Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 63 - ЮНИ 2017

  • 169 462
  • 1 654
  •   1
Отговори
# 975
  • София
  • Мнения: 23 158
Аз бях миналият месец бях за няколко дни извън страната и оттогава тотално спрях да се занимавам с Амстел, защото пропуснах няколко дневни въпроса и знаех, че нямам никакъв шанс. За хакам участвам, пък ще видим.  Laughing

# 976
  • Мнения: 2 583
Някакъв Румен Соколов е направил 99% в Амстел  #Crazy Как е успял? newsm78 Уж всеки ден гледам телевизия и не мога да ги направя #Cussing out
И други има с 97-98 точки.
Явно не сме успяли да намерим всички
или някои си ги пазят и не ги споделят.  newsm78



Явно някои са следели кодовете оттук и са си намерили други, които са решили да не споделят.
Едва ли всички участници влизат в този форум, но ако са следили всички предавания най-вероятно са видели всички кодове. Ще видим дали ще имам късмет поне за хамак. че биричка не успях да спечеля  Simple Smile

# 977
  • при късмета
  • Мнения: 24 133
На Амстел, някой каза, че сменят кодовете по билбордовете, но тези, които аз видях си останаха същите, при това изчезнаха доста преди края на играта. Явно организаторите са махнали кодовете отдавна и вече няма начин да се намерят. По Дискавъри вече всички се повтарят. Във ФБ страницата им пускат от време на време, и те са ни известни.
Аз още миналата седмица пресметнах, че с всички дневни въпроси до края, ще ги докарам до 93-4 кода. На единия профил имам 1 грешен отговор, на другия 2. И те да ми бяха верни, пак нямаше да успея.
Не са равнопоставени условията за всички играчи, няма как абсолютно всички да хванем играта от първия ѝ ден, а дневните въпроси, стана ясно, че са бройката

# 978
  • Мнения: 2 583
На Амстел, някой каза, че сменят кодовете по билбордовете, но тези, които аз видях си останаха същите, при това изчезнаха доста преди края на играта. Явно организаторите са махнали кодовете отдавна и вече няма начин да се намерят. По Дискавъри вече всички се повтарят. Във ФБ страницата им пускат от време на време, и те са ни известни.
Аз още миналата седмица пресметнах, че с всички дневни въпроси до края, ще ги докарам до 93-4 кода. На единия профил имам 1 грешен отговор, на другия 2. И те да ми бяха верни, пак нямаше да успея.
Не са равнопоставени условията за всички играчи, няма как абсолютно всички да хванем играта от първия ѝ ден, а дневните въпроси, стана ясно, че са бройката
Явно този дето има 99% играе от първия ден, иначе няма как да ги направи newsm78 Във Варна отдавна не виждам кодове. Не че ходя кой знае къде, но преди по пътя си видях 2-3, а сега ги няма!

# 979
# 980
  • Мнения: 9 496
От скреч картата на милка (при покупка над 6лв на шоколади) спечелих шоколад;
Бонибон-2:0 за тях Tired

Бонибон с кодове в Ст.Загора има в Метро и в хранителните стоки до "Линдо"-кв.Самара3

# 981
  • Мнения: 1 390
Явно този дето има 99% играе от първия ден, иначе няма как да ги направи newsm78
Само че билбордовете с кодове бяха в различните големи градове.
За да е видял всичките, доста трябва да е пообиколил  Joy
Както винаги, подозираме "нелоялна конкуренция"
Потърсих и друга тема за споделяне на кодове, но не открих.
Явно чете тук....
Изловихме го  Joy

# 982
  • Мнения: 14 851
Че чете,чете,ноо не пише.  Laughing
Аз искам хамак,та не си давах зор и съм на 70 и няколко процента .

# 983
  • Сандански
  • Мнения: 1 699
Ех то колко много четат и не пишат.
На аванта са ни взели  Joy

# 984
  • Мнения: 340
Сутринта спечелих 2-ра кутия белвита и бонибонен крачкомер от 1-вия код, а имам още 5   Crazy да знаех нямаше да купувам...
От Лакалут ни вест, ни кост, а някои от вас много отдавна си получиха зодиите... Почнах да се притеснявам  #2gunfire

# 985
  • София
  • Мнения: 3 108
Не мога да се регистрирам във Фанта..

# 986
  • Мнения: 36 915
И аз не съм получила от Лакалут. Мисля да изчакам до юли и да им пиша пак.

# 987
  • София
  • Мнения: 908
На Амстел, някой каза, че сменят кодовете по билбордовете, но тези, които аз видях си останаха същите, при това изчезнаха доста преди края на играта. Явно организаторите са махнали кодовете отдавна и вече няма начин да се намерят. По Дискавъри вече всички се повтарят. Във ФБ страницата им пускат от време на време, и те са ни известни.
Аз още миналата седмица пресметнах, че с всички дневни въпроси до края, ще ги докарам до 93-4 кода. На единия профил имам 1 грешен отговор, на другия 2. И те да ми бяха верни, пак нямаше да успея.
Не са равнопоставени условията за всички играчи, няма как абсолютно всички да хванем играта от първия ѝ ден, а дневните въпроси, стана ясно, че са бройката
Аз съм с 92, с отговорени всички дневни въпроси от 09.05 насам, и верни отговори на всички кодове, които сме откривали тук. Като махнем две точки от дните, които сме изпуснали, 6 кода ни се губят.
Ама стига да спечеля хамак или бира в последното теглене пак ще съм доволна Simple Smile

# 988
  • Мнения: 2 014
Не мога да се регистрирам във Фанта..
Пробвай с друг браузър.

# 989
  • Мнения: 294
добро утро. аз се записвам с дигитален портрет на детето от играта на захарни заводи-  „Жели фън“. все още нямам мейл с подробности. очаквам го днес. хубав ден на всички

Общи условия

Активация на акаунт