Искам да кажа ... (124)_29.05-04.06

  • 82 166
  • 928
  •   1
Отговори
# 900
  • Мнения: 22 036
Сбъдваща, прекрасна госпожица, а и маковете са хубави.

(И аз го прочетох това с разнестването, но ...)

# 901
  • Мнения: X
Сбъдваща, разкошни!

За спиралата. Явно е била медена, а не хормонална. При вторите няма значение дали е разместена, защото излъчва хормони директно докато при другите едно разместване и са неефективни.

# 902
  • Мнения: 22 036
Контесо, потребителката е известна с "историите си" Simple Smile.

# 903
  • Мнения: X
Даун,   Laughing
Заспивам на дивана гледайки кулинарни шоута. Неделен следобед...

# 904
  • Мнения: 18 051
Аз бях с хормонална, много бях доволна, но я махнах предсрочно Confused Цикълът ми изчезна изцяло, 3 години без капка, но ми се наложиха изследвания на хормони, лекарката ли се накара като и казах последен МЦ преди години, помисли, че я бъзикам сигурно  Mr. Green Не бих сложила медна, страх ме е от сраствания, а и без това често ме боли ниско долу Cry

# 905
  • Мнения: 6 735
Даун, известна с историите си  Rolling Eyes ясно.
Премерих един панталон и една вталена блуза.Изглеждах като прескрипан кремвирш Rolling Eyes хем искам да съм ок, хем съм ламята Спаска Tired

# 906
  • Мнения: 39 684
Изчетох ви.
Дано утре е по- добре Миа!
Искам да потвърдя думите на Бърди за хотела, който е дала!
Ша, хубава коса имаш, забравих да коментирам по- рано.
Янтра, докато ги няма децата да направиш повече от един вид сладко, че инак айляка ще ти дойде в повече.
Какво стана с екселската таблица?

# 907
  • Мнения: 22 036
Даун, известна с историите си  Rolling Eyes ясно.
Премерих един панталон и една вталена блуза.Изглеждах като прескрипан кремвирш Rolling Eyes хем искам да съм ок, хем съм ламята Спаска Tired

Рибозом имах предвид. Пише забавно и за това, вероятно за това не ги приемам на 100%.

# 908
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 909
Еее, Кате, недей стряска Даун, де. Има и такива случаи, вярно е, ама не са масовост.
И аз чета с удоволствие Рибозом.

# 909
  • Мнения: 22 036
Еее, Кате, недей стряска Даун, де. Има и такива случаи, вярно е, ама не са масовост.
И аз чета с удоволствие Рибозом.

Яна, при мен вероятността да забременея е сведен до 0  Mr. Green.

# 910
  • Мнения: 3 868
Рибозом пише много увлекателно, да.
Дано се оправи вече Миа, горкото дете. Измъчихте се.

# 911
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 912
Робот вкъщи не става, на два етажа, много нива -
В грешка си, 2 етажа, отворена концепция, 500 кв.м. ....да е жива и здрава Румбата. И под леглата и под шкафовете чисти. ( а като си помисля колко бях против тази покупка)

Жаки, хубаво, яе спомена пиролизата, та да вкл и моята.

Някой да знае как се реже стироформ?

# 912
  • Мнения: 22 036
Робот вкъщи не става, на два етажа, много нива -
В грешка си, 2 етажа, отворена концепция, 500 кв.м. ....да е жива и здрава Румбата. И под леглата и под шкафовете чисти. ( а като си помисля колко бях против тази покупка)

Жаки, хубаво, яе спомена пиролизата, та да вкл и моята.

Някой да знае как се реже стироформ?

С макетен нож, а как катери стълбите, освен ако нямаш два?

# 913
  • Мнения: 5 387
Всичко що е Шайоми (не Ксиаоми) е хубаво, качествено и направено с умисъл.
Али, мн ми е забавно да те чета. Такава енергия струи от всеки твой пост.
Според вас възможно ли да се отглежда вълк като домашно животно? Днес един чичко разхождаше едно такова, но малката фурия търчеше напред с кракомобила и не успях да попитам какво е това животно. ПОставила съм си за цел тази седмица да разбера. Тр да си купя и тоалет за РД на същата фурия, както и да обиколим някои атракциони, за да има какво да разказва каката в ДГ, когато се приберем. Доста натоварена програма се очертава.

# 914
  • Мнения: 22 036
Възможно е, домашните кучета така са се пръкнали. Няма животно, което да не може да се отглежда. Дори и гадния ми таралеж свикна по някое време.

Общи условия

Активация на акаунт