Лидл-104-Панагюрско- първоюлска (01.06-01.07)

  • 157 784
  • 1 092
  •   1
Отговори
# 75
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Точно това започвах да пиша.
Аз утре се надявам да мина в МОЛ-а. Но, както и вие писахте, като тензухени изглеждали тия топове, ама пък искам да ги видя.  Crossing Arms
Искам и суЖуци, ама на родна стряха и пикок, не онЕя. Joy

# 76
  • Мнения: 6 706
Имам къс панталон от миналата година (52% лен и 48% памук), не си спомням при носене да ми е ставал като торба на д-то .  Thinking
Пъстрата рокля от тази година ми е малко разочарование (изпрах я, но ми стои малко странно, като чувал, но и кройката е такава, а миналогодишните бяха по-хубави, иначе номера е същия). Ще я занеса на малка корекция. Peace

# 77
  • shumen
  • Мнения: 18 001
Моите не са като торба,но станаха на колене.

# 78
  • София
  • Мнения: 208

Аз не съм притежателКА, но все пак височината на купата е 15см. Тичай докато не са ги изкупили.  chef

Благодаря ти много, zenkou!  Hug

Днес сутринта бях първа писта и вече съм нетърпелива да опитам домашен сладолед! Бяха останали 4 броя, та може би предвидливо си бях навила часовника.  hahaha

Виждам, че следващата седмица ще сме на френска вълна.  Party Party И като гледам крем брюле-то (от което са ми останали много купички, които с удоволствие си ползвам), се сещам, че може би е време пак да правя френски макарони.  chef

За какво ползвате купичките от брюлето? аз много го обичам и имам доста купички Laughing Обаче не влизат една в друга и им се чудя ...плитки са, не се сещам за какво мога да ги използвам Embarassed

# 79
  • Мнения: 8 933
Здравейте.
Купих на мъжа ми такъв панталон.
Искаме да го сменим за по-голям, но не намирам бележката, хем специално си я сложих в чантата, защото не бях сигурна в размера.
Мислите ли, че биха били добри да го сменят за следващия номер, без касова бележка?

# 80
  • Мнения: 7 847
Закъснях за роклите, много закъснях. Иначе и в двата магазина, в които наминах вчера бяха останали само 38 номер. А от всички ленени неща роклите най - ми харесаха...

# 81
  • София
  • Мнения: 4 052
Здравейте.
Купих на мъжа ми такъв панталон.
Искаме да го сменим за по-голям, но не намирам бележката, хем специално си я сложих в чантата, защото не бях сигурна в размера.
Мислите ли, че биха били добри да го сменят за следващия номер, без касова бележка?
Мисля, че без бележка ще откажат, но...
Скрит текст:
...можеш да купиш следващия размер панталон и с неговата бележка да върнеш малкия.

# 82
  • София
  • Мнения: 16 015
Май няма да стане - на моята бележка пише кой номер е дрехата.
Пазя 1 кас. бележка, но от друг вид мъжка стока, не бях сигурна дали Скъпия ще я одобри.

# 83
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 789
Сещам се за друг трик,вземаш желания размер,но вземаш опаковката на по-малкия размер.Те нали на касата маркират опаковката?

# 84
  • Мнения: 8 933
Здравейте.
Купих на мъжа ми такъв панталон.
Искаме да го сменим за по-голям, но не намирам бележката, хем специално си я сложих в чантата, защото не бях сигурна в размера.
Мислите ли, че биха били добри да го сменят за следващия номер, без касова бележка?
Мисля, че без бележка ще откажат, но...
Скрит текст:
...можеш да купиш следващия размер панталон и с неговата бележка да върнеш малкия.

Скрит текст:
Благодаря. Не се бях сетила. Всъщност на бележката не пише ли номера.
Това ще си го запазя като идея за друг път.
Иначе си намерих бележката в колата и после се сетих, че нарочно я оставих там, ако се наложи да го сменям, но съм забравила тънкия замисъл.  Mr. Green
Иначе касиерът, който ми смени панталона, беше толкова не наясно. Не искаше да ми даде бележка за новия, старата бележка я прибра. Накрая извика управител и станаха нещата.

# 85
  • София
  • Мнения: 3 839
Сдобих  се със зелена ленена рокля.  Влязохме с ММ в един  Лидл в другата част на града,  където ходихме по работа и там хоп,  една-единствена зелена,  моя номер! В къщи я премерих и ми се видя прозрачна (виждат ми се краката нагоре), но ММ каза, че тя ми е късмет и не трябва да я връщам. Та голяма радост с тая рокля - цял ден седях с нея преди да я изпера,  дано не хвана някоя екзема Simple Smile Сега съм обзаведена в зелената гама - рокля и къси панталонки. А исках само потник като гледах брошурата...

# 86
  • Мнения: 1 713
На мен много ми отива зеленото, ама моя мъж не ще да го види (военен Laughing)
Голяма глупост направих. Взех бяла ленена рокля и я занесох на скъсяване, преди да я изпера  ooooh!
Ще видим дали ще мога да я нося, аз свикнах с мисълта, че вече ленът не се свива, както преди и съвсем изключих!

# 87
  • Мнения: 45

За какво ползвате купичките от брюлето? аз много го обичам и имам доста купички Laughing Обаче не влизат една в друга и им се чудя ...плитки са, не се сещам за какво мога да ги използвам Embarassed

Успешно правих и крем брюле в тях, иначе сипвам кремообразни / мусообразни десертчета с плодчета върху тях.

# 88
  • shumen
  • Мнения: 18 001
Аз утре ще ходя за френската седмица и бутилка за пиене май за детето,че сега все едни шишета размятаме навънка.

# 89
  • Мнения: 6 706
Купичките от крем брюле ползвам за нишестени кремчета. Peace
Роклите от едно пране не се свиват изобщо или поне моята (пъстра). Peace

Аз харесах формите за печене от другата седмица, ще се обзаведа.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт