Лидл-104-Панагюрско- първоюлска (01.06-01.07)

  • 157 848
  • 1 092
  •   1
Отговори
# 900
  • Мнения: 68 646
Нил, аз си взех една спирала за отпушване на канали. Мивката в кухнята се беше запушила...да ти кажа, лесно се борави със спиралата, двамата с детето отпушихме всичко. От някаква железария я взех за 5-6 лева. Peace
Абе и такова имам и препарати и все се запушва. Гледам да изчиствам съдовете, но малко и трябва.  Може би не трябва да я отпушвам напълно, че да имам коз да си взема миялна  Thinking Thinking На всичкото отгоре и майсторът така е направил плота, че да капне малко вода и веднага тече с наклон към мен и пода. И въпреки че ползвахме същия майстор за село и там го беше сътворил същото, не съобразих да предупредя ooooh!. Докато мия съдове си мия и краката общо-взето, и целия под под и около мивката. #Cussing out #Cussing out

Е, поне си винаги с омити крака Mr. Green Кой кат тебе  Whistling
Аз тая помпа не ми вдъхва доверие нещо, че ще върши работа. Виж кат ръчнеш със спиралата, и веднага се отпушва...

# 901
  • Мнения: 6 713
Сирене Софра отдавна няма, а дали ще има, не се знае. Някой беше споменал, че новото не е лошо, аз още не съм се престрашила да купя.
Олио има 2-3 вида. Аз преди купувах от време на време една лидълска марка, не беше лошо, преди седмица купих олио Клас, също не е лошо, не мирише на нищо.
Днес си купих панталон от шарените за вкъщи, удобен е, имам и от предишно пускане.
Роклите изглеждаха симпатични, но аман от тези тъмни цветове. ooooh!

# 902
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
При нас в банята много често се запушва сифонът и мъжът ми действа с подобна вакуум помпа. Вършат работа Peace
Забравих да кажа, че кюфтаците и кебапчетата наистина бяха много хубави Mr. Green
Биляна, на мен ми харесаха на пръв поглед роклите и смятах да си взема, но ми идваха над коляното и се отказах. Дори за вкъщи избягвам дрехи с дължина до над коляното Crazy
Панталоните не ги погледнах.

# 903
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Здравейте! Някой знае ли какво се случи със сиренето SOFRA в металните кутии? Напоследък само от него купувам, защото много ми допада на вкус, но вчера исках да си взема, че ми свърши и не го открих. На негово място има някакво друго в подобни кутии, но съвсем друга марка. От персонала не знаят дали е същото, но рискувах да взема и да го пробвам, но се надявам пак да си заредят СОФРАТА

ами ще чакаме мнение , много сме феновете на софра , чакаме да видим ще има ли няма ли , новото хубаво ли е ..

# 904
  • Мнения: 2 681
Milbona е новата опаковка на  сирене, то се продава и в немския  Кауфланд.
Опитах го, хареса ми. Но го хапвах  в Германия, а и вкусове различни.
Добре се получи и баница с него.

# 905
  • Мнения: 12 662
Раклетът е смешно малък. Само за мен тайно да си направя, няма да ми стигне.

# 906
  • shumen
  • Мнения: 18 015
Наистина е малък.И аз го гледах,но той е за не повече от един човек.

# 907
  • софия
  • Мнения: 1 707
Днес и аз се сдобих с пасатор.
Да питам доволни ли сте от жилиращата захар?

# 908
  • Мнения: 35 110
Аз взех да пробвам желиращата захар.

# 909
  • Мнения: 2 880
Да дам отзив за кафемашината. Перфектна е. Такъв каймак прави и такава пяна, че вече час и половина още не е паднал каймака от кафето.
Извинете коя е кафемашината, предполагам от мин седмица Hug

# 910
  • Мнения: 6 713
Днес и аз се сдобих с пасатор.
Да питам доволни ли сте от жилиращата захар?
Много! Grinning Миналата година правихме само от ягоди с желиращата захар и.... бяхме очаровани. Затова тази година купувам редовно от тази захар и правих ягоди , няколко пъти, смес от ягоди, малини и черници, вчера правих и с вишни. На нас ни харесва сладкото с желиращата захар. Peace

# 911
  • софия
  • Мнения: 1 707
Днес и аз се сдобих с пасатор.
Да питам доволни ли сте от жилиращата захар?
Много! Grinning Миналата година правихме само от ягоди с желиращата захар и.... бяхме очаровани. Затова тази година купувам редовно от тази захар и правих ягоди , няколко пъти, смес от ягоди, малини и черници, вчера правих и с вишни. На нас ни харесва сладкото с желиращата захар. Peace
Аз ще правя за първи път домашно сладко може ли малко насоки😇😇😇.

# 912
  • Sofia
  • Мнения: 580
Много е лесно. Следваш указанията на опаковката на желиращата захар и за половин час си готова със сладкото Simple Smile !

# 913
  • Мнения: 3 546
Да дам отзив за кафемашината. Перфектна е. Такъв каймак прави и такава пяна, че вече час и половина още не е паднал каймака от кафето.
Извинете коя е кафемашината, предполагам от мин седмица Hug
Да, от миналата седмица.

# 914
  • Мнения: 2 880
Мерси  bouquet
Ако отидем в края на седмицата ще проверя дали не е останала някоя, каква беше цената?
А от пасатора има ли доволни, достатъчни ли са оборотите?, точно такъв ми трябва да си правя точно домашни тахани Simple Smile))  Peace Hug

Общи условия

Активация на акаунт