Германска нова медицина - 9 тема

  • 18 427
  • 82
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 24 467
Разписвам се.
И за да не е само спам, а ми е и интересно - да разискаме въпроса от края на предходната тема за методите на лечение. Т.к. това е интересното за хората. Това са конкретните резултати, които биха били и доказателство за състоятелността на хипотезите на ГНМ.

# 2
  • Мнения: 4 753
За съжаление едва ли някой тук може да каже повече, Judy... Хората, които основно превеждаха, разбираха, вкл. Кристиян, от който дойде тази тема, вече не пишат в бг-мама...

# 3
  • Мнения: 1 305
Това, което ми направи впечатление от прочетеното, че не се отрича хирургичната намеса. Следователно, дори и да се отработи един конфликт, не може да се самоизлекува някаква вече образувана формация. Или греша?

# 4
  • Мнения: 24 467
Това, което ми направи впечатление от прочетеното, че не се отрича хирургичната намеса. Следователно, дори и да се отработи един конфликт, не може да се самоизлекува някаква вече образувана формация. Или греша?
Защо да не може?
Аз точно обратното разбирам - че може. С решаване на конфликта, посредством изваждането му "на светло" от подсъзнанието в съзнанието и стопиране на защитните механизми, които само го задържат там в латентно състояние.
За съжаление едва ли някой тук може да каже повече, Judy... Хората, които основно превеждаха, разбираха, вкл. Кристиян, от който дойде тази тема, вече не пишат в бг-мама...
Жалко, че не пише.
Поддържа ли се сега специализиран сайт на български в тази насока?

# 5
  • Мнения: 4 753
Имаме си сайт на български с линк в първия пост, но мисля вече не се добавя нищо в него...

# 6
  • Мнения: 24 467
Имаме си сайт на български с линк в първия пост, но мисля вече не се добавя нищо в него...
Да, и там не се пише. Аз иначе съм чела досега, каквото има, на български.

# 7
  • София
  • Мнения: 84
Здравейте! Въпросът ми е свързан с прееклампсия в края на бременността - с решаването на какъв конфликт може да е свързана?

# 8
  • Мнения: 2 931
Записвам се в новата тема Simple Smile

# 9
  • Обетованата земя
  • Мнения: 459
И аз ви следя  bouquet

# 10
  • Мнения: 5 819
   Чувала съм, че медицината в Германия е доста напреднала. Доста болести лекуват в Германия с успех, чиито болести, например в България, не ти дават надежда, че могат да бъдат излекувани изобщо.

# 11
  • Мнения: 24 467
Но това може да няма връзка изобщо с Германската нова медицина.  Simple Smile

# 12
  • София
  • Мнения: 213
Това, което ми направи впечатление от прочетеното, че не се отрича хирургичната намеса. Следователно, дори и да се отработи един конфликт, не може да се самоизлекува някаква вече образувана формация. Или греша?

ГНМ разчита на обговаряне и осъзнаване на причината за конфликта с което да бъде подпомогнато оздравяването т.е. самоизлекуването на биологичното тяло. Когато има тежка ситуация на боледуване ( примерно голям тумор притискаш съседни органи и зони и пречещ всякак на функциите, прекалено високо кръвно от което може да умреш) се допуска медикаментозен контрол и интервенции, за да може организмът да оцелее чисто физически. Междувременно се следи и подпомага естественото оздравяване.

Някъде бях чела една много хубава подредба на методите на лечение, като градация. Нещо като:

Енергийно лечение.
Хомеопатично лечение.
Билколечение.
Химическа интервенция.
Хирургическа интервенция.

Може да изпускам нещо, но в общи линии е това.
Може би трябва да поясня, какво евентуално се включва в енергийното лечение, другите предполагам са ясни.
Човекът има 7 енергийни нива, горе-долу. Най-бавно движещата се енергия е видимата, физическата – тяло. Има и ментално тяло, емоционално тяло и т.н. Т.е. работата с някое от тези енергийни тела (с физическото са хирургичните интервенции и химията, билките, отчасти хомеопатията,  масажи, аку-пунктура и -пресура, гладолечение...). Менталното е работа с убеждения, вярвания – психоаналитици, психолози, коучове. Емоционалното – работа с емоциите, психиката – психолози, психоаналитици, ТЕС, Пренареждане на матрицата, Лечебните кодове, ТАТ, ПсайКей и др.. Чисто енергийни са  работа с рейки, семейни констелации, енерготерапевти,  леячи на восък, куршум и т.н. баячи, работа с енергията от разстояние, малко или голямо.

# 13
  • Мнения: 1 305
 Благодаря!

# 14
  • Мнения: 19 272
Здравейте!
Продължителна кашлица при дете на 10 какъв конфликт може да показва? Няма т, храни се, кашлицата просто започна един ден и постепенно се увеличи много, включително и вечер, без да се е разболявала от вирус или бактерия преди това. Освен откъслечни прокашляние, кашля и на пристъпи-много силно и продължително.

Общи условия

Активация на акаунт