Всичко за всички марки гел лакове - 11

  • 76 675
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Радомир
  • Мнения: 627
Моите Веналиса дойдоха след близо двумесечно чакане. Лакирах се, но съм със смесени чувства. Някак стои на черти, наложи се и трети пласт да сложа докато ми хареше. Поизмъчи ме. Сега ще видя откъм трайност как ще е, но май няма да поръчвам повече  Thinking

# 16
  • Мнения: 5 892
Сложете в първия пост инфото от Принцесата за  фрешер и Бонд, много е полезно!
Махай лепкавия слой да не ти става на черти( или по-малко)

# 17
  • Варна
  • Мнения: 7 702
 Деси кой цвят ти става на черти  newsm78. Аз всички налични ги пробвах на лъжици и са супер....

 Камалия според мен едно цялостно представяне на Коди системата не е излишно. За момента това май е най-сполучливя сет и повечето мацки се сдобиха поне с база и топ.

# 18
  • Мнения: 5 892
Ей сега ще го напиша тя само да го копне
Любимата на повечето, опитали марката- Коди.
Nail Fresher Kodi - почиства и обезмаслява нокътната плочка,работи само в горните слоеве на естествения нокът. Използва се само на естествен нокът преди нанасяне на всички изкуствени покрития. Не вреди на нокътната плочка.
Ultrabond Kodi Professional- грундиращо средство без киселина. Ултрабонд дефакто няма миризма и позволява да не се гори плочката и кутикулата. Това средство е подходящо както за гелови така и за акрилни системи. Икономично е и осигурява просто и удобно средство за моделиране на ноктите.
Primer Kodi Professional- киселинен обезмаслител, според рускините доста силен и не го препоръчват масово.
База Коди- една от най- популярните и харесвани. Каучукова, гъста, изравняваща. Недостатък е че се сваля по-трудно, съфорумките препоръчват да се прави Лаково каре. . Аз лично не харесвам четката, слагам с отделна. Комбинирала съм базата с няколко изграждащи гелове- държи страхотно.
Топ Коди с лепкав слой- каучуков, държи безупречно, страхотен блясък.
Топ без лепкав слой- държи много добре, също има страхотен блясък. Идеален е за пигментите, които се втриват в топ без лепкав слой.
Гелови бои Коди- гъсти, покривни, нямат лепкав слой.
Начин на ползване- фрешер(изсъхва от самосебе си и плочката изглеждала побеляла), ултрабонд(оставя плочката влажна и лепкава), лаково каре, база, цвят, топ. Ако ползвате пигменти, правите отливки с фолио или слагате твърди цели стикери първо запечатайте с база, после с топ. Изключително издържливо.
Лаково каре- нанася се  заздравител на 2мм. разстояние от краищата на нокътя. В темата е коментиран Евенлин 8 в 1. След като изсъхне се слага базата.

Последна редакция: сб, 27 май 2017, 21:15 от Камалия

# 19
  • Мнения: 669
Моля напишете ми точно какво искате да добавя, защото покрай двете деца нямам много време за съчинения Embarassed, а търсенето назад също ми е трудно. Сори, че така, но наистина ще изпусна нещо.

# 20
  • Радомир
  • Мнения: 627
Деси кой цвят ти става на черти  newsm78. Аз всички налични ги пробвах на лъжици и са супер....
934 синьо и 937 жълто. Ползвах базата на Блускай може да не са много съвместими.
Камалия лепкавия слой между слоевете ли да махам или на базата?

# 21
  • Мнения: 5 892
На базата и между слоевете

# 22
  • София
  • Мнения: 757
Камалия, супер е представянето на КОДИ! bouquet

# 23
  • Мнения: 669
Много офф стана, но вече.не ми дава да редактирам първия пост. Тъпото е, че правя всичко през телефона.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 7 702
 Е здраве да е ще пращаме питащите на втора страница вместо на първа  Joy

 Деси тия двата ги чакам.

# 25
  • Мнения: 3 199
На мен Веналиса не ми става на черти. Червеното покри идеално с един слой, бледо розово, тъмно розово и лилаво с 2 слоя покриха идеално.
За брокатените лакове гледах клипчета, че ги нанасят на гъба и така се наслояват частичките. Обаче не съм го пробвала.
https://www.youtube.com/watch?v=VcHzidmqPJE

# 26
  • FR
  • Мнения: 214
Абе и на мен жълтото ми стана на черти. Даже се учудих да не е развален нещо. Получих го заедно с винено червен и свтло бежов и те си покриват добре. Значи проблема не е само в моя телевизор  Confused

# 27
  • Мнения: 669
Днес счупих нокътя на единия палец, цепна се отсрани:cry:. Прегледах наличностите и се оказа, че имам останал само изграждащ гел Emmi nail. Май само с него нищо няма да мога да закрепя нали?

# 28
  • На плажа
  • Мнения: 1 107
Днес счупих нокътя на единия палец, цепна се отсрани:cry:. Прегледах наличностите и се оказа, че имам останал само изграждащ гел Emmi nail. Май само с него нищо няма да мога да закрепя нали?
Отрязваш мъничко парченце от пликчето на съвсем обикновен чай и слагаш върху неизпечен тънък слой гел...или база.След това покриваш още веднъж и няма мърдане.
Едрия брокат го нанасям с гъбичка за грим,слагам на гъбичката от четката и с потупващи движения нанасям.Имам хубав брокат от  първото нанасяне  Peace

# 29
  • Мнения: 669
Дани мерси за съвета bouquet, довечера ще пробвам, ако остане толкова малко счупин до довечера де.

Общи условия

Активация на акаунт