отива по-късно на работа или пък да си тръгва по-късно...

# 20
  • Мнения: 832
Пътя хич не е малко, като сметнеш колко ще ти струва горивото на месец, струва ли си въпросната работа пътя.....?
Ако си струва,помисли за преместване... Убийствено е 3 часа на ден в път, ами зимата?
п.с. Пловдив е прекрасен град!:D

# 21
  • Мнения: 1 844
Пътя хич не е малко, като сметнеш колко ще ти струва горивото на месец, струва ли си въпросната работа пътя.....?
Ако си струва,помисли за преместване... Убийствено е 3 часа на ден в път, ами зимата?
п.с. Пловдив е прекрасен град!:D
bouquet  bouquet  bouquet

# 22
  • Мнения: 1 844
Да знам за споделеното пътуване, но там май няма хора които да пътуват всеки ден в двете посоки
Пловдив-София има пътуващи всеки ден по всяко време , за твоя град незнам

# 23
  • София
  • Мнения: 17 890
Според мен всичко над час в едната посока ти изяжда много от деня. Но има голямо значение и в какъв етап от кариерния си път се намираш, каква е позицията, заплата. Фактори много, така само с голи отговори за времетраене до работа на различни съфорумци няма да успееш да вземеш решение, нито да получиш адекватна извадка.

# 24
  • Мнения: 54 793
Много ми тежи пътуването. По около час в едната посока.
Предишната ми работа беше на 4 спирки, даже и пеш съм се прибирала.
Затова много ме изнервя сегашното безцелно губене на време. Tired

# 25
  • Мнения: 20
Sunshine_00 къде мога да се свържа с пътуващи всеки ден за работа Пловдив София

# 26
  • София
  • Мнения: 17 890
Има група във фб, казва се "Пътуващи между София и Пловдив"
Често се пускат обяви. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт