Shedd - купувай и продавай

  • 17 537
  • 74
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 338
Здравейте! Нова съм в Shedd и искам да знам как търсите по размер? Защото да преглеждам безброй рокли например, които не са моят размер ми звучи абсурдно кликане. Както и там могат ли да се качват оригинални снимки на дрехата взети от сайта на марката?

# 46
  • Варна
  • Мнения: 10 633
#рокли #размер36 #мразмер #размерм#размерs#размерs...
И на английски #dress и т.н.

Като започнеш да пишеш думата размер и от падащото меню излизат различните варианти в размерите.

Има много обяви със снимки от сайтовете.

# 47
  • Мнения: 84
Има обяви със снимки от сайтовете на съответните марки, но в повечето случаи, потребителите(потенциални купувачи) искат на лично съобщение реални снимки, за да са сигурни в това, което ще получат(разбира се, гаранция няма).

# 48
  • Мнения: 1 410
А някой може ли да ми каже какво означава този надпис " Сигурна доставка ", който лепнаха от днес?

# 49
  • Мнения: 338
Някой случайно знае ли как да не ти излиза обявата с този надпис сигурна доставка?

# 50
  • Мнения: 154
Сигурната доставка всъщност е,
Че можеш вече чрез приложението да си подготвиш товарителницата. Като натиснеш на такъв артикул Buy Now, това излиза.
А мисля че можеш да пуснеш обява без това ако си цъкнеш на Sell, а не на Transactions.

# 51
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
Здравейте!
Имате ли проблеми при отваряне на приложението?
От около месец вече не мога да роботя с него-отварям, не успява да зарежи снимките и ми изписва" За съжаление приложението не работи". След което моментално се затваря.
А преди нямах проблеми. Изпращам рипорт, но какво от това. Къде може да е проблема?

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 22
Имайте предвид, че никой не защитава правата ви при измама. Това си е ваш риск. Аз попаднах на некоректна потребителка, която поръча и в последствие отказа да си отиде за пратката. Доколкото разбирам собственици на приложението са ОЛХ (не знам колко е вярно). Няма начин некоректните потребители да бъдат отбелязани или да се направи нещо, с което да санкционират или поне обявят некоректните. От приложението просто са ок с измамниците и продължават да им дават платформа.
Има обаче черен списък на онлайн потребителите. Хубаво е, ако попаднете на такива измамници да ги записвате, а преди да пратите нещо да проверявате там.

# 53
  • Sofia
  • Мнения: 15 612
Веселина79, няма как това, което предлагаш, да се случи, защото реално не става въпрос за измама, в класическия смисъл на тази дума, а по-скоро за несериозност от страна на купувача. Peace

Така е във всички сайтове за безплатни обяви. Не можем да очакваме чудеса от модерацията, все пак...

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 22
Можем, можем Wink Много е просто и вече измислено в ибей и други. Просто се прави опция за оценка на продавача/купувача и така некоректните отпадат( в ибей дори свалят плофили на натрупави лоши отзиви).

# 55
  • Sofia
  • Мнения: 15 612
В eBay продавач не може да остави отрицателен feedback на купувач.

Там системата е съвсем различна, плащането минава директно през платформата. Изобщо не може да става и дума за аналогия с нашенските сайтове.

# 56
  • Мнения: 1 410
Дори да изтрият профила на некоректен потребител в Shedd нищо  не му пречи да си направи нова регистрация. Ясно е, че поемаш риск, особено с новорегистрирани.  За мое щастие до сега не са ме връзвали да не си вземат пратката, но все забравям да питам, ако се случи, само в едната посока ли си поемаш разходите за връщнето. Аз веднъж съм отказвала пратка с опция преглед и тест и платих 4 лв.

# 57
  • Варна
  • Мнения: 10 633
Поемаш отиване и връщане.
На мен ми се случи от Базар. Бг.
Все още си стои профила на жената, която ми върза тенекия и тя си го ползва.
Грешката ми беше, че тя не оферира и аз следователно нямаше как да напиша отрицателно мнение в профила й.

# 58
  • Sofia
  • Мнения: 15 612
Дори да изтрият профила на некоректен потребител в Shedd нищо  не му пречи да си направи нова регистрация. Ясно е, че поемаш риск, особено с новорегистрирани.  За мое щастие до сега не са ме връзвали да не си вземат пратката, но все забравям да питам, ако се случи, само в едната посока ли си поемаш разходите за връщнето.

Ако купувачът изобщо не се появи, за да си вземе пратката, трябва да платиш доставките в 2-те посоки, за да ти я върнат. Изключение правят случаите, при които пускаш пратката до точка в същото населено място, в което си и ти. Например, от София до София. Тогава втората доставка отпада, ако се наложи пратката да се върне към офиса, от който си я подала. Peace

# 59
  • Мнения: 98
Здравейте, виждам, че темичката е стара, но не намерих по - нова с търсачката.  Embarassed Чудя се дали, когато добавям обява в Shedd, трябва да пиша цената с включена доставката или не. В приложението ми изписва да включа и доставката в цената, но виждам, че има обяви с цена по левче, което едва ли е с доставката.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт