Още мъничко остана, ЮЛЧЕ да се гушне в мама

  • 52 348
  • 567
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 295
За изписването си събрах комплект. Купих си едни сладки ританки и блузка с лента за коса. Мишо го изписаха октомври и пак не сложих шапка, така че сега със сигурност няма да ми трябва. Купих си бяло боди с къс ръкав отделно и отделно една много тънка бяла пелена от единично трико. Като гледах комплектите,  всички са с пелени от двойно трико, струва ми се че са много дебели.
За количките, ще си ползвам старата количка. Тя е някаква световно неизвестна полска марка, но на мен ми е много удобна. Лека,  лесно се сгъва и всичкият текстил по нея може да се свали и пере в пералнята. От зинния кош остава само пластмаса, която да забършеш.

# 46
  • Мнения: 411
Бебка,направо ме спаси  Hug  ! Има много хубави комплекти и наистина не са скъпи !
Аз исках да попитам за еднократните бикини. В същност те се използват докато си в болницата,но използваш и дамски превръзки,нали?Може ли някой вещ да каже,след като мине раждането (естествено), как протичат визитациите?Предполагам,че редът във всяка болница е различен,но  какво включват горе-долу  ?

# 47
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 112
Здравейте,  аз пък днес бях на Жк,  34 гс +4 ,  бебо е 2650гр. От другата седмица почвам да ходя на тонове всяка седмица. Изписаха ми желязо да пия,  че хемоглобина е малко нисък. Тъпото ми кръвно продължава да е 130-140 на 90. така с бързи стъпки вървя към секцио Simple Smile

# 48
  • Мнения: 205
Аз си купих комплект за изписване от 4 части (ританки, горна част, лигавник и шапка) за 22 лева и допълнително взех тънка пелена и боди с къс ръкав с предно закопчаване. Вече са изпрани и подредени. Днес ходих на запис на тонове и това човече не спра да шава, но въпреки​ силно назъбената графика - всичко изглежда добре.
Краката ми са понички, но се поглезих с педикюр вече. От днес съм официално в 9 тия месец, бебето е 2900  Laughing
Понеже лекаря ми се занимава с инвитро, днес докато чакахме излезе една двойка - момчето свело глава, а момичето плачеше, си помислих: само да са ни живи и здрави дечицата - няма какво да се оплакваме че ни е тежко, некомфортно или да се плашим от раждането. Ние сме щастливи хора Simple Smile Как само искат да имат моите проблеми някои момичета...

# 49
  • Мнения: 1 782
За нищо Simple Smile Забравих и този сайт да споделя с вас :

https://www.idividishop.com/bg/products/bebe-momche/komplekti-za … izpisvane-momche/

# 50
  • Мнения: 821
Виждам, че има комплекти с къс ръкав и ми изниква въпрос. Все пак през юли се очаква да се доста топло, обаче на мен ми казаха, че никъде не изписвали бебета с голи ръчички и крачета, трябвало задължително дъгъл ръкав и крачол newsm78 Знаете ли дали е така? За крачетата ясно, ще бъдат с ританки, но ръчичките защо? Още повече, че те ще бъдат и повити в одеялце... Много се зачудих.

# 51
  • Сливен
  • Мнения: 4 062
Да ви се оплача днес ме приеха за задържане.От вчера съм с болки ниско долу ,сложиха ми система,която изтече преди около час а болките пак ги има,една идея са по-слаби обаче ги има и ми е много криво.Това ще ми е първото спане в болница през живота.Досега всичко вървеше много добре в сряда бях на преглед при док който ми прави ин витрото всичко беше супер,бебо е 2760гр върви 10 дни напред,води, плацента всичко идеално и изведнъж без никаква причина болки.

# 52
  • Мнения: 1 479
Оesi, стискам палчета да те пуснат скоро и бебо да издържи още няколко седмици!

# 53
  • Мнения: 148
Oesi, стискам палци да ти се разминат болките и беб да се появи по-близо до термин!

# 54
  • Сливен
  • Мнения: 4 062
Още 3 седмици след 36 казаха,че не е проблем да се вади.АГ-то ми се надявам да е дежурно утре да я поразпитам,че тази която ме прие,хич не обяснява ,то и в отделението лудница.
Мерси момичета,по принцип трябва да е планово на 10 или 12 юли.

# 55
  • Някъде под слънцето
  • Мнения: 360
Oesi, стискам много палци всичко да остане спокойно и да можете да дочакаме големия ден вкъщи Hug Praynig Hug

# 56
  • Мнения: 1 479
Оеси, в коя болница си? Ще издържи до началото на Юли, стискаме всички палчета!

# 57
  • Мнения: 7 987
oesi, дано минат болките и да издържиш до датата на секциото!
За дрешките за изписване - в болницата, в която раждах беше студено. Няна как по къс ръкав.

# 58
  • София
  • Мнения: 715
Oesi, стискам палци всичко да отмине да нямаш болки и бебчо да изчака дата по близо до термин. Много е неприятно по болниците няма значение какъв е повода. Пиши  пак да кажеш  как си.

# 59
  • Мнения: 295
Палци и от мен Оеси! Почивай си докато си там и си мисли че е за добро!
Днес и аз бях на лекар. Понеже контракциите ми се учестиха и започнаха да стават болезнени, започвам да пия Но шпа и продължавам с магнерота. Каза и повече да лежа, което да видим как ще стане. До тук 34та седмица съм +6 кг.

Общи условия

Активация на акаунт