Искам да кажа ... (124)_29.05-04.06

  • 82 194
  • 928
  •   1
Отговори
# 885
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 922
Даун, рано ти е за внуци. А пък ти не си навита за друго сега  Grinning.
Яна. пепел ти на езика  Mr. Green. само на съседските искам да се радвам Simple Smile.
Ха, недей така. Нали сега е по-късно майчинството. Като ходих на рентген, ме питаха дали не съм бременна. Едва се сдържах да не се изхиля.

Гушкайте си децата независимо дали са пубери, или не, докато имате възможност. Моите успявам да ги видя веднъж годишно, дори рядко се улучваме всички на едно и също място по едно и също време. Пръснати сме в различни държави. Добре, че ги има тези нови технологии.

# 886
  • Мнения: 18 057
Ходихме на полигона семейно, сега разбирам мъжа ми що мълчи като карам аз  Laughing

# 887
  • Мнения: 22 036
Ох, то да го удариш не можеш, обаче и да го целунеш пак не можеш Wink У нас поколението е ръстово. Втори номер вече удари 181 см.

Целуването работеше във втори-5 клас. Заплашвах го, че ще го нацелувам пред приятелите, ако не си направи домашните  Mr. Green
И мен още ме питат дали не съм бременна  Grinning. Надявам се д не ми се случи Simple Smile.

# 888
  • София
  • Мнения: 6 002

Гушкайте си децата независимо дали са пубери, или не, докато имате възможност. Моите успявам да ги видя веднъж годишно, дори рядко се улучваме всички на едно и също място по едно и също време. Пръснати сме в различни държави. Добре, че ги има тези нови технологии.

Така правя, Яна, като ми падне случай и протести не приемам Mr. Green

# 889
  • Sofia
  • Мнения: 8 821
Даун,айде не си престаряла пък ти  Naughty. Ако се влюбиш светкавично не се знае какво ще ти се прииска,пък от там...каквото-такова  Praynig Hug Hug.
Моят е гушлив, ама сме на финала,вече...ергенее се човекът.Плашите ме с тия ваши кисели тийнове  Crossing Arms.Аз,обаче,съм умятна и ще го бия по киселявина...ако въобще ме отрази  hahaha.
Жаки,ще покажа тия дни  Peace

# 890
  • Мнения: 22 036
Даун,айде не си престаряла пък ти  Naughty. Ако се влюбиш светкавично не се знае какво ще ти се прииска,пък от там...каквото-такова  Praynig Hug Hug.
Моят е гушлив, ама сме на финала,вече...ергенее се човекът.Плашите ме с тия ваши кисели тийнове  Crossing Arms.Аз,обаче,съм умятна и ще го бия по киселявина...ако въобще ме отрази  hahaha.
Жаки,ще покажа тия дни  Peace

Джено, млъкни  Naughty. То там е проблема, че още може да стане гаф  Laughing. Аз хапчета никога не съм пила, ама сега се замислям  newsm78.

# 891
  • Sofia
  • Мнения: 8 821
Джено, млъкни  Naughty. То там е проблема, че още може да стане гаф  Laughing. Аз хапчета никога не съм пила, ама сега се замислям  newsm78.
Whistling Flutter

# 892
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 922
Даун, една спирала ти решава проблема  Wink. Па ние нямаме против да сме чичовци, какво пък.

# 893
  • Germany
  • Мнения: 8 020
Жаки, и на мен ми стана мъчно за Мия. Искренно се надявам да е била успешна операцията и скоро да има сериозно подобрение  Praynig
При нас големият е по добре и може би утре ще го изпишат, но малкото още дриска и качва температура... Почна да пие вода следобяд с надеждата и него да изпишат и след 30 мин се почна с ходенето до тоалетна. Стиснете едни палци утре да е по добре положението щото и аз и той сме на ръба...

# 894
  • Мнения: 22 036
Даун, една спирала ти решава проблема  Wink. Па ние нямаме против да сме чичовци, какво пък.

Я да мълчите  Mr. Green, чичовци на чужд гръб  Crossing Arms Достатъчна ми е кучката и ДВЕТЕ, вече котки. След малко отивам да спя - САМА, за да няма после "чичовци".

# 895
  • Sofia
  • Мнения: 8 821
Ех,бе,Мони,от къде го завъдихте това чудо  Confused Стискам палци от сега, да се подобрявате всички  Praynig и утре да се похвалиш!

# 896
  • Мнения: 13 068
Мони, стискам силно, дано да минава бързо Hug
Утре ще звъня аз още сутринта. Като е права диша, легне ли край. Може и да е нормално, дано!

# 897
  • Мнения: 22 036
Мони, стискам силно, дано да минава бързо Hug
Утре ще звъня аз още сутринта. Като е права диша, легне ли край. Може и да е нормално, дано!

Нормално е да не може да диша когато спи. Разширяват се гадните съдове. Дай си време и ще се получат нещата.

# 898
  • Мнения: 6 741
Даун, една спирала ти решава проблема  Wink. Па ние нямаме против да сме чичовци, какво пък.
Ааа, не е сигурно!В темата за оплакване четох, че една мацка забременяла със спирала, разместила се просто Mr. Green

# 899
  • Мнения: X
Макове:
Скрит текст:





Последна редакция: нд, 04 юни 2017, 22:55 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт