Лидл-104-Панагюрско- първоюлска (01.06-01.07)

  • 157 873
  • 1 092
  •   1
Отговори
# 495
  • 1st floor
  • Мнения: 9 112
Може ли да споделите за часовниците - от какъв материал са? Силикон или? И може ли да се стесняват? Нищо не виждам от снимките... Tired

# 496
  • Мнения: 68 653
Момичета, този прах за пране Макси трат става ли за нещо?

Не.
Ако ти трябва прах, в момента в Кауфланд има Персил 60 пранета на 14 лв. Много изгодно като цена. Качеството е ясно, няма да го коментирам..

# 497
  • Мнения: 47 986
Аз забравих за банските, но здраве да е Simple Smile

# 498
  • Мнения: 2 820
За тениската и аз чак довечера ще дам мнение. А от сутиените едните са с доста дебели подплънки, а другите с по-малки. Аз взех от вторите.

# 499
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Момичета, този прах за пране Макси трат става ли за нещо?

Тъкмо това се чудех и аз  Mr. Green

Така ли ми се струва, или в италианската седмица има повече неща от друг път?  newsm78

Като чета какви суми давате за дъски за гладене и ютии  ooooh! Аз не обичам да гладя (но ми се налага  Sad ). Дъската ми е купувана от пазара преди N години за 13 лв. мисля. Преди 2-3 години и смених калъфа с такъв от Лидл. Ютията ми е "Елеком" - марка, която много уважавам - уредите са евтини, но сравнително качествени. 20 и няколко лв. струваше, с керамично покритие и самоизключване.

Edit: разбрах за праха. Благодаря, Тета! Ти май зорко следиш промоциите на перилни препарати  Wink

Всъщност, аз напоследък си харесвам течния Формил с марсилски сапун.

# 500
  • Мнения: 3 228
 *Avalon*, благодаря Hug

# 501
  • Мнения: 2 681
Може ли да споделите за часовниците - от какъв материал са? Силикон или? И може ли да се стесняват? Нищо не виждам от снимките... Tired

Имах часовник от предното пускане и го върнах.
Каишката ми изпотяваше ръката.
Нощно време не се виждаше колко часа е.
За стесняване - не съм се заглеждала.

# 502
  • Мнения: 68 653
Аз  взех синьо горнище. Имаше и от банските от миналата седмица също.

Взех и една пола ленена, шарената...пак останала от миналата седмица.

За чаршафите още ме е яд, че не отидох в понеделник да ги видя. Забелязала съм, че винаги първия ден се поразграбват и остават само от най-малките размери. И сега така беше.
Кафявото и патладжаненото като цвят бяха много близки, едвам ги различих. Кафявото беше нещо като тъмно графитено сиво по-скоро. От тези цветове обаче имаше само 90/200. Нищо, начесах си крастата, като взех един от двата останали 180/200 - и двата тъмно сини.
Материята пак да кажа ми допадна много, страхотни са. Мисля, че и лесно ще съхнат.

Горните обаче наистина простеят леко като материя, и като шарка...

Туй то....взех една саздърма, че огладнях от толкоз обходи из магазина Mr. Green


Ако някой държи на лидълски прах/течен препарат...по-добре Формил. Прах Формил, а от течните Формили да е концентрата Peace

# 503
  • Мнения: 47 986
Абе простеят, ама една приятелка си купува все такива едноцветни, леко сатенирани, за по над 100-150 лева комплекта, да не кажа че лидълските са по-хубави. Въпрос на вкус. Само дето ги взима от определен магазин и й е под нивото да си вземе от Лидл...Simple Smile
Хубави са си чаршафите, особено на фона на ония рехави боклуци с иначе атрактивнид есени, които пускаха по едно време. Те бяха отврат.

# 504
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Има маскарпоне, но не видях канелони Sad
Рендето пускано ли е преди, заслужава ли си?
Много неща си харесах от новата брошура. Смятах да ходя днес за стягащи гащи, но тези от следващата седмица ми изглеждат памучни и може би ще изчакам тях.
Мнение за пресите за паста? От кръглите резци имам, по-скоро другите ме интересуват, както и ножицата за пица.
Пликовете за мен са прекалено лъскави, а смятах да взема два единични комплекта, че и ние не спим с обща завивка. Имам комплект от памучен сатен /или сатениран памук, не помня вече, че е 10-годишен/ на Тач, грам лъскавина няма.

# 505
  • Русе
  • Мнения: 7 057
А кафеварките пускани ли са и преди, че не съм обръщала внимание newsm78 Дали са хубави? В Метро хубава италианска кафеварка струва 60 лв.

Goldie, не винаги пускат канелони в италианската седмица.

# 506
  • Русе
  • Мнения: 5 347
Здравейте!
Стигнах и аз до магазина сутринта. Взех си Коралов бански в втория магазин, в който отидох, че нямаше номерация иначе. Никак не е лош, но още му се чудя дали да го оставя, основно заради долнището - малко повечко плат има и не е много изрязано.
Взех си тениската бяло и черно райе М, размер - добре стои, тя остава Simple Smile. Другата с шареното листо също беше хубава.
ММ си взе Оранжево-кораловите плувни шорти - също доволен.
Забравих да гледам късите гащи с тия бански.

# 507
  • Мнения: 1 806
Мнение за това

# 508
  • Мнения: 730
Здравейте!
Стигнах и аз до магазина сутринта. Взех си Коралов бански в втория магазин, в който отидох, че нямаше номерация иначе. Никак не е лош, но още му се чудя дали да го оставя, основно заради долнището - малко повечко плат има и не е много изрязано.
Взех си тениската бяло и черно райе М, размер - добре стои, тя остава Simple Smile. Другата с шареното листо също беше хубава.
ММ си взе Оранжево-кораловите плувни шорти - също доволен.
Забравих да гледам късите гащи с тия бански.
И ние сме доволни от лидълските бански.

# 509
  • Мнения: 5 096
От предишните пускания на контактния грил има ли доволни от него  newsm78 newsm78.

Общи условия

Активация на акаунт