Лидл-104-Панагюрско- първоюлска (01.06-01.07)

  • 157 817
  • 1 092
  •   1
Отговори
# 300
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Здравейте! Simple Smile
Коя шунка харесвате и купувате?
Благодаря  Peace

Не купувам шунка. Купувам ето това пуешко филе.

от на пикок нещата съм най-доволна май  ии от шпековите салами и взимам и от това филе + свинския врат .. много любим ми е !! шунка не съм купувала никога от там , но съм готова на експерименти .. ако качвахте снимки щеше да е  по-лесно запомнянето Simple Smile)

# 301
  • София
  • Мнения: 3 843
Взех си герберчета за 2 лева. Намалени.

# 302
  • shumen
  • Мнения: 18 009
Аз взимам от на Пикок нещата.

# 303
  • Мнения: 5 435
Здравейте,
Видях в брошурата, че от утре ще има ютии х 29лв. Някой от вас да има такава и доволни ли сте? Имам нужда от нова, а тази е на Добра цена и остава да е и с хубаво качество! Simple Smile

# 304
  • София
  • Мнения: 38 476
От три дни търся новите течни сапуни на Сиен, накрая попитах, викнаха управителката и след малко ги изкараха най-после. Mr. Green

# 305
  • Мнения: 1 805
Толкова много пазаруваме в Лидл тука, значи, защо няма карта за намаление за 50 лв, за 100 лв, за над 100 лв сметка, значиииии  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms или друг бонус. нИ ги И срам. Ей го ся оставих пак 100 лв, че видях тениски за баща ми, риза за мъжа ми (и не е като да купувам ей така- ами си имат нужда) и храните и ето. Така малко поощрение и благодарност към баламите правещи по 50 и 100 и над 100  Embarassed ня-ма #Cussing out

# 306
  • shumen
  • Мнения: 18 009
Цвети,на тази цена няма да е кой знае с какво качество според мен.

# 307
  • Мнения: 7 848
Здравейте,
Видях в брошурата, че от утре ще има ютии х 29лв. Някой от вас да има такава и доволни ли сте? Имам нужда от нова, а тази е на Добра цена и остава да е и с хубаво качество! Simple Smile
PFAFF ли е? ( не съм гледала брошура) Ако, да, - доволна съм.

# 308
  • Мнения: 5 435
Биляна, да! Simple Smile
Казваш доволна си, значи утре отивам да я купя! Simple Smile

# 309
  • Мнения: 13 187
Толкова много пазаруваме в Лидл тука, значи, защо няма карта за намаление за 50 лв, за 100 лв, за над 100 лв сметка... Така малко поощрение и благодарност към баламите правещи по 50 и 100 и над 100  Embarassed ня-ма #Cussing out
Дано им дойде тази идея.

# 310
  • Някъде там
  • Мнения: 16 056
Здравейте! Simple Smile
Коя шунка харесвате и купувате?
Благодаря  Peace

Не купувам шунка. Купувам ето това пуешко филе.
Къде се намира?Гледах днес, но не видях.Утре ще ходя и ще го потърся.

# 311
  • София
  • Мнения: 848
От три дни търся новите течни сапуни на Сиен, накрая попитах, викнаха управителката и след малко ги изкараха най-после. Mr. Green
Какви са тези нови течни сапуни на Сиен? Опаковка, цена...

# 312
  • Бургас / UK
  • Мнения: 1 592
Здравейте,аз съм с шунката  Mr. Green
Купих на ДУЛАНО деликатесна шунка,варено-пушена,на слайсчета.Много ми хареса,благодаря за помощта.Бях купила и едно тесто за пици,ако правилно се ориентирам е TOPPO(латински букви мисля,че са).Сега пека пицата и дано се получи...

# 313
  • Мнения: 138
Какво ви е мнението за белачките от утре?

# 314
  • велико търново
  • Мнения: 585
Толкова много пазаруваме в Лидл тука, значи, защо няма карта за намаление за 50 лв, за 100 лв, за над 100 лв сметка, значиииии  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms или друг бонус. нИ ги И срам. Ей го ся оставих пак 100 лв, че видях тениски за баща ми, риза за мъжа ми (и не е като да купувам ей така- ами си имат нужда) и храните и ето. Така малко поощрение и благодарност към баламите правещи по 50 и 100 и над 100  Embarassed ня-ма #Cussing out
И ние така 50-80-100 лв не ни мърдат на пазаруване.😄

Общи условия

Активация на акаунт