Лидл-104-Панагюрско- първоюлска (01.06-01.07)

  • 157 886
  • 1 092
  •   1
Отговори
# 915
  • Мнения: 3 546
ani-ali, 140лв., дано да са останали до тогава.

# 916
  • Мнения: 12 796
Мерси  bouquet
Ако отидем в края на седмицата ще проверя дали не е останала някоя, каква беше цената?
А от пасатора има ли доволни, достатъчни ли са оборотите?, точно такъв ми трябва да си правя точно домашни тахани Simple Smile))  Peace Hug
Имам такъв от няколко години, изглежда ми да е същият. Точно тахан си меля в него най-често. Мощността си му е екстра, 600 вата е, но пак не очаквай да смелиш наведнъж тахана, пак си загрява и на няколко пъти... просто  иска много продължително смилане.

# 917
  • Мнения: 1 483
И аз днес получих чопър-розовичък. Голям подарък. Grinning Тези дни ще ида и аз да понапазаря това онова за у дома. Дами, много сте ми полезни! Благодаря ви! Simple Smile

# 918
  • Мнения: 278
Здравейте , гледам ,че в нашият Лидл има останали смесители за кухня . Цената изглежда изгодна , има ли някой , който дасподели мнение. Говоря за тези два модела. Едната картинка не е на модела на Лидл ,но изглежда по същият начин. http://promocii.bg/smesitel-637278    http://kuhnia.bg/smesiteli/1867/

# 919
  • Мнения: 8 939
Здравейте , гледам ,че в нашият Лидл има останали смесители за кухня . Цената изглежда изгодна , има ли някой , който дасподели мнение. Говоря за тези два модела. Едната картинка не е на модела на Лидл ,но изглежда по същият начин. http://promocii.bg/smesitel-637278    http://kuhnia.bg/smesiteli/1867/

Сестра ми имат този с душа са супер доволни. Точно вчера си говорихме колко е удобен и каква добра  находка от една шатра са уцелили.
При вас на каква цена е?

Последна редакция: вт, 27 юни 2017, 23:18 от alina_si

# 920
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Сефтосах чопъра и аз снощи. Накълцах лук и чесън за доматен сос, както и кашкавал за плънката на равиолите. На първо четене съм много доволна.
От италианската седмица освен белия сос, за който споделих че не ни хареса, бях взела и един от доматените - с панчета и не знам какво още, с бяла капачка. Имаше отзиви тук, че са люти доматените сосове, та снощи направих домашен за децата, а за нас с мъжа ми отворих този готовия. Ами, изобщо не беше лют. Много ни хареса на всички. Имаше съвсем лека пикантна нотка, но в никакъв случай не бих го нарекла лют. И сега ме е яд, че не го опитах още тогава и да си заредя някое друго бурканче за бърза вечеря Tired
Да попитам кашкавалът Блуедино ли беше, в опаковка от 750гр., който е много харесван тук, става ли за паниране? Дадох му може би трети шанс, но не става работата и се чудя как да го употребя.

# 921
  • Мнения: 104
Здравейте! Някой знае ли какво се случи със сиренето SOFRA в металните кутии? Напоследък само от него купувам, защото много ми допада на вкус, но вчера исках да си взема, че ми свърши и не го открих. На негово място има някакво друго в подобни кутии, но съвсем друга марка. От персонала не знаят дали е същото, но рискувах да взема и да го пробвам, но се надявам пак да си заредят СОФРАТА

ами ще чакаме мнение , много сме феновете на софра , чакаме да видим ще има ли няма ли , новото хубаво ли е ..

Опитах го. Хареса ми. Честно казано не направих разлика със СОФРА Wink

# 922
  • Мнения: 7 284
Сефтосах чопъра и аз снощи. Накълцах лук и чесън за доматен сос, както и кашкавал за плънката на равиолите. На първо четене съм много доволна.
От италианската седмица освен белия сос, за който споделих че не ни хареса, бях взела и един от доматените - с панчета и не знам какво още, с бяла капачка. Имаше отзиви тук, че са люти доматените сосове, та снощи направих домашен за децата, а за нас с мъжа ми отворих този готовия. Ами, изобщо не беше лют. Много ни хареса на всички. Имаше съвсем лека пикантна нотка, но в никакъв случай не бих го нарекла лют. И сега ме е яд, че не го опитах още тогава и да си заредя някое друго бурканче за бърза вечеря Tired
Да попитам кашкавалът Блуедино ли беше, в опаковка от 750гр., който е много харесван тук, става ли за паниране? Дадох му може би трети шанс, но не става работата и се чудя как да го употребя.
Един път пробвах да го панирам,но не се получи.(Идея за оползотворяването му-принцеси с настърган,странджанки Wink,соленките с кашкавал,сирене и масло-като мини кроасанчета...).Отдавна спрях да купувам от този,все нещо не ни харесва.Бях споменала,че взимам напоследък от голямата кръгла пита по 2кг(когато го има)

# 923
  • Мнения: 68 654
Що бе....какво му е на кашкавалчето? newsm78 Много е готино, поне не мирише на вкиснато и кисело като повечето..

# 924
  • Мнения: 47 988
Аз харесах панталоните
Подобни шарени си взех преди дни от уайкики, но по 27 лева, а тези са на половин цена и са много приятни
Жалко че от червения нямаше номер като за моето д...

# 925
  • София
  • Мнения: 3 611
Сефтосах чопъра и аз снощи. Накълцах лук и чесън за доматен сос, както и кашкавал за плънката на равиолите. На първо четене съм много доволна.
От италианската седмица освен белия сос, за който споделих че не ни хареса, бях взела и един от доматените - с панчета и не знам какво още, с бяла капачка. Имаше отзиви тук, че са люти доматените сосове, та снощи направих домашен за децата, а за нас с мъжа ми отворих този готовия. Ами, изобщо не беше лют. Много ни хареса на всички. Имаше съвсем лека пикантна нотка, но в никакъв случай не бих го нарекла лют. И сега ме е яд, че не го опитах още тогава и да си заредя някое друго бурканче за бърза вечеря Tired
Да попитам кашкавалът Блуедино ли беше, в опаковка от 750гр., който е много харесван тук, става ли за паниране? Дадох му може би трети шанс, но не става работата и се чудя как да го употребя.
Един път пробвах да го панирам,но не се получи.(Идея за оползотворяването му-принцеси с настърган,странджанки Wink,соленките с кашкавал,сирене и масло-като мини кроасанчета...).Отдавна спрях да купувам от този,все нещо не ни харесва.Бях споменала,че взимам напоследък от голямата кръгла пита по 2кг(когато го има)
Проблемът явно е в начина ви на паниране. Кашкавалът си е супер!

# 926
  • Мнения: 6 718
Днес и аз се сдобих с пасатор.
Да питам доволни ли сте от жилиращата захар?
Много! Grinning Миналата година правихме само от ягоди с желиращата захар и.... бяхме очаровани. Затова тази година купувам редовно от тази захар и правих ягоди , няколко пъти, смес от ягоди, малини и черници, вчера правих и с вишни. На нас ни харесва сладкото с желиращата захар. Peace
Аз ще правя за първи път домашно сладко може ли малко насоки😇😇😇.
Аз го правих по рецептата от пакета. Изтеглих плодовете след като почистих. Сложих 1суп.лъж. лимонов сок, а не 2, както пишеше. Варих плодовете 10 минути (варят се БЕЗ вода). Охлаждане добре, слагам захарта, разбърквам и на котлона. След като заври засичам 5 минути и свалям от котлона. Насипвам горещо в затоплени буркани, затварям с капака и слагам буркана с капака надолу. След като изстине, проверявам дали капакът е хлътнал и прибирам. Това е.

# 927
  • Мнения: 270
А някой има ли отзиви за ДЪРВЕНИТЕ ИГРАЧКИ в едни ЦИЛИНДРИЧНИ кутии?

# 928
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Ами на мен ми е много безвкусен и сапунен този кашкавал, не съм опитвала да го обработвам термично.  И преди съм писала, че не го харесвам, но реших че в голямата опаковка може да е по-добре. Ние обичаме зрял кашкавал. Както и да е, на сандвичи е добра идея, щом е съмнителен резултатът с панирането Rolling Eyes

# 929
  • софия
  • Мнения: 1 707
Много е лесно. Следваш указанията на опаковката на желиращата захар и за половин час си готова със сладкото Simple Smile !

[/quote
]
Благодаря!
Fortuna-ако се получи сладкото ми ти пращам едно бурканче,благодаря ти!
Момичета в  къщи не ядем кашкавал,сирене само.Но обожавам настърганата моцарела и пармезан-детето си ги сипва в купичка и така си ги хапва.Също сме фенове и на био  кокосовото масло.

Общи условия

Активация на акаунт